Poznaj Pure Beauty Boxa
Ciało Dłonie Twarz Włosy Zdrowie

Skrzyp polny – odwieczny król pięknych i zdrowych włosów, skóry i paznokci. Dlaczego warto włączyć go do swojej suplementacji?

Jesteśmy pewni, że nie raz i nie dwa zastanawiałaś się, co oprócz kosmetyków, zdrowej diety czy regularnego snu może realnie wpłynąć na Twoją urodę. Cóż – bycie kobietą rządzi się swoimi prawami i w naturze mamy chęć poszukiwania coraz lepszych i bardziej efektywnych rozwiązań dla naszej skóry, włosów i paznokci. Co jednak, jeśli powiemy Ci, że wcale nie musisz sięgać po nowoczesne, zaawansowane technologicznie sposoby, bo wystarczy … tradycja i natura? Jeśli nie do końca nam wierzysz, to koniecznie musisz przeczytać ten wpis i poznać sekret mocy skrzypu polnego, odwiecznego króla urody.

TEJ WIOSNY I LATA… STAWIAMY NA SUPLEMENTACJĘ!

Jeśli jesteś naszą Klientką i regularnie kupujesz nasze pudełka, to z pewnością zauważyłaś, że w boxach od jakiegoś czasu pojawiają się niejedno… a nawet nie dwa opakowania suplementów diety marki ARTISHOQ, które mają realnie pomóc Wam jeszcze bardziej poprawić kondycję włosów, skóry i paznokci. Wiedząc doskonale, że jednomiesięczna kuracja niewiele jest w stanie zmienić, postanowiliśmy obdarować Was dwoma kuracjami: ARTISHOQ Z BIOTYNĄ (na 2 miesiące) oraz ARTIQHOQ ZE SKRZYPEM POLNYM (również na 2 miesiące), dzięki czemu faktycznie zadbacie o urodę od środka i realnie zauważycie efekty! Tak to sobie wymyśliliśmy i jesteśmy z tego naprawdę dumni. O tym jak działa BIOTYNA, możecie przeczytać w NASZYM WPISIE (link), natomiast dziś wracamy wspólnie do korzeni natury i mamy zamiar rozkochać Was w skrzypie!

DLACZEGO WARTO SUPLEMENTOWAĆ SKRZYP POLNY?

Czy wiecie, że skrzyp polny znany jest tak naprawdę od wieków? Nie bez powodu nazywamy go więc królem, bo o jego skuteczności i genialnym działaniu dla urody wiedziały już nasza prababcie, stosując napary, płukanki i wcierki właśnie z tej rośliny. Skrzyp polny występuje na terenach niemalże całej Europy, zaczyna rosnąć już w marcu, a jego niepozorny, skromny i wręcz ascetyczny wygląd wcale nie odzwierciedla tego jak doskonale działa nie tylko na urodę, ale również zdrowie całego organizmu. Do jego największych zalet zaliczamy:

  • wyraźne wzmocnienie i poprawę kondycji włosów, skóry i paznokci,
  • zmniejszenie widoczności zmarszczek oraz prewencja przeciwstarzeniowa,
  • przyspieszenie gojenia się ran, a także regeneracja skóry,
  • wsparcie w obudowie skór dotkniętych problemami dermatologicznymi takimi jak egzema, łuszczyca, trądzik czy atopowe zapalenie skóry.

Przyjmowany w postaci suplementu ARTISHOQ jest w stanie działać efektywnie już po kilku tygodniach kuracji, co zauważysz sama – Twoje włosy staną się grubsze, pełne blasku, paznokcie zaczną rosnąć szybciej i będą twardsze, a skóra stanie się piękniejsza, bardziej rozświetlona i ujednolicona. Warto dać mu szansę, prawda? 

Sekret działania skrzypu polnego polega na naturalnych pokładach krzemu i jego metabolicznemu działaniu. Jeśli zechcecie zagłębić nieco więcej informacji na jego temat, to zauważycie, że postać suplementu to tylko jakaś część, w której jest wykorzystywany. Rynek kosmetyczny używa skrzypu do tworzenia wcierek, kremów, szamponów, odżywek, ale możecie go kupić także w postaci herbaty. Ten niesamowity dar Matki Natury zdecydowanie zasługuje na Twoją uwagę – przyjmuj zatem suplement ARTISHOQ ZDROWE I PIĘKNE WŁOSY ZE SKRZYPEM na zdrowie!

\”Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek lub suplement diety niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu\”

Suplementy diety marki ARTISHOQ zarówno ze skrzypem, jak i biotyną mogłaś znaleźć w naszych pudełkach: MAY…BE GREAT, POSITIVE VIBES i SO FABULOUS (wciąż dostępny do kupienia TUTAJ!). Jeżeli razem z nami chcesz odkrywać coraz to nowsze ścieżki dbania o urodę, to pamiętaj, żeby nie pominąć żadnej edycji! Pojawiamy się dla Ciebie regularnie co miesiąc – i wciąż czekamy, aż do nas dołączysz!

Dodaj komentarz

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników.

Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz