Poznaj Pure Beauty Boxa
Dom Zdrowie

Bezpieczne wakacje i 5 sposobów na SPRAY DO DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI MEDISEPT NEUTRAL

Liczba bakterii obecnych na różnych powierzchniach może się znacznie różnić, w zależności od lokalizacji, warunków środowiskowych i stopnia higieny, jednak czy wiecie, że można spotkać nawet miliony bakterii na centymetr kwadratowy na niektórych z nich?! Ten przytłaczający bilans można jednak zmienić i to w zaledwie 60 sekund. Wystarczy, że macie nasze pudełko WILD FLOWERS, w którym kryje się prawdziwy pogromca wszelkich drobnoustrojów i wirusów – MEDISEPT SPRAY DO DEZYNFEKCJI POWIERZCHNINEUTRAL. Poznajcie go razem z nami i od dziś zabierajcie go ze sobą wszędzie, szczególnie na wakacyjne wyjazdy.

NIEZAWODNOŚĆ I SKUTECZNOŚĆ ZNANA NA CAŁYM ŚWIECIE

MEDISEPT to polski producent działający na rynku od 1994 roku i specjalizujący się w zakresie pielęgnacji w tym również pielęgnacji medycznej, obsługującej służbę zdrowia, przemysł i firmy sprzątające. W ofercie marki znajdziemy preparaty do urządzeń, profesjonalne środki utrzymania czystości oraz sprzęt do sprzątania oraz od 2017 roku produkty dezynfekujące dla Konsumentów detalicznych. Każdy z oferowanych produktów posiada najwyższą jakość, potwierdzoną skuteczność oraz wydajność. MEDISEPT działa w Europie oraz w krajach egzotycznych. Ich asortyment znajdziemy np. w Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Estonii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Niemczech, a także w Azerbejdżanie, Pakistanie, czy Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Bardzo, ale to bardzo cieszymy się, że znalazł również swoje miejsce w naszej majowej edycji PURE BEAUTY BOX WILD FLOWERS za sprawą SPRAYU DO DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI NEUTRAL, który bezsprzecznie przyda się w każdym domu, a już na pewno w trakcie wakacyjnych wyjazdów.

Ten niepozornie wyglądający spray to prawdziwy gamechanger w kwestii rozprawiania się z zarazkami! Przeznaczony jest do dezynfekcji powierzchni, również tych mających kontakt z żywnością, co jest naprawdę istotne i zapewnia nas o całkowitym poczuciu bezpieczeństwa. Błyskawicznie dezynfekuje przedmioty codziennego użytku, a przy tym skutecznie zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii i wirusów. Uwaga i robi to … w 60 sekund! Lista drobnoustrojów, z którymi bez problemu sobie radzi robi naprawdę wielkie wrażenie – MEDISEPT SPRAY DO DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI NEUTRAL zabija grzyby drożdżopodobne, prątki gruźlicy, wirusy otoczkowe (m.in. koronawirus wirus grypy, opryszczki, HIV, żółtaczki typu B i C, Ebola) oraz wirusy nieotoczkowe (Rotawirus, Adenowirus), co gwarantuje Wam pełne poczucie bezpieczeństwa w nawet najbardziej newralgicznych miejscach jak np. toalety publiczne czy siłownie.

5 SPOSOBÓW NA SPRAYU DO DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI SPRAYU MEDISEPT

A teraz z teorii przechodzimy do praktyki – skoro wiemy już z czym mamy do czynienia pora sprawdzić, w jakich okolicznościach nasz spray NEUTRAL ma szansę sprawdzić się najlepiej.

  • W domu i przy codziennym funkcjonowaniu – spray dezynfekujący doskonale sprawdza się podczas codziennej dezynfekcji powierzchni w domu, takich jak blat kuchenny, klamki, łazienka czy sprzęt elektroniczny. Zapewnia ochronę przed drobnoustrojami i zapewnia czystość, która jest szczególnie ważna w przypadku, gdy w domu jest niemowlę lub alergik.
  • W miejscu pracy – w biurze czy innych miejscach pracy, gdzie wiele osób korzysta z tych samych powierzchni, spray dezynfekujący jest niezastąpiony. Stosowanie go na biurka, klawiatury, telefony i inne często dotykane powierzchnie pomaga ograniczyć rozprzestrzenianie się zarazków i utrzymać higienę. To też świetny sposób na dezynfekcję toalety, z której korzystają inni.
  • W podróży – niezależnie od tego czy przemieszczacie się samolotem, pociągiem czy samochodem, warto mieć ze sobą spray dezynfekujący. Można go stosować na siedzenia, oparcia, stoliki czy inne powierzchnie, które mogą być źródłem zanieczyszczeń. To też świetny sposób na pozbycie się bakterii, gdy nie macie dostępu do bieżącej wody i mydła.
  • W miejscach publicznych – np. w restauracjach, kawiarniach, sklepach czy na siłowni, gdzie kontakt z różnymi powierzchniami jest nieunikniony. Jest to szczególnie ważne w przypadku korzystania z publicznej toalety lub środków komunikacji miejskiej.
  • Przed wykonywaniem zabiegów kosmetycznych w domowych warunkach – np. przed wykonaniem manicure można nim spryskać stół, narzędzia oraz inne elementy, które będą miały kontakt z naszą skórą, a mogą być siedliskiem bakterii. Dzięki temu minimalizuje się ryzyko infekcji, zapewniając sobie pełne bezpieczeństwo. Zauważcie, że w salonach dezynfekcja jest absolutną podstawą rozpoczęcia pracy – warto ten nawyk wprowadzić również i w domowym zaciszu.

Oczywiście są to tylko przykłady na użycie SPRAYU DO DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI MEDISEPT – tak naprawdę to samo życie zweryfikuje, kiedy przyda się najlepiej. Sezon wakacyjny w pełni, pamiętajcie więc, by zabrać go ze sobą, by być przygotowanym niezależnie od okoliczności. Wygodna 100 ml butelka z atomizerem z pewnością ułatwi Wam zabranie go ze sobą czy to w podróż czy do pracy, a może po prostu na stałe zagości w Waszej torebce. Dajcie nam koniecznie znać, jak go wykorzystujecie i czy towarzyszy Wam w codzienności. Czekamy na Wasze komentarze!

Edycja WILD FLOWERS już się wyprzedała, ale już dziś możecie zamówić nasz najnowszy box JUNGLE FEVER, w którym wspólnie z nami odkryjecie wiele ciekawych rozwiązań kosmetycznych przydatnych w codziennym życiu. Box możecie zamówić TUTAJ -> Subskrypcja | Pure Beauty