Poznaj Pure Beauty Boxa
Ciało

Masuj na zdrowie! Kanu Nature i soczysta propozycja dla ciała … i ducha!

Praca, dom, obowiązki, dzieci, projekty, gotowanie, sprzątanie… achh ileż my potrafimy mieć na głowie jednocześnie! A teraz tak z ręką na sercu, niech każda z nas odpowie sobie w duchu – kiedy równie wiele czasu poświęciłyśmy na siebie, swoje ciało i odpowiedni relaks, który przygotuje nas do wyzwań dnia codziennego? Kiedy ostatni raz wzięłaś do ręki produkt i poświęciłaś sobie więcej niż 3 minuty pomiędzy prysznicem a przygotowywaniem kolacji? A gdyby tak choć raz w tygodniu pozwolić sobie na chwilę zapomnienia, czułości i dbałości tylko o siebie? Proponujemy Ci dziś … masaż! I obiecujemy przy tym, że świat naprawdę poradzi sobie bez Ciebie te 15 minut.

MASAŻ CIAŁA – DLACZEGO WARTO GO ROBIĆ?

Jeśli po przeczytaniu wstępu w głowie stwierdziłaś – eeeee to nie dla mnie to prosimy, żebyś zatrzymała się jeszcze na chwilę. Masaż ciała to nie tylko zwykłe wcieranie olejku, ale przede wszystkim rytuał pielęgnacyjny, który łączy dbanie o skórę z relaksem i korzyściami zdrowotnymi. Bez problemu możesz nauczyć się tego sama w zaciszu własnego domu, a lista jego zalet jest naprawdę imponująca. Poznajmy je wspólnie!

  • Wykonywanie masażu w równych odstępach czasowych pozwala zrelaksować mięśnie, przyspieszyć krążenie krwi i limfy,
  • masaż wspomaga usuwanie toksyn z organizmu, a badania potwierdzają również jego wpływ na przemianę materii (właśnie poprzez stymulowanie przepływu krwi i lepszego dotlenienia tkanek),
  • zabieg masowania ciała relaksuje nie tylko ciało, ale również nasz umysł, pomaga w lepszym zasypaniu, koi nerwy, a przy tym wycisza i odpręża,
  • masaż doskonale wpływa na kondycję skóry, dzięki zastosowaniu olejków sprawia, że jest odżywiona, a sam zabieg wpływa na zwiększenie jej elastyczności i jędrności,
  • masaż pozwala na poznanie własnego ciała i jest po prostu przyjemny, badania dowodzą, że zwiększa on wydzielanie endorfin, czyli hormonu szczęście.

Całkiem sporo jak na jeden zabieg pielęgnacyjny, prawda? Już dziś ogromnie zachęcamy Cię do tego, żebyś spróbowała! Dasz nam się przekonać na chwilę tylko dla Ciebie?

JAKI PRODUKT WYBRAĆ DO MASAŻU NASZEGO CIAŁA?

Głównym kryterium wyboru odpowiedniego produktu do masażu ciała powinna być forma olejowa, ponieważ sprawdza się po prostu najlepiej – jest tłusta dzięki czemu sunie po skórze z łatwością i pozwala na efektywniejszy zabieg niż w przypadku np. balsamu, który po kilku ruchach po prostu się wchłonie. Na rynku istnieje mnóstwo dedykowanych masażowi olejków np. KANU NATURE MANGO, który mogłyście znaleźć w naszym PURE BEAUTY HONEY SKIN. Jego skład skomponowany jest tak, by zapewnić tę pożądaną „tłustość”, a przy tym odżywić skórę i jeszcze rozpieścić Cię soczystym zapachem mango. Podobno raz użyty – rozkochuje do granic możliwości, więc chyba warto dać mu szansę? Wystarczy nałożyć go bezpośrednio na dłonie (można dodatkowo lekko potrzeć, żeby je rozgrzać) no i zacząć wreszcie rozpieszczać się tak, jak na to zasługujemy! Masaż całego ciała w zaciszu domowym powinien zająć Ci mniej niż 15 minut. 

Baw się tym! Poznawaj siebie, ruchy na ciele, które sprawiają Ci przyjemność i obserwuj, jak zmienia się stan Twojej skóry – gwarantujemy, że już po kilku regularnych zabiegach poczujesz i zauważysz mega różnicę. Robimy oto zakład? 🙂

OLEJEK DO MASAŻU KANU NATURE MANGO oraz inne produkty, które pozwolą Ci zadbać o siebie kompleksowo i zrelaksować swoje ciało oraz ducha znajdziesz w naszym pudełku PURE BEAUTY SKIN HONEY, którego pełną zawartość możesz poznać <TUTAJ>.

4 komentarze

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników.

Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz