Poznaj Pure Beauty Boxa
Dom Lifestyle Zapachy

Eko dodatek dla Twojego domu – KANU NATURE i wyjątkowa kula o zapachu werbeny i rumianku

Ekologiczne rozwiązania dla naszych domów to już praktycznie codzienność. W dobie rozwijającej się świadomości, ale również potrzeb naszej planety coraz częściej sięgamy po produkty, które, choć w niewielkim stopniu pomogą przyczynić się do lepszych zmian. Małymi krokami jesteśmy w stanie nie tylko zmienić nasze otoczenie na bardziej przyjazne, ale realnie wpłynąć na produkcję plastiku czy syntetycznych i niepozostających dla planety gadżetów do naszego domu. Jednym z produktów, które pomogą Ci zadbać o swoje otoczenie i Ziemię jest kula zapachowa marki KANU NATURE, którą znalazłyście w naszym limitowanym pudełku ROYALTY2. O co chodzi? Koniecznie przeczytajcie ten wpis!

DLACZEGO WARTO POSTAWIĆ NA BARDZIEJ EKOLOGICZNE ROZWIĄZANIA DLA NASZEGO DOMU?

Nasza planeta daje nam wyraźne znaki od wielu lat, że jako ludzkość po prostu zawiedliśmy. Nie bez powodu w kręgach naukowych mówi się, że jesteśmy ostatnim pokoleniem, które ma szansę jeszcze cokolwiek zmienić. Trend EKO sprzątania czy też zmian w naszej codzienności rozwija się obecnie bardzo mocno, co jest zauważalne nie tylko na sklepowych półkach, ale również w całych gałęziach przemysłu. Jesteśmy coraz bardziej świadomi tego, że zdegradowaliśmy Ziemię i należy działać natychmiast. Mamy nadzieję, że i Ty bierzesz w tym czynny udział, oszczędzając energię czy też zabierając na zakupy własną torbę. Wspólnie możemy naprawdę dużo!

Ekologiczne rozwiązania dla naszego domu czy otoczenia to nie tylko jednak korzyść dla Ziemi, ale nas samych. Ograniczenie chemii, związków lotnych, prostota i minimalizm to również dbałość o nasze zdrowie – nas samych i naszych dzieci. Atopowe zapalenie skóry, nadwrażliwości na składniki do prania czy nasilające się astmy to obecnie niezwykle popularne zjawiska, co nie napawa optymizmem. Jesteśmy zewsząd zalani związkami, które mogą nam realnie szkodzić, dlatego każda najmniejsza zmiana … wyjdzie nam tylko na lepsze. Jednym z takich maleńkich kroków może być eliminacja syntetycznych zapachów z naszych mieszkań i zastąpienie ich naturalnymi olejkami eterycznymi. Ich siła, potencjał, ale także prostota i niezliczona ilość mieszanek do wyboru sprawiają, że zapach w domu wcale nie musi być nudny i nieprzewidywalny. Wystarczy je tylko odkryć!

Spróbujcie, a przekonacie się, że to naprawdę bardzo przyjemna zmiana. Żeby Was jednak zachęcić do tego mocniej w boxie ROYALTY2 razem z KANU NATURE przygotowaliśmy dla Was naturalną, ekologiczną KULĘ ZAPACHOWĄ, która ma za zadanie rozkochać Was w sile natury.

KULA ZAPACHOWA KANU NATURE – RADOŚĆ PŁYNĄCA Z WERBENY!

Ta zapakowana w ozdobny woreczek KULA może być przez Ciebie wykorzystana na wiele sposobów. Żeby cieszyć się świeżym, rześkim i prawdziwie radosnym zapachem werbeny w swoim otoczeniu jedyne co musisz zrobić… to umieścić ją w odpowiednim miejscu. Szuflada, biurko, pojemnik z bielizną, a może szafa lub po prostu łazienka? KULA powoli uwalnia zawarte w niej związki aromatyczne zapewniające uczucie przyjemnej świeżości. Będziesz zaskoczona, że tak prosta forma może pomóc Ci wyeliminować syntetyczne zapachy! Kula pachnie niezwykle intensywnie, ale też długotrwale – werbena połączona z rumiankiem jest jak radosny i świeży pocałunek od wdzięcznej Matki Natury. Pamiętajcie jednak, żeby przechowywać ją z daleka od dzieci najlepiej w niewidocznym i trudno dostępnym miejscu. Choć kochamy KANU NATURE za obłędne kule kąpielowe to zapamiętajcie również, że KULA ZAPACHOWA nie jest kosmetykiem i nie służy do aromatycznych kąpieli, choćby kusiło naprawdę mocno. 

To co, dacie nam się namówić na małą eko zmianę w Waszym otoczeniu? Napiszcie nam koniecznie, jak podoba Wam się jej zapach.

KULĘ ZAPACHOWĄ KANU NATURE WERBENA I RUMIANEK wraz z innymi produktami, które z pewnością Cię zaskoczą i zaproszą do zupełnie nowego świata, mogłaś znaleźć w naszym limitowanym, wyjątkowym pudełku ROYALTY2, którego pełną zawartość możesz poznać TUTAJ.