Poznaj Pure Beauty Boxa
Makijaż

Dzień dziewiąty – stylizacja brwi z L’OREAL PARIS

Ho, ho, ho. Czas na 9 okienko w naszym CHRISTMAS TOWN OF BEAUTY. Emocje sięgają zenitu, my już przebieramy nogami z niepewności! Jesteście gotowe poznać kolejną gwiazdę naszego kalendarza adwentowego? Przedstawiamy Wam L’OREAL PARIS BROW ARTIST XPERT, czyli automatyczną kredkę do brwi! Z takim pomocnikiem nasze brwi będą wyglądały spektakularnie podczas wigilijnej kolacji. Nie dziękujcie, korzystajcie! Dzięki CHRISTMAS TOWN OF BEAUTY wigilijny look w tym roku będzie naprawdę niesamowity!

JAK TO JEST Z TYMI TRENDAMI W STYLIZACJI BRWI?

Musicie przyznać, że makijażowe trendy zmieniają się jak w kalejdoskopie, doskonale możemy to przeanalizować na przykładzie brwi. To, co było popularne zaledwie parę sezonów temu, dzisiaj jest niemodne, a wręcz w bardzo złym guście. Większość z nas pewnie znakomicie pamięta, jak jeszcze całkiem niedawno mocno wyskubywałyśmy włoski, bo największym hitem były mega cienkie brwi. Dzisiaj oglądając nasze stare zdjęcia śmiejemy się z nich do rozpuku. Wręcz ciężko jest nam patrzeć na ten makijażowy koszmarek. Kolejnym sławetnym trendem były za bardzo wyrysowane, wręcz idealne brwi. Miało to swój urok, ale chyba nie do końca tego oczekujemy od perfekcyjnych brwi. 

Na szczęście w ostatnich sezonach najpopularniejsze stały się naturalne, krzaczaste brwi! Możemy je utrwalać na mydełko lub specjalny żel. Tego typu stylizację pokochały kobiety na całym świecie. Teoretycznie pierzaste brwi stylizowane za pomocą mydełka najlepiej wyglądają u posiadaczek gęstych i grubych brwi. Oczywiście kobiety posiadające mniej gęste włoski mogą także korzystać z tej metody stylizacji, a ich brwi również będą się prezentowały pięknie! Wystarczy, że delikatnie uzupełnimy brwi specjalnym pisakiem lub kredką, która pozwala nam na dorysowanie włosków przypominających te naturalne. Musimy pamiętać, aby kolor kredki był zawsze o ton jaśniejszy od naturalnego koloru naszych brwi. Na koniec pamiętajmy o utrwaleniu brwi odpowiednim mydełkiem lub żelem, koniecznie wyczesując je do góry. 

Pięknie podkreślony kształt, a także grubość brwi sprawia, że stają się one fenomenalną ramą dla oczu, jak również potrafią całkowicie odmienić naszą twarz. Trend jest tak popularny, że najprawdopodobniej będzie również wiodący w kolejnych latach. Nie możemy jednak zapominać, że pojawiła się dość mocna konkurencja dla tego typu stylizacji. W ostatnim czasie coraz bardziej popularne stają się niezwykle delikatne, jasne brwi. Ten trend nosi nazwę no brows. Nadaje naszej twarzy dziewczęcości i niesamowitej delikatności, musimy jednak pamiętać, że nie każdej z nas w takiej stylizacji będzie ładnie. Rozjaśnione brwi najlepiej pasują kobietom o jasnym typie urody. Właścicielki blond włosów i porcelanowej cery będą wyglądały bardzo ładnie stosując efekt no brows. Jasne łuki brwiowe uwidaczniają kolor oczu i sprawią, że rysy twarzy stają się znacznie łagodniejsze. Można pokusić się o stwierdzenie, że no brows odejmują lat, dlatego szczególnie można je polecić dojrzałym kobietom.

DZIEŃ DZIEWIĄTY – IDEALNE BRWI Z KREDKĄ OD L’OREAL PARIS

W naszym boxie CHRISTMAS TOWN OF BEAUTY umieściliśmy BROW ARTIST XPERT od L’OREAL PARIS, czyli automatyczną kredkę do brwi. Dzięki temu produktowi Wasze brwi będą naprawdę pięknie wystylizowane zgodnie z panującymi trendami. BROW ARTIST XPERT to z jednej strony, jak sama nazwa wskazuje, automatyczna kredka nie wymagająca temperowania, natomiast z drugiej spiralna szczoteczka, która pomoże nam utrwalić kształt i subtelnie doda gęstości naszym brwiom. Kredka dostępna jest aż w 5 odcieniach! Dzięki swojej szczoteczce idealnie układa nawet bardzo niesforne brwi. Co najważniejsze nadaje im naturalny i piękny wygląd, który podkreślając kontur twarzy tworzy niezapomniany look. Dzięki skośnej budowie kredki możemy naprawdę perfekcyjnie dorysować brakujące włoski, następnie wykonturować brwi, aby uzyskać niezwykle spektakularny efekt. 

Za nami już 9 dzień naszych niespodzianek, co oznacza, że nieuchronnie zbliżamy się do końca. Ale nie ma co się zamartwiać, zostało jeszcze 15 wspaniałych niespodzianek od naszego PURE BEAUTY MIKOŁAJA. Może macie jakieś pomysły? Zgadujecie, co kryje się w jutrzejszym okienku? My po raz kolejny zapraszamy na nasze media społecznościowe. Bądźcie na bieżąco z naszymi działaniami. Jutro kolejna odsłona CHRISTMAS TOWN OF BEAUTY!

Dodaj komentarz

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników.

Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz