Poznaj Pure Beauty Boxa
Ciało Twarz Włosy

99% aloesowej magii od SOQU

Box z kosmetykami azjatyckimi

Potrzebujesz idealnego preparatu do twarzy, ciała, włosów, a nawet okolic oczu? Postaw na nawilżająco-łagodzący żel aloesowy z wodą morską. Poznaj skuteczność rośliny od tysięcy lat cenionej dla jej leczniczych właściwości.

PATENT NA NIEŚMIERTELNOŚĆ

Na przestrzeni tysiącleci aloes zyskał sobie niezwykle bogatą symbolikę. Jego dobroczynne działanie znali już Sumerowie żyjący między Eufratem i Tygrysem w Mezopotamii. Kojarzony przede wszystkim z nadzieją na zmartwychwstanie, z nowym życiem – w postaci hieroglifów zdobił w starożytnym Egipcie wnętrza piramid. W Biblii pojawia się aż w trzech miejscach. „Pieśń nad Pieśniami” wspomina o nim w kontekście zachwytu, euforii, przyjemności i miłości. Pośród biblijnych strof nie brakuje nawet akcentu… kosmetycznego: „Pędy twe – granatów gaj, […] i wszelkie drzewa żywiczne, mirra i aloes, i wszystkie najprzedniejsze balsamy”. Starożytni używali aloesu do balsamowania – czy to nie wystarczający dowód na to, że poradzi sobie on z każdym ciałem😊? Juliusz Słowacki w utworze „Lambro” pisze, że ciało dzięki aloesowi „od zepsucia wiecznie się zachowa, w proch nie rozsypie”.

ALOES A MEDYCYNA

Skąd wziął się popularny przesąd, wedle którego aloes trzymany w kuchni lub przy oknach ma chronić domowników przed chorobami? Zapewne stąd, że ta afrykańska bylina jest naturalnym medykamentem. Dowodzi tego choćby pochodzący z Egiptu i mający ok. 3570 lat tzw. papirus Ebersa, w którym opisano zdrowotne właściwości aloesu. Zabytek ten bywa nazywany Księgą lekarstw. Z innych starożytnych przekazów wiemy, że znana z pięknej skóry i włosów Nefertiti stosowała aloesowe balsamy i olejki, a Kleopatra kąpała się w oślim mleku z dodatkiem aloesu. Natomiast Aleksander Wielki podbił perską wyspę Sokotrę, by zapewnić swoim żołnierzom odpowiednią ilość uprawianego tam aloesu. Podobno sam, kiedy został ranny, otrzymał pomoc w postaci oleju z aloesu. Do dziś grube, mięsiste liście tej wyjątkowej rośliny stosuje się do leczenia ran i poparzeń. Ich nierozcieńczony sok jest tak intensywny w działaniu, że nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i dzieci.

ALOESOWA BOMBA PRZECIW PROBLEM SKÓRNYM 

Preparaty z aloe vera, czyli z żelem aloesowym, można odnaleźć zarówno na półkach drogerii, jak i w aptece. Jako roślina pochodząca z pustyni, aloes gromadzi w swoich liściach pełne witamin soki o działaniu antybakteryjnym. ALOESOWY ŻEL DO TWARZY, CIAŁA I WŁOSÓW SOQU dostępny jest w naszym pudełku JOY OF ASIA <TUTAJ> w opakowaniu o pojemności 300 ml. Wyciąg intensywnie nawilża skórę i łagodzi skutki nadmiernego opalania. Co istotne, produkt usuwa też podrażnienia i pomaga w walce z trądzikiem. Kosmetyk marki SOQU to po prostu aloesowa bomba przeciw problemom skórnym.

Spraw sobie 99% aloesu i 100% skuteczności, kupując BOX JOY OF ASIA. Zamów pudełeczka <TUTAJ>, a poznasz niezwykłe koreańskie kosmetyki, które pomogą rozkwitnąć Twojej skórze na wiosnę. Produkty z tego pudełka są również dostępne w drogeriach Hebe.

Dodaj komentarz

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników.

Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz