Poznaj Pure Beauty Boxa
Dłonie

By mycie rączek stało się przyjemnością – SYLVECO DLA DZIECI i pachnące owocami pianki

Chociaż Dzień Dziecka już dawno za nami to mamy nadzieję, że prezent dla Waszych pociech, który znalazł się w naszym pudełku MAY…BE GREAT wciąż budzi sporo radości i towarzyszy w codziennym myciu rączek. Każdy kto ma w domu malucha, ten doskonale wie, jak często należy myć małe dłonie, którymi bądź co bądź poznaje większość świata – farbki, jedzenie, kurz z podłogi i inne zanieczyszczenia to normalne zjawisko doskonale znane każdemu rodzicowi! Kolorowe, owocowe pianki SYLVECO DLA DZIECI miały za zadanie zmienić tę czynność w … przyjemność. Czy się udało? Mamy taką nadzieję!

SYLVECO DLA DZIECI – PRZYJEMNOŚĆ PIELĘGNACJI DLA MAŁYCH I DUŻYCH!

Seria marki SYLVECO dedykowana maluchom to nie tylko piękne, pastelowe opakowania, które przykuwają wzrok. Oczywiście wygląd zewnętrzny jest niezwykle ważny, bo dzieci chętniej sięgają po kolorowe butelki, które należą tylko do nich, jednak to delikatne i łagodne składy INCI są tutaj kluczowe. SYLVECO DLA DZIECI to seria produktów pielęgnacyjnych i higienicznych dla naszych pociech, których formuły zostały skomponowane w taki sposób, by działać maksymalnie efektywnie, ale jednocześnie delikatnie bez niepotrzebnego narażania skóry na podrażnienia czy alergie. 

Łagodne detergenty myjące, naturalne masełka i olejki, ale także ekstrakty owocowe mają za zadanie pielęgnować, cieszyć i zamieniać codzienne, rutynowe czynności w przyjemność. Jeśli Twoje dziecko nie lubi kąpieli, unika mycia dłoni lub stroni od czesania włosków to SYLVECO DLA DZIECI jest w stanie to zmienić w bardzo szybki i przyjemny sposób. Powiemy Wam w sekrecie, że my również je kochamy i mimo tego, że daleko nam do wieku dziecięcego to używamy ich regularnie. Wy też spróbujcie!

BORÓWKA I MALINA NA STRAŻY CZYSTYCH RĄCZEK

Tak jak wspomnieliśmy wyżej, w naszej edycji MAY…BE GREAT znalazłyście jedną z dwóch pianek do mycia rąk dla Waszych dzieci. Mogłyście trafić na wariant borówkowy lub malinowy, który dzięki swojemu apetycznemu, wesołemu aromatowi ma zachęcić dzieci do regularnego mycia dłoni. Puszysta konsystencja pianki, banalnie prosta aplikacja i piękne opakowanie dopełniają całości, tworząc przyjemną całość, po którą zwyczajnie chce się sięgać w swojej codzienności. 

Delikatna baza myjąca nie podrażnia delikatnej skóry dzieci, ale również najbardziej wrażliwej czy alergicznej u dorosłych. Pianka w swoim składzie zawiera ekstrakty z aloesu i owoców malin, glicerynę, mocznik i olej kokosowy, które utrzymują odpowiedni poziom nawilżenia i odbudowują barierę hydrolipidową. Nie da się ukryć, że to po prostu bardzo urokliwy, skuteczny, a przy tym wywołujący uśmiech na twarzy produkt – zwróćcie uwagę na pięknego jeżyka na opakowaniu : )

Jesteśmy bardzo ciekawi, jak idą testy w Waszych domach. Czy Wasze maluchy pokochały pianki SYLVECO? A może to Wy rodzice po cichu podkradacie je swoim dzieciom? Dajcie nam koniecznie znać! 

PIANKĘ DO MYCIA RĄK (MALINA LUB BORÓWKA) SYLVECO DLA DZIECI stanowiący prezent z okazji Dnia Dziecka mogłyście znaleźć w naszym PURE BEAUTY BOX MAY…BE GREAT. Jego pełną zawartość możesz poznać TUTAJ