Poznaj Pure Beauty Boxa
Ciało

Przywróć swojej skórze zdrowy wygląd i poczuj dopływ wiosennej energii

vianek żel pod prysznic

Co sprawia, że Twoja skóra wygląda zdrowo i jest pełna wigoru? Jak o nią zadbać szczególnie wtedy, gdy pracujesz w domu, a aktywności ruchowe są mocno ograniczone? Podpowiadamy co zrobić, abyś dobrze się miała w swojej skórze i żeby ona dobrze się miała z Tobą.

(NIE TYLKO) ĆWICZENIA FIZYCZNE

Gdy Twojemu ciału brakuje ruchu i wysiłku fizycznego, z czasem zaczyna się to odbijać na kondycji skóry. Pogarsza się mikrokrążenie, w wyniku czego tlen i składniki odżywcze nie są dostarczane w niezbędnej ilości. Skóra całego ciała staje się wtedy bardziej wiotka, traci elastyczność i szybciej się starzeje. Spada też poziom energii i ogólne samopoczucie zaczyna pikować.

Aby temu zapobiec, warto wykonywać choć trochę podstawowych ćwiczeń fizycznych każdego dnia. Według wieloletnich badań (źródło) do utrzymania ciała w dobrej kondycji wystarczy około 150 minut ćwiczeń w tygodniu. Niestety, spacer z pokoju do kuchni nie wlicza się w ten czas! To jednak nie wszystko.

Dla zdrowo wyglądającej skóry niezmiernie ważne jest również dostarczanie odpowiedniej dawki odżywienia i nawilżenia. Najlepiej za pomocą kosmetyków o łagodnych recepturach, bogatych w naturalne składniki, aby dodatkowo jej nie obciążać. Jeśli zadbasz o dobry poziom nawodnienia skóry, ta odwdzięczy się gładkością, przyjemną w dotyku miękkością i lepszą elastycznością. Stąd już tylko krok do lepszego samopoczucia, bo gdy dotkniesz swojej gładziutkiej i mięciutkiej skóry, rzeczywistość dookoła nabierze cieplejszych barw.

NATURALNE NAWILŻENIE NA DŁUŻEJ

W utrzymaniu odpowiedniego poziomu nawodnienia skóry nie bez znaczenia jest również czas oddziaływania aktywnych składników, które wykorzystuje Twój kosmetyk. Tu warto na chwilę pochylić się nad etykietą i sprawdzić recepturę produktu, bo choć cenne ekstrakty nawilżające mogą działać cuda, najlepsze efekty oferują w połączeniu ze składnikami przedłużającymi ich działanie. Przykład?

Dobrze znany w świecie kosmetycznym sorbitol oferuje znakomite właściwości wiązania wody w naskórku, co znacznie przedłuża skuteczność i trwałość nawilżania skóry. W połączeniu z innymi substancjami odżywczymi, jak np. kwas jabłkowy (kwasy AHA), zwiększa ich efektywność. Taki duet nie tylko nawilży, ale też poprawi kondycję i koloryt skóry.

NATURALNIE ŚWIEŻO I ENERGETYCZNIE

Po wyjątkowo długim okresie jesienno-zimowym, poza długotrwałym nawilżeniem skóry, warto też podłączyć dodatkowe zasilanie, aby przywrócić ciału wigor. Pomogą w tym kosmetyki z orzeźwiającej linii znanej i sprawdzonej marki VIANEK, które poza świetną pielęgnacją ciała, podniosą też Twój poziom energii na cały dzień.

W naszym najnowszym boxie znajdziesz ODŚWIEŻAJĄCO-ENERGETYZUJĄCY ŻEL POD PRYSZNIC VIANEK. To prawdziwa bomba składników odżywczych, doskonała pielęgnacja przesuszonej skóry i świetny sposób na rozpoczęcie dnia.

Zawarte w jego formule łagodne środki myjące dokładnie oczyszczą Twoją skórę, przyjemnie ją odświeżając. Dzięki ekstraktowi z szałwii (działanie antyseptyczne, przeciwbakteryjne i wzmacniające na naczynia krwionośne) kosmetyk przywróci ciału wigor, zapewniając uczucie fantastycznego orzeźwienia. Co więcej, obecne w jego recepturze naturalny kwas jabłkowy i sorbitol błyskawicznie poprawią wygląd i nawilżenie skóry, na dłużej zachowując optymalny poziom jej nawodnienia.

Efekt? Zdecydowanie gładsza, bardziej elastyczna i przyjemna w dotyku skóra, a do tego pełne wigoru ciało, gotowe na dzień pełen wyzwań!

Dodaj komentarz

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników.

Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz