Poznaj Pure Beauty Boxa
Ciało Twarz Włosy

Siła codziennych rytuałów z Mohani

Mohani hydrolat jaśminowy

Żyjemy w wymagających czasach – dużo pracy, stres i obowiązki często nie pozwalają zatrzymać się na chwilę, by z refleksją pomyśleć o pielęgnacji. Nie pozostaje to obojętne naszej skórze i samopoczuciu. Warto więc rozważyć wprowadzenie choć małych, codziennych rytuałów, z użyciem naturalnych produktów, dzięki którym będziemy wyglądać i czuć się lepiej.

NATURA INSPIRUJE

Uważna obserwacja otoczenia pozwala na znalezienie wielu inspirujących i naturalnych receptur. Powrót do korzeni, wsłuchanie się w potrzeby naszej skóry i dbałość o środowisko doskonale opisują filozofię marki MOHANI. Założyciele marki kierują się wysoką etyką, odrzucając w procesie produkcji składniki pochodzenia zwierzęcego i czerpią to, co najlepsze z prostych, ekologicznych źródeł. Naturalne składniki mają nam nie tylko pomagać, ale również nie wpływać agresywnie na skórę. Dzięki temu codzienna pielęgnacja staje się przyjemnym rytuałem, naszą chwilą dla siebie. 

MAŁY, WIELKI KWIAT

Jaśmin, nazywany cesarską rośliną, znany jest od wieków. Być może niektórzy z nas kojarzą ten niepozorny kwiat, roztaczający intensywny zapach, z bliższych stron-ogrodów naszych rodziców czy dziadków. Niezależnie od tego, czy kieruje nami sentymentalna podróż w przeszłość czy chęć pielęgnacji z użyciem aromatycznych kosmetyków, warto sięgnąć po produkty, które w swoim składzie mają esencję roślinną o zapachu jaśminu. Odprężający, wręcz zmysłowy zapach, który może pozytywnie wpłynąć na nasz nastrój, to tylko jedna z wielu zalet. Wśród niepodważalnych plusów kosmetyków zawierających jaśmin jest także działanie odmładzające, zmiękczające i rozluźniające. Codzienne stosowanie naturalnych produktów może stać się naszym pielęgnacyjnym zwyczajem. Hydrolaty jaśminowe, czyli wody kwiatowe z płatków kwiatu jaśminu, to produkty o niezwykle prostym, ale skutecznym składzie. Mają zbawienny wpływ na cerę, a co więcej, mogą być stosowanie nie tylko na twarz, ale także jako mgiełki zapachowe do ciała. Wybierając hydrolat jaśminowy, mamy wszechstronny produkt w jednym opakowaniu.

JAŚMIN W PŁYNIE, CZYLI HYDROLAT MOHANI AQUA BOTANICA

Bogactwo zalet jaśminu zamknięte w estetycznej butelce. To właśnie na pierwszy rzut oka charakteryzuje HYDROLAT JAŚMINOWY MOHANI Z KOLEKCJI ALFABET ZIEMI. Butelka o pojemności 100 ml kryje kosmetyk o szerokim zastosowaniu. Może być potraktowany jako baza do dalszej pielęgnacji, gdy wymieszamy go z maseczką glinkową, własnej roboty kremem lub użyjemy jako tonik. Najprostszym rozwiązaniem na zapoznanie się z tym produktem jest użycie hydrolatu jaśminowego jako mgiełki zapachowej do ciała. Relaksujący zapach aromatycznego jaśminu wprawi w błogi nastrój i pozostawi delikatną kwiatową nutę. Użyty na skórę, nawilży suchą i podrażnioną cerę. Zgodnie z filozofią marki MOHANIHYDROLAT JAŚMINOWY jest wegański, nie zawiera również silikonów czy substancji zapachowych. Wygodna forma produktu (butelka z atomizerem) pozwala na dokładne dozowanie, bez obawy o rozlanie. 

Jeśli chcecie poznać pełnię zalet jaśminu, przetestujcie nasz box NATURAL BOOM, w którym znajdziecie HYDROLAT JAŚMINOWY MOHANI AQUA BOTANICA. Pudełeczko możecie zamówić TUTAJ. Wejdź do świata naturalnej pielęgnacji z PURE BEAUTY.

Dodaj komentarz

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników.

Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz