Poznaj Pure Beauty Boxa
Makijaż

Dzień piętnasty – cień mineralny od marki SAMPURE MINERALS

Ach… trudno uwierzyć, że zostało ledwie dziewięć torebek do końca naszego kalendarza adwentowego TOWN OF BEAUTY. Dziś po raz kolejny zapraszamy Was do świata makijażu witając jednocześnie nową markę w naszym kalendarzu – SAMPURE MINERALS. Poznajcie ich wyjątkowe idee, produkty tworzone z miłości do ludzi… i zwierząt, a także niebanalne rozwiązania w makijażu oka.

SAMPURE MINERALS – MINERALNY, WEGAŃSKI MAKIJAŻ

Na początek musimy przedstawić Wam markę w kilku słowach zważywszy na to, że gości u nas po raz pierwszy (i mamy nadzieję, że nie ostatni!). SAMPURE MINERALS to producent mineralnych, wegańskich kosmetyków do makijażu, który szczególną wagę przykłada nie tylko do w pełni bezpiecznych i pozbawionych syntetycznych składników formuł, ale przede wszystkim do tego, by produkty były całkowicie Cruelty Free. Marka SAMPURE MINERALS jest aprobowana przez globalny system Leaping Bunny, który jest znacznie bardziej restrykcyjny w swojej ocenie niż obowiązuje prawo, ponieważ monitoruje nawet system dostaw składników, tak by nie miały one nawet najmniejszych powiązań z testowaniem na zwierzętach. SAMPURE MINERALS tworzy całą gamę kosmetyków do makijażu od podkładów, przez korektory, pudry i bronzery na mineralnych cieniach kończąc. 

Każda fanka naturalnych rozwiązań znajdzie w asortymencie produkty idealne dla siebie. Niewątpliwie w przypadku tej marki warto wspomnieć o uzyskaniu certyfikatu Halal – potwierdzającym zgodność wyrobu kosmetyków z wymaganiami islamu dotyczącymi sposobu pakowania, produkcji i przechowywania. Zgodnie z tymi założeniami produkty opatrzone tym certyfikatem nie mogą na przykład zawierać w składzie alkoholu. Jest to jedna z nielicznych marek, która może pochwalić się tego typu wyróżnieniem. Kupując produkty SAMPURE MINERALS możemy mieć zatem pewność, że są całkowicie bezpieczne, ale również etyczne i tworzone z poszanowaniem dla różnych środowisk na świecie.

MAKIJAŻ MINERALNY – DLACZEGO WARTO SPRÓBOWAĆ? 

Kosmetyki mineralne to niesamowita skarbnica dobroczynnych elementów dla naszej skóry. Oprócz naturalnego wykończenia, całkowicie innego niż tego, który daje tradycyjny make up, ale też niesamowitej wydajności, kosmetyki mineralne mają jedną zasadniczą cechę odróżniającą je od pozostałych produktów makijażowych — nadają się do każdego rodzaju cery, a polecane są w szczególności osobom borykającymi się z alergią, atopią czy innymi problemami skórnymi właśnie przez fakt naturalnego i delikatnego składu. Makijaż mineralny jest jak świeży i rześki oddech dla naszej skóry, a już szczególnie dla cieniutkiej i wrażliwej skóry powiek – warto więc spróbować rozpocząć swoją mineralną przygodę chociażby od jednego cienia do powiek. Dajemy Wam tę możliwość w okienku numer piętnaście naszego kalendarza adwentowego TOWN OF BEAUTY – niech będzie to pierwszy krok ku testowaniu makijażu mineralnego. Cień marki SAMPURE MINERALS (w losowo wybranym kolorze) to nasz maleńki, wielki prezent ku otwarciu Was na nowe przygody. Wiemy, że makijaż mineralny nie jest łatwy w okiełznaniu, niekiedy wymaga nauki i jeszcze większego zaangażowania, jednak efekt, jaki osiągnięcie… jest tego warty.

Kontynuuj z nami wspólne odliczanie do Świąt Bożego Narodzenia razem z kalendarzem TOWN OF BEAUTY – czeka na Ciebie jeszcze mnóstwo kosmetycznych nowinek i niespodzianek. Widzimy się jutro! 

Dodaj komentarz

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników.

Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz