Poznaj Pure Beauty Boxa
Zdrowie

Zatwierdzona przez dentystów i przyjazna dla wegan – ECODENTA PASTA DO ZĘBÓW Z OWOCAMI DŻUNGLI

Pasty do zębów to ten rodzaj produktu, który może, ale wcale nie musi być nudny! W końcu każdy z nas sięga po tego typu produkt w swojej codzienności i niejako przyzwyczajeni jesteśmy do tego, że to raczej mało odkrywcza i zaskakująca rzecz, a jednak… My z marką ECODENTA przygotowaliśmy dla Was pastę, która łamie wszelkie stereotypu, a z nudą nie ma absolutnie nic wspólnego. Poznajcie propozycję, która otrzymała aprobatę dentystów, jest przyjazna weganom, a przy tym zaprasza Was do posmakowania owoców dżungli. Ciekawe? Zostańcie z nami! 

ECODENTA Z MIŁOŚCI DO NATURY, ZWIERZĄT I ŚRODOWISKA

Marka ECODENTA to połączenie osiągnięć nauki z miłością i pasją do natury, czego odzwierciedleniem jest bogata oferta produktów przeznaczonych do codziennej higieny jamy ustnej. Cechą charakterystyczną ECODENTA jest nieustanny rozwój, poszukiwanie nowych technologicznie rozwiązań, odpowiadanie na najnowsze i najgorętsze trendy oraz kwestionowanie utartych do tej pory szlaków w higienie jamy ustnej. ECODENTA to również głęboki szacunek do zwierząt, dlatego większość oferty tworzona jest w oparciu o formuły wegańskie, a sam proces produkcyjny nie ma powiązań z testami na zwierzętach na żadnym etapie produkcji. W naszych PURE BEAUTY BOXACH pojawiła się zaledwie raz w pierwszej odsłonie boxa BY HUSHAAABYE, dlatego z wielką radością i przyjemnością witaminy ją ponownie w trzeciej edycji limitowanego pudełka, na które tak bardzo czekałyście. 

POSMAKUJ OWOCÓW WPROST Z NAJDZIKSZYCH ZAKĄTKÓW DŻUNGLI! 

WYBIELAJĄCA CZARNA PASTA DO ZĘBÓW Z OWOCAMI DŻUNGLI, która trafiła do Waszych rąk wraz z boxem to propozycja na bazie oczyszczającego węgla aktywnego, który jak wiecie słynie z tego, że kompleksowo dba o płytkę nazębną, a przy okazji skutecznie wybiela i dogłębnie oczyszcza. Jej orzeźwiający smak zawdzięczamy kompozycji owoców egzotycznych dżungli takich jak smoczy owoc, liczi i jagody acai. Kto raz spróbował, ten z pewnością zgodzi się z nami, że jest naprawdę pyszna!

W składzie naszej pasty znajdziemy również sok z aloesu, który doskonale wpłynie na wrażliwe dziąsła i pomoże w utrzymaniu prawidłowej kondycji błony śluzowej jamy ustnej. Warto wiedzieć, że formuła nie zawiera fluoru. Mimo że naturalne pasty do zębów kojarzą nam się często z niezbyt fajnym posmakiem czy słabym poziomem pienienia, marka ECODENTA totalnie przełamuje ten stereotyp. WYBIELAJĄCA CZARNA PASTA DO ZĘBÓW Z OWOCAMI DŻUNGLI jest pyszna w smaku, doskonale czyści (ale nie podrażnia w żaden sposób), pieni się i pozostawia po sobie realne uczucie świeżości, czystości i pełnego komfortu, a oto nam przecież chodzi w codziennej higienie jamy ustnej, prawda?

Napiszcie nam w komentarzach czy owoce dżungli zrobiły na Was równie mocne wrażenie jak na nas, jak Wam smakuje ta propozycja i czy skutecznie zachęca Was do tego, by zmienić swoją ulubioną pastę właśnie na produkt marki ECODENTA?

WYBIELAJĄCĄ CZARNĄ PASTĘ DO ZĘBÓW Z OWOCAMI DŻUNGLI ECODENTA wraz z innymi kosmetykami, które pozwolą Wam poznać najdalsze zakątki kosmetycznego świata, mogłyście znaleźć w naszym PURE BEAUTY BOX BY HUSHAAABYE#3, którego pełną zawartość poznacie TUTAJ.