Poznaj Pure Beauty Boxa
Dom

Na to potrzeba już mocnej chemii. Na pewno?

Czasem w naszych boxach możesz spotkać prawdziwe perełki do pielęgnacji domu. Śliczny zapach czyszczącej pianki, którą mogłaś przetestować w edycji BOTANIC GARDENS, jeszcze pewnie dociera do Ciebie z lśniącej kuchni, a my już przygotowaliśmy kolejną niespodziankę. W najnowszym boxie czeka na Ciebie naturalna PASTA CZYSZCZĄCA ZIELKO, stworzona do zadań specjalnych. Sprawdźmy, co możesz nią zdziałać!

SZYBKI SPOSÓB NA TRUDNE ZABRUDZENIA

Przypalone gary, uparty piekarnik, piec, lodówka, kafelki, fugi czy armatura łazienkowa – to wszystko i o wiele więcej doprowadzisz do idealnego stanu przy pomocy PASTY CZYSZCZĄCEJ ZIELKO. W jej składzie znajdują się niemal wyłącznie składniki pochodzenia naturalnego (99,5%), co czyni z niej produkt doskonały, gdzie skuteczność łączy się z bezpieczeństwem dla zdrowia – Twojego i Twojej rodziny.

Po raz kolejny okazuje się, że nie potrzeba podrażniającej skórę i drogi oddechowe chemii, aby szybko i ze świetnym efektem doczyścić domowe sprzęty. Można to zrobić zdecydowanie bardziej naturalnie, a skorzystają na tym nie tylko domownicy, ale też natura.

JEŚLI LUBISZ ŻYĆ W ZGODZIE Z NATURĄ

Receptura pasty opiera się na sprawdzonym aktywnym składniku – sodzie oczyszczonej, a jej skład jest w 100% biodegradowalny. Jeśli więc korzystasz z przydomowej oczyszczalni ścieków, możesz śmiało stosować ten produkt – jest bezpieczny dla flory bakteryjnej, która powinna tam panować. Jeśli mieszkasz w bloku lub domu, podłączonym do miejskiego systemu oczyszczania, wesprzesz w ten sposób ekologiczne rozwiązania. W ekologii nie chodzi o wielkie czyny, a właśnie o małe, codzienne kroki.

NATURALNY WYBIELACZ I ŚRODEK DO PRANIA BIAŁYCH UBRAŃ

PASTA CZYSZCZĄCA ZIELKO sprawdzi się też jako ekologiczny wybielacz i środek do usuwania plam. Możesz nią potraktować obrusy lub firanki, aby przywrócić im dawny blask bieli. Będzie też odpowiednia do prania ubrań, pozostawiając na nich śliczny aromat z nutami karamboli i kaki. 

I NA KONIEC – OPAKOWANIE

Słoik stworzono z plastiku z logo I’m green, co oznacza, że do jego produkcji wykorzystano surowiec pozyskany z trzciny cukrowej. Może być dzięki temu w pełni przetworzony. Gdy pasta się skończy, wyrzuć go do odpadów plastikowych – nic się nie zmarnuje.

Mamy nadzieję, że jesteś już szczęśliwą posiadaczką najnowszego boxa BABIE LATO, w którym znajdziesz tę pastę. Aktualnie jest już wyprzedany, ale przypominamy, że możesz wciąż nabyć pudełko z edycji BOTANIC GARDENS, z rewelacyjnymi kosmetykami oraz środkiem do czyszczenia kuchni.