Poznaj Pure Beauty Boxa
Ciało Zdrowie

Nowy wymiar przyjemności ze SKYN® Naturally Endless!

Październikowa edycja PURE BEAUTY BOX ZRELAKSUJ SIĘ to zaproszenie do odkrywania nowego wymiaru przyjemności, błogiego relaksu i odprężenia … nie tylko w aspekcie pielęgnacji naszej skóry. Tajemnicza, nawiązująca bezpośrednio do zawartej w środku niespodzianki grafika wraz z logiem marki SKYN® to całkowicie nowa odsłona zarówno naszego boxa, jak i produktów intymnych dostępnych na rynku. Ta owocna współpraca ma za zadanie dopełnić ideę naszego pudełka niosącego przyjemność i radość z odkrywania. Tym razem jednak proces ten obejmować będzie także bliskość oraz intymność – niezwykle ważne obszary naszej codzienności, które budują silniejsze więzi i relacje. Czujecie się zaintrygowane? Zostańcie z nami do końca.

SKYN® NATURALLY ENDLESS – NIEKOŃCZĄCA SIĘ PRZYJEMNOŚĆ W ZGODZIE Z NATURĄ.

Marka SKYN® wierzy, że intymność to coś więcej niż tylko przyjemność.  Wyraźnie podkreśla, że jest to również tworzenie więzi, budowanie zaufania i bliskości między partnerami. Jest to wyjątkowy czas, dzięki któremu możemy odkrywać swoje pragnienia, potrzeby, a przy tym budować relacje i czerpać z tego ogromną satysfakcję. To właśnie dzięki takiemu podejściu produkty oferowane przez SKYN® wspierają, ale także pomagają czerpać więcej ze wspólnych chwil z zachowaniem bezpieczeństwa i delikatności. 

Marka podkreśla, że intymność to niekończąca się eksploracja i odkrywanie nowych obszarów przyjemności. Wiemy jednak, że niekiedy towarzyszą temu problemy np. suchość okolic intymnych, która może być przeszkodą w czerpaniu satysfakcji ze zbliżenia, powodować dyskomfort. Naprzeciw temu i innym problemom staje jednak nowość – ŻEL NAWILŻAJĄCY SKYN® NATURALLY ENDLESS, który każda z Was znajdzie w swoim pudełku ZRELAKSUJ SIĘ. To innowacyjne rozwiązanie na bazie wody, o długotrwałym działaniu jak żeli silikonowych, które pomoże Wam wejść na zupełnie inny poziom intymności. Żel nawilżający, którego wizualna odsłona idealnie pasuje do grafiki naszego boxa to zaproszenie do odkrywania siebie na nowo, a także czerpania przyjemności w możliwie jak najlepszy sposób. Radość ze zbliżenia od tej pory będzie jeszcze większa i bardziej satysfakcjonująca!

DLACZEGO SKYN® NATURALLY ENDLESS TO REWOLUCJA I INNOWACJA NA RYNKU?

O wyjątkowości SKYN® NATURALLY ENDLESS wyróżniającej żel na rynku decyduje kilka czynników. Przede wszystkim jest to długotrwałe działanie charakterystyczne dla żeli na bazie silikonu, jednak z kluczową przewagą na rzecz SKYN® NATURALLY ENDLESS – delikatną i bezpieczną dla skóry i okolic intymnych bazą wodną. Jest to prawdziwa innowacja na rynku żeli nawilżających, dzięki której marka postawiła poprzeczkę naprawdę wysoko! 99% składników naturalnych tworzących jego formułę sprawia, że minimalizuje on ryzyko wszelkich alergii czy podrażnień, co jest przecież szczególnie ważne dla tak delikatnego obszaru naszego ciała. SKYN® NATURALLY ENDLESS to pierwszy żel nawilżający na bazie wody o tak długotrwałym działaniu – to prawdziwa innowacja, która przenosi zbliżenie na nowy poziom. 

Istotną cechą, którą warto podkreślić jest również jego konsystencja: lekka, przyjemna, a co najważniejsze, opracowana tak, by nie kleiła się ani nie pozostawiała śladów, dzięki czemu stosowanie jest jeszcze bardziej komfortowe. Zauważcie, że mając SKYN® NATURALLY ENDLESS u swojego boku możecie się w pełni skupić na sobie i eksplorować przyjemność.  Jest on odpowiedni do użycia zarówno z prezerwatywami z poliizoprenu, jak i lateksowymi i w pełni kompatybilny z innymi produktami marki. Możecie aplikować go zarówno przed jak i w trakcie zbliżenia – wystarczy nacisnąć pompkę do 10 razy, by otrzymać odpowiednią ilość produktu. Oczywiście w miarę potrzeb można zastosować go ponownie, jednak należy pamiętać, by nie przekroczyć ilości odpowiadającej 25 naciśnięciom pompki. To bardzo ważne dla Waszego komfortu, dlatego trzymajcie się zaleceń producenta. My życzymy Wam udanej eksploracji i odkrywania najpiękniejszych obszarów intymnych zbliżeń.

Pamiętajcie, że intymność to nie tylko fizyczne zbliżenie, ale przede wszystkim piękna podróż w głąb siebie, możliwość odkrywania swojego ciała i nowych wymiarów przyjemności. Propozycja SKYN® będzie Waszym wiernym towarzyszem, dzięki któremu możecie cieszyć się dłuższą, bardziej komfortową i satysfakcjonującą intymnością niezależnie od czasu i miejsca. Jeżeli macie ochotę dołączyć do tej wspaniałej przygody nie wahajcie się ani dłużej – pudełko ZRELAKSUJ SIĘ wciąż jest w sprzedaży -> Subskrypcja | Pure Beauty