Poznaj Pure Beauty Boxa
Dom

Ekologia na co dzień z produktami firmy Ludwik

LUDWIK jest w domach wielu z nas już od lat. Dorastał, dojrzewał i zmieniał się razem z nami. Teraz czas na jego kolejną odsłonę. Ekologiczne podejście jest w dzisiejszych czasach bardzo ważne. Musimy wspólnie dbać o przyszłość naszej planety. Marka LUDWIK postanowiła dołożyć swoją cegiełkę do walki o ochronę środowiska naturalnego i wypuściła linię produktów ekologicznych. W boxie RAJSKA KRAINA dostępne są LUDWIK EKOLOGICZNY PŁYN DO MYCIA NACZYŃ oraz TABLETKI ALL IN ONE DO ZMYWAREK. Testowaliśmy oba produkty i jesteśmy absolutnie zachwyceni! Nie ma mowy już o używaniu specyfików innej marki. Najwyższa jakość, świetna cena i jeszcze ochrona środowiska w jednym. Czego chcieć więcej? My zdecydowanie stawiamy na Ludwika! Jeśli chcecie wypróbować we własnych domach produkty z najnowszej serii możecie je zamówić wraz z boxem RAJSKA KRAINA <TUTAJ>, a jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat produktów marki LUDWIK to wejdźcie na stronę Ludwikekologiczny.pl i oczywiście… przeczytajcie nasz artykuł!

LUDWIK EKOLOGICZNY – PŁYN DO MYCIA NACZYŃ

W trosce o środowisko i naszą planetę została stworzona innowacyjna linia wysoce skutecznych i w pełni ekologicznych produktów marki LUDWIK EKOLOGICZNY. PŁYN DO MYCIA NACZYŃ jest przyjazny dla środowiska i użytkowników. W swoim składzie nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych takich jak: formaldehyd, reaktywne związki chloru, borany, EDTA, mikroplastiki, ulega biodegradacji, nie zawiera barwników. Butelka po płynie w 100% nadaje się do recyklingu. Wyjątkowa formuła oparta o CITRIC ACID SYSTEM gwarantuje wysoką skuteczność mycia. Efektywnie usuwa tłuszcz i wszelkie przypalenia. Dzięki tej formule naczynia po umyciu są niezwykle czyste i lśniące. Naturalne pH, a także zawartość w składzie gliceryny sprawia, że płyn jest łagodny dla skóry. Płyn został oczywiście przebadany dermatologicznie. Posiada niezwykle przyjemny zapach cytrusów i zielonej herbaty. LUDWIK EKOLOGICZNY PŁYN DO NACZYŃ spełnia wszelkie, bardzo wysokie wymagania ekologiczne, jakościowe i zdrowotne, co zostało potwierdzone certyfikatem ekologicznym EU Ecolabel. Natomiast skuteczność mycia potwierdzona jest przez niezależne certyfikowane laboratorium badawcze. Płyn dostępny jest w opakowaniach: 450 ml, 475 ml z pompką oraz 900 ml.

LUDWIK EKOLOGICZNY – TABLETKI ALL IN ONE DO ZMYWAREK

TABLETKI ALL IN ONE spełniają wysokie wymagania ekologiczne, jakościowe i zdrowotne. Zostało to potwierdzone certyfikatem ekologicznym EU Ecolabel. Są przyjazne dla środowiska oraz użytkowników. W swoim składzie nie zawierają konserwantów, substancji zapachowych oraz szkodliwych substancji chemicznych takich jak fosforany, borany. W całości podlegają biodegradacji. Ich opakowanie nadaje się w 100 % do recyklingu. EKOLOGICZNE TABLETKI ALL IN ONE zapewniają nieskazitelną czystość we wszystkich cyklach zmywania. Zawierają wysoce skuteczny system BAKING SODA, który dociera do najtrudniejszych zabrudzeń: takich jak przypalenia czy też tłuszcz i z łatwością je usuwa. Dzięki zastosowaniu takiej nowoczesnej formuły naczynia po umyciu są idealnie czyste, a jednocześnie lśniące. Odpowiednio dobrane enzymy skutecznie usuwają białko i skrobię a dodatek aktywnego tlenu likwiduje osady z kawy i herbaty. Tabletki dostępne są w opakowaniach: 8 szt. (doypack) i kartonikach 30 szt., 50 szt. oraz 90 szt.

2 komentarze

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników.

Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz

  • Tradycyjny, znany w każdym polskim domu Ludwik nie stracił swojej skuteczności w czyszczeniu naczyń, a jednocześnie nie szkodzi już naszej planecie bo jego formuła jej przyjazna środowisku i nie zostawia śladu, a butelka jest w pełni przeznaczona do recyklingu. Wielki plus!

  • Tradycyjny, znany w każdym polskim domu Ludwik nie stracił swojej skuteczności w czyszczeniu naczyń, a jednocześnie nie szkodzi już naszej planecie bo jego formuła jej przyjazna środowisku i nie zostawia śladu, a butelka jest w pełni przeznaczona do recyklingu. Wielki plus!