Poznaj Pure Beauty Boxa
Ciało

Aktywni latem i jesienią bez obaw o ukąszenia owadów z MOSQUITERUM

Lato, wakacje i początek jesieni są doskonałym czasem aktywności na świeżym powietrzu. To właśnie w czasie tych pór roku korzystamy z uroków wieczornych spacerów, organizujemy spotkania grillowe i zaliczamy pierwsze grzybobrania w lesie. Jednak te urokliwe chwile, mogą zostać przyćmione przez natrętne, kąsające i wszechobecne owady, które z łatwością psują niejedną wspaniałą imprezę czy wypad na łono natury. Na szczęście pomyśleliśmy o tym i w boxie Bright Harmony ukryliśmy sprzymierzeńca na takie nieprzyjazne istoty od marki MOSQUITERUM.

SPRAWDZONE SPOSOBY NA OCHRONĘ PRZECIW UKĄSZENIOM OWADÓW

Wieczorna przechadzka po parku lub wyjazd na ryby? To świetny pomysł, tylko myśl o owadach nieco zmniejsza nasz zapał. W domu wcale nie jest lepiej, dotychczasowe upały dały się nam we znaki, rozgrzewając mury budynków do czerwoności. Domowe piekiełko z pewnością ratują otwarte okna, ale tu znów, mamy zagwozdkę, ponieważ niekiedy i moskitiery nie są w stanie w 100% obronić nas przed muszkami, meszkami, komarami i innymi kąsającymi owadami. Pojawia się dylemat. Co teraz? Czego użyć, by spokojnie zasnąć? Na rynku znajdziemy mnóstwo cudownych wynalazków, które mają nas wesprzeć w tej nierównej walce. Przedsiębiorcy prześcigają się w coraz to nowocześniejszych metodach, tworząc urządzenia, mające na celu przynieść nam ulgę. Tylko niestety niektóre z nich często nie nadają się dla dzieci, emitują niekorzystne fale ultradźwiękowe lub chemiczne zapachy drażniące nos, oczy oraz skórę. Otwarcie mówimy im stop! Warto na moment się zatrzymać i sięgnąć po sprawdzone sposoby takie, które stosowały nasze babcie. I oczywiście to nie problem, jeśli nie posiadacie w domu naturalnych specyfików. Warto rozejrzeć się dookoła i wyszukać produkty bazujących na naturze. Taką właśnie są produkty MOSQUITERUM. Jest to marka dbająca o ochronę całej rodziny bez pominięcia tych najmłodszych, którzy zazwyczaj są najbardziej bezbronni przy nocnym starciu z owadem. Produkty marki opierają się na naturalnych składnikach, znajdziemy wśród nich: KREM, SPRAY oraz PLASTRY. I te ostatnie mieliście okazję testować, dzięki edycji boxa BRIGHT HARMONY.

MOSQUITERUM – NATURALNA OCHRONA DLA CAŁEJ RODZINY

Marka stworzyła swoje produkty na bazie naturalnych olejków zapachowych, które działają odstraszająco na różnego rodzaju owady. Mają one przyjemny, cytrusowy zapach, który absolutnie nie przeszkadza, nie dusi i nie drażni naszych nozdrzy. Dziś jednak skupimy się PLASTRACH OCHRONNYCH MOSQUITERUM, które powstały z myślą o zapewnieniu nam komfortu przebywania na dworze, a także w pomieszczeniach. W opakowaniu znajdziecie 10 niewielkich, ale bardzo praktycznych plasterków, które zostały nasączone skutecznie działającymi olejkami eterycznymi. Z pewnością wyczujemy wśród nich olejek citronella, tuberoza oraz z eukaliptusa, a także wyciąg z grejpfruta. Całość kompozycji działa niezwykle odprężająco, oferując doskonałą barierę ochronną. Nie bójmy się tego małego rozmiaru, ponieważ każdy plaster jest naprawdę porządnie nasączony aromatyczną kompozycją i równomiernie uwalnia swoją zapachową moc, nawet przez kilka godzin. Ważne jest to, że spokojnie może je stosować cała rodzina, również dzieci. Pamiętajmy jednak, iż plastrów nie naklejamy bezpośrednio na skórę z uwagi na wysokie stężenia olejków. Jak w takim razie stosować ten produkt? Bardzo prosto! Na ubraniu lub jakimś przedmiocie w bliskim otoczeniu danej osoby. Mogą to być wózki dziecięce, łóżko czy moskitiera. Warto nadmienić także, że jest to dobry sposób na zabezpieczenie siebie zarówno w pomieszczeniach, jak i na dworze.

Reasumując, owady choć w niektórych przypadkach są bardzo pożyteczne to nie zawsze przyjazne wobec człowieka, ale tak jak i my mają prawo żyć i korzystać z dobrodziejstw Matki Natury, dlatego nie zabijamy ich. Dajmy im żyć tylko nieco dalej od naszej skóry. Jeśli szukacie naturalnej ochrony przed owadami, to zdecydowanie warto wypróbować PLASTRY od MOSQUITERUM.