Poznaj Pure Beauty Boxa
Dłonie

Nawilżaj, odżywiaj i chroń swoje dłonie z kremem barierowym CARE03!

Choć większość z nas wolałaby tego uniknąć … to pierwsze mroźne dni już praktycznie pukają do naszych drzwi. To doskonała okazja, by pomyśleć o intensywnie działających, odżywczych, nawilżających, ale również ochronnych produktach w swojej codziennej pielęgnacji. Dzięki czemu, dosłownie na własnej skórze nie odczujemy konsekwencji jesienno-zimowych poranków i wieczorów. Doskonale się składa, bo nasza edycja COTTON CLOUDS pełna jest pomocnych rozwiązań, a jednym z nich jest KREM BARIEROWY DO RĄK MARKI CARE03, która zagościła u nas po raz pierwszy. 

NA STRAŻY PIĘKNYCH I ODŻYWIONYCH DŁONI

Nazwa firmy CARE03 pochodzi z połączenia słowa care (ang. – opieka) i O3 – ozon (stgr. ὄζον [ódzōn] – pachnący) lub 3 x O, czyli Ozonowana Oliwa z Oliwek. Kosmetyki z użyciem tego składnika, przynoszą skórze przede wszystkim komfort i ulgę, zapewniają relaks, odprężenie i pełną regenerację. Założycielki marki swoją przygodę zaczęły od stworzenia barierowego kremu do rąk. Dlaczego? Ponieważ zależało im na udostępnieniu swoim klientom kosmetyku, który dosłownie natychmiast przyniesie rozwiązanie S.O.S dla zniszczonej, przesuszonej i spierzchłej skóry dłoni, które nie tylko są mocno narażone na zmieniające się warunki zewnętrzne, ale też mają do czynienia ze środkami dezynfekującymi i innymi drażniącymi substancjami. Można powiedzieć, że w obecnych czasach taki kosmetyk to istny strzał w 10-tkę, a biorąc pod uwagę, że właśnie wchodzimy w okres jesienno-zimowy, jest to również doskonała okazja do tego, by umieścić go w naszym PURE BEAUTY BOX. Sprawdźmy teraz wspólnie, czego możemy się po nim spodziewać.

KREM BARIEROWY, CZYLI JAKI?

Bariera w kosmetologii tożsama jest z określeniem okluzji, które w najprostszym tłumaczeniu możemy wyjaśnić jako warstwę ochronną dla naszej skóry chroniącą ją przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi np. mrozem, wiatrem czy suchym powietrzem. KREM BARIEROWY DO RĄK marki CARE03 to tak naprawdę odpowiedź na największe problemy związane z naszymi dłońmi: skrajne przesuszenie, zniszczenie, zaburzenie warstwy hydrolipidowej, a nawet pękanie skóry charakterystyczne dla dermatoz takich jak atopowe zapalenie czy łuszczyca. Jego zadaniem jest przyniesienie nam natychmiastowej ulgi, dogłębne nawilżenie, odżywienie oraz właśnie stworzenie na dłoniach otulającej warstwy ochronnej, która zadziała jak niewidzialne rękawiczki. 

Za działanie odpowiada tu kilka kluczowych składników aktywnych takich jak silnie nawilżający mocznik, kompleks emolientów, które tworzą barierę ochronną, niezwykle odżywcze masło Shea, a także sztandarowy składnik marki, jakim jest ozonowana oliwa z oliwek. Ta ostatnia ma niezwykłe właściwości nie tylko ze względu na to, że doskonale chroni skórę, ale również działa antybakteryjnie, uelastyczniająco, kojąco i przyspieszająco na procesy gojenia się uszkodzonego naskórka. KREM BARIEROWY DO RĄK charakteryzuje się lekką konsystencją, ale efekt po jego nałożeniu odczuwany jest dosłownie w kilka sekund. Spróbujcie same i przekonajcie się, że nie ma tu ani grama przesady. Pamiętajcie oczywiście, by podzielić się z nami swoimi wrażeniami

BARIEROWY KREM DO RĄK CARE03 wraz z innymi kosmetykami, które pomogą Wam zadbać o siebie w okresie jesienno-zimowym, mogłyście znaleźć w naszym PURE BEAUTY BOX COTTON CLOUDS, którego pełną zawartość poznacie TUTAJ.

1 komentarz

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników.

Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz