Poznaj Pure Beauty Boxa
Makijaż

Gdy makijaż łączy się z pielęgnacją – KOREKTOR NAWILŻAJĄCY POD OCZY marki THE SAEM

Decydując się na zakup korektora to przede wszystkim kierujemy się tym, żeby pomógł nam w problemie niedoskonałości czy cieni pod oczami, prawda? Wybieramy go zazwyczaj biorąc pod uwagę poziom krycia, ewentualnego rozświetlenia czy nawet maskowania pewnych rzeczy, ale raczej rzadko zastanawiamy się nad tym, czy korektor może, a nawet powinien zapewnić coś więcej. Jeśli do tej pory traktowałyście tego rodzaju kosmetyk wyłącznie w kategoriach makijażu to zostańcie z nami i poznajcie markę THE SAEM, która nieźle wywróci Wasz pogląd na makijaż.

KOREAŃSKA JAKOŚĆ I BOGATE SKŁADY

THE SAEM jest koreańską marką tworzącą kosmetyki zarówno pielęgnacyjne, jak i makijażowe, wykorzystujące w pełni bezpieczne i skuteczne receptury. Tworzy produkty delikatne, ale efektywne w swym działaniu, oparte na wyselekcjonowanych najlepszych, naturalnych składnikach. Marka skupia się na dobrodziejstwach Matki Natury, poszukując idealnych komponentów i inspiracji na całym świecie. W ofercie THE SAEM znajdziemy wyjątkowe linie kosmetyczne, zaspokajające poszczególne potrzeby skóry. 

Jest to kolejna premierowa marka w naszych pudełkach, dlatego mamy nadzieję, że będzie to dla Was piękna przygoda w nieznane. Jeżeli zdecydowałyście się na zakup boxa ROYALty#4 to wypatrujcie w nim pewnego maluszka, który, choć niepozorny otworzy Wam ścieżkę do fantastycznej makijażowej krainy połączonej z pielęgnacją. Poznajcie KOREKTOR NAWILŻAJĄCY POD OCZY SPF 28 PA++. 

KOREKTOR, KTÓRY KRYJE, NAWILŻA … I CHRONI

Wyjątkowość propozycji THE SAEM polega na połączeniu pozornie skrajnych właściwości. No bo czy dobrej jakości korektor, który ma przykrywać to, co niepotrzebne może również dbać o skórę? Jak się okazuje może i naprawdę to robi. Oczywiście najważniejszą jego cechą jest zapewnienie nam krycia przebarwień, niedoskonałości oraz cieni pod oczami, ale niesamowite jest to, że przy okazji nawilża, odżywia i wzmacnia. Wynika to oczywiście z formuły, która zawiera mnóstwo cennych, naturalnych składników. Jest to między innymi ekstrakt z drożdży, wąkrotki azjatyckiej, aloesu, kwiatów arniki górskiej, bylicy piołun, krwawnika pospolitego czy korzenia żółtej goryczki. 

Trudno uwierzyć, że w produkcie makijażowym mocze czekać na nas takie dobrodziejstwo natury, prawda? A jednak THE SAEM udowadnia nam to bardzo skutecznie. Oprócz składników pielęgnacyjnych w składzie znajdziemy także wysoki filtr SPF 28 PA++, który chroni przed promieniowaniem UVB i UVA, a to jak wiemy stanowi klucz do zdrowej i pięknej skóry. Producent zapewnia nas również o tym, że korektor jest idealny dla osób borykających się z wrażliwością, przesuszeniem, a nawet trądzikiem. Czy aby właśnie wprost namacalnie nie zostało nam udowodnione, że makijaż może łączyć się ściśle z pielęgnacją? Liczymy, że odpowiecie nam na to pytanie.

Testujcie go koniecznie i napiszcie nam, jak KOREKTOR NAWILŻAJĄCY POD OCZY THE SAEM sprawdza się w praktyce. Czy podoba Wam się jego kolor i formuła? Czy kryje skutecznie Wasze niedoskonałości i czy zdecydowałybyście się na zakup produktu pełnowymiarowego? Czekamy na Wasze komentarze na naszych kanałach społecznościowych!

KOREKTOR NAWILŻAJĄCY POD OCZY THE SAEM SPF 28 PA++ wraz z innymi produktami, które zaskoczą Was swoimi właściwościami, mogłyście znaleźć w naszym PURE BEAUTY BOX ROYALty#4, którego pełną zawartość poznacie TUTAJ. Czwarta odsłona limitowanej edycji pełnej luksusu – ROYALty#4. Sprawdź, co tym razem przygotowaliśmy! | Pure Beauty.

Dodaj komentarz

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników.

Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz