Poznaj Pure Beauty Boxa
Lifestyle Zdrowie

Zdrowe zęby, piękny uśmiech i profilaktyka przeciwpróchnicza z marką WOOM

W codziennym, zabieganym świecie, gdy tempo naszych działań, często niezdrowych nawyków żywieniowych czy stosowania używek wzrasta, nasze zdrowie jest znacznie bardziej istotne niż mogłoby się wydawać. Nie ma mowy o pełni sił naszego organizmu bez odpowiedniej i skutecznej ochrony i higieny jamy ustnej, dlatego dziś zajmiemy się tym temat. Piękny uśmiech to pewność siebie, radość i energia, więc wybór produktów, które pomogą go zatrzymać na długo jest naprawdę bardzo istotny. I tu pojawia się marka WOOM – ekspert w dziedzinie higieny jamy ustnej, który pomoże zadbać Wam i Waszym bliskim o każdy aspekt tego cennego uśmiechu.

WOOM – KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIE I JAKOŚĆ UDOWODNIONA BADANIAMI

WOOM to międzynarodowa firma, która specjalizuje się w sektorze profilaktyki zdrowia jamy ustnej. WOOM tworzy wyjątkowe produkty z uwzględnieniem maksymalnej skuteczności, jakości oraz przede wszystkim przyjemności stosowania. Każdy z produktów tej marki został odpowiednio przebadany pod kątem restrykcyjnych standardów i procedur technologicznych, a wykorzystane do produkcji komponenty są rekomendowane przez europejskie laboratoria i ośrodki badań klinicznych, wszystko po to, by zachować najwyższy poziom bezpieczeństwa. 

Wśród bogatej oferty WOOM znaleźć możemy rozwiązania idealne do stosowania na co dzień, jak i w przypadku poważniejszych problemów z jamą ustną. Pasty do zębów, nici dentystyczne, płyny do płukania, szczoteczki, a nawet produkty dedykowane stomatologom to sztandarowe produkty marki, które zdobywają uznanie wśród nawet najbardziej wymagających odbiorców. W naszym pudełku HAPPY CARE razem z marką WOOM przygotowaliśmy dla Was rozwiązanie w postaci PASTY DO ZĘBÓW COMPLEX z linii FAMILY, czyli przeznaczonej do stosowania przez wszystkich członków rodziny. Ta propozycja pozwala na kompleksową higienę jamy ustnej, profilaktykę przeciwpróchniczą, a także wsparcie zdrowia dziąseł bez najmniejszych kompromisów, jedynie na podstawie skuteczności potwierdzonej badaniami.

NA STRAŻY PIĘKNEGO UŚMIECHU DLA CAŁEJ RODZINY

PASTA DO ZĘBÓW FAMILY COMPLEX będzie Waszym codziennym, bezpiecznym i skutecznym sprzymierzeńcem w walce o zdrowy i piękny uśmiech. Specjalnie opracowana i zoptymalizowana formuła zapewnia działanie antybakteryjne, odczulające, zapobiegające tworzeniu się nieestetycznej płytki nazębnej i kamienia, które mają ogromny wpływ na zdrowie naszych dziąseł. Każde mycie tą pastą zapewni całej Waszej rodzinie długotrwałe uczucie świeżości, czystości, komfortu … i pełnej dbałości o najmniejszy aspekt zdrowia jamy ustnej. 

PASTA WOOM zawiera w swoim składzie ochronną ilość fluorków, które wspomagają zdrowie szkliwa, utrwalanie wapnia i zwiększenia ich odporności na uszkodzenia. Najważniejszą ich funkcją jest fakt, że hamują wzrost oraz rozprzestrzenianie się szkodliwych bakterii, które mogą powodować próchnicę czy tworzenie płytki nazębnej. Fluorki sprzyjają także zdrowej mikroflorze jamy ustnej, co skutkuje zachowaniem zdrowia zębów i dziąseł, a także świeżego oddechu. Kolejny niezwykle ważny składnik naszej pasty to chlorek cetylopirydyniowy, składnik o działaniu antyseptycznym, który z pewnością znany jest przez osoby cierpiące z powodu zapalenia dziąseł, paradontozy czy dużej próchnicy. Odpowiedzialny jest on za eliminację bakterii i niwelowanie stanów zapalnych. Przynosi szybką ulgę, jest niezwykle skuteczny, a stosowany regularnie np. w pastach takich jak nasza propozycja WOOM jest w stanie zapobiegać powstawaniu kamienia nazębnego. 

Codzienna higiena jamy ustnej, choć z pewnością stanowi podstawę u każdego z nas nadal jest tematem, o którym należy mówić dużo i często. Warto jest wybierać produkty o potwierdzonym działaniu oraz tworzone w oparciu o najnowszą wiedzę i badania naukowe. Marka WOOM zarówno swoje produkty, jak i komponenty testuje pod kątem jakości i bezpieczeństwa w wiodących europejskich laboratoriach, co tylko potwierdza w pełni jej profesjonalizm.

Jesteśmy bardzo ciekawi Waszej opinii na temat PASTY DO ZĘBÓW COMPLEX FAMILY, dlatego koniecznie dajcie znać, jak podoba Wam się taka propozycja. Czy do tej pory miałyście okazję testować coś z asortymentu marki WOOM? A może chciałybyście przetestować jeszcze coś innego? Napiszcie nam o tym koniecznie! Przypominamy też, że pudełko HAPPY CARE wciąż dostępne jest w sprzedaży i czeka na Was w naszym sklepie -> Subskrypcja | Pure Beauty

Dodaj komentarz

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników.

Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz