Poznaj Pure Beauty Boxa
Dom

By sprzątanie stało się prawdziwą przyjemnością – ZIELKO PŁYN DO SZYB I LUSTER

Być może widząc tytuł tego wpisu, pomyślałyście przez chwilę, że zapomnieliśmy wypić poranną kawę, albo wyjątkowo mocno towarzyszy nam dobry humor. Kto jednak regularnie kupuje nasze pudełka i miał szansę przetestować środki czystości do domu od marki ZIELKO ten wie, że w stwierdzeniu „przyjemność sprzątania” nie ma ani grama przesady. Dziś mamy zamiar udowodnić Wam to po raz kolejny – co powiecie na czyste szyby i lustra bez smug i zacieków i to w 100% naturalnej odsłonie pachnącej egzotyką? Zostańcie z nami, bo może się okazać, że od dziś pokochacie nawet mycie okienI wcale nie żartujemy 🙂

PŁYN DO SZYB I LUSTER PACHNĄCY OWOCAMI EGZOTYCZNYMI

W naszym BOXIE LET’S CELEBRATE, w którym nie brakowało zaskoczeń, każda z Was otrzymała do przetestowania PŁYN DO SZYB I LUSTER marki ZIELKO o zapachu soczystych owoców egzotycznych. Wiemy doskonale, że czyste okna potrafią zrobić niemałą różnicę w pomieszczeniu, ale nie każdy pała miłością do ich mycia, dlatego wierzymy, że formuła oraz przyjemność stosowania produktów ZIELKO zmieni bieg tej historii. Tak naprawdę wystarczy rozpylić ten preparat na czyszczoną powierzchnię i przetrzeć czystym ręcznikiem. 

Być może pomyślicie, że to zbyt proste i piękne, by było prawdziwe, ale marka tworząc recepturę płynu wykorzystała takie składniki, które skutecznie, szybko i bez smug usuwają zabrudzenia i osady z dowolnych powierzchni szklanych oraz luster. Przetestowaliśmy osobiście ten płyn i całkowicie zgadzamy się z deklaracjami ZIELKO, a warto podkreślić, że nie każdy biodegradowalny i bezpieczny pod względem składu płyn do szyb czy luster jest w stanie poradzić sobie z nieestetycznymi smugami, które potrafią nieźle zniechęcić do dalszego sprzątania. Na wielki plus zasługuje oczywiście także zapach, który w trakcie mycia wypełnia pomieszczenie, dając nie tylko uczucie czystości, ale też przyjemności samego sprzątania. Preparat ten otrzymał również nagrodę SUPER PRODUKT 2019 w plebiscycie ŚWIAT KOBIETY, co idealnie dopełnia całości jego funkcjonalności i jakości.

UZUPEŁNIJ DOMOWY NIEZBĘDNIK BOXEM HOME&BEAUTY by SYLVECO

Jeżeli jednak czujecie, że z marką ZIELKO będzie Wam po drodze to pragniemy przypomnieć, że w naszym sklepie wciąż czeka na Was wyjątkowe, limitowane pudełko! Stworzony we współpracy z brandem SYLVECO BOX – HOME&BEAUTY by SYLVECO łączy w sobie nie tylko przyjemność dbania o naszą skórę na co dzień, ale jest też doskonałą okazją do tego, by z marką ZIELKO zaprzyjaźnić się nieco bardziej. W środku czekają na Was aż cztery produkty: bestsellerowa pasta czyszcząca o zapachu CARAMBOLA & KAKI, dwa produkty piorące, a także uniwersalny środek czyszczący pachnący wakacjami. Zostało nam ich już niestety niewiele, dlatego z tego miejsca zachęcamy, by nie czekać dłużej i decydować się na pudełko jak najszybciej. Jego pełną zawartość, a także link do zakupu znajdziecie TUTAJ HOME & BEAUTY BY SYLVECO | Pure Beauty . Zwróćcie również uwagę na stosunek ceny do zawartości pudełka – takiej okazji nie znajdziecie w żadnym innym miejscu w sieci. Czekamy na Was!

PŁYN DO SZYB I LUSTER MARKI ZIELKO wraz z innymi produktami, które pomogą Wam umilić swoją codzienność, mogłyście znaleźć w naszym PURE BEAUTY BOX LET’S CELEBRATE, którego pełną zawartość poznacie TUTAJ Świętuj z nami drugie urodziny z nowym boxem LET’S CELEBRATE – sprawdź, co tym razem przygotowaliśmy! | Pure Beauty lub na naszym kanale YOUTUBE https://www.youtube.com/watch?v=diAb1RJCwDw&t=1s