Poznaj Pure Beauty Boxa
Ciało Twarz Włosy

Olej konopny OLEIQ – wszechstronny produkt, który powinnaś mieć zawsze w swoim domu

Podczas tworzenia drugiej edycji limitowanego pudełka BYHUSHAAABYE2 udało nam się przekonać Was, że pielęgnacja olejami ma sens i wcale nie trzeba się jej obawiać. Idąc o krok dalej i komponując zawartość jesiennej edycji, czyli BYHUSHAAABYE3 wiedzieliśmy, że i tym razem dobry, wszechstronny i co najważniejsze skuteczny olej musi stać się częścią tego pudełka. Tym razem wybraliśmy OLEJ Z KONOPI SIEWNYCH marki OLEIQ, którą znacie i cenicie równie mocno jak my. Pora więc wyjaśnić Wam skąd ten pomysł i zachęcić Was do tego, że naprawdę warto jest dać mu szansę w swojej pielęgnacji.

JAK DZIAŁA I DLA KOGO ODPOWIEDNI JEST OLEJ KONOPNY?

Na początku warto zaznaczyć, że olej konopny dostępny na naszym rynku kosmetyczny nie ma nic wspólnego z konopiami o właściwościach psychoaktywnych, ponieważ pochodzi z jej specjalnej siewnej odmiany, która nie ma w swoim biologicznym składzie owych komponentów. Musicie wiedzieć, że olej z konopi siewnych należy do ścisłej, światowej czołówki, jeśli chodzi o właściwości pielęgnacyjne – w 80% składa się z nienasyconych kwasów tłuszczowych o idealnej dla człowieka proporcji 3:1 (omega-6 do omega-3). W oleju konopnym znajdziemy jednak także cały szereg innych kwasów np. oleinowy, palmitynowy, a także minerały i witaminy A, D, E i K w towarzystwie fosfolipidów i fitosteroli. 

Ta niepowtarzalna mieszanka sprawia, że olej konopny wykazuje genialne wręcz właściwości przeciwzapalne, regeneracyjne, antyseptyczne i antyoksydacyjne. Co więcej może być stosowany zarówno przez dorosłych jak i dzieci w szczególności przy problemach skórnych takich jak egzema czy atopia, bo odbudowuje płaszcz hydrolipidowy i uzupełnia ubytki w cemencie międzykomórkowym, a także łagodzi wszelkie stany zapalne skóry. Jego bardzo ciekawą właściwością jest także fakt, że reguluje pracę gruczołów łojowych przez co może być także stosowany u osób z cerami tłustymi i mieszanymi, a nawet bezpośrednio na nie, ponieważ jako jeden z nielicznych na świecie będzie w stanie ja złagodzić i pomóc w ich gojeniu. Niesamowite, prawda? Podsumujmy więc.

Olej konopny polecany jest dla cer:

  • Alergicznych,
  • atopowych i ze zmianami egzemowymi lub łuszczycą,
  • wrażliwych i nadwrażliwych,
  • odwodnionych,
  • suchych,
  • tłustych,
  • mieszanych,
  • trądzikowych.

OLEIQ – JAKOŚĆ, KTÓRA IDZIE W PARZE Z NATURĄ!

Marka OLEIQ to organiczne, jednoskładnikowe kosmetyki – hydrolaty i oleje roślinne, dzięki którym można stworzyć własne rytuały piękna. Bazują na sprawdzonych, naturalnych surowcach, których działanie pielęgnacyjne jest znane od stuleci. Surowce te pochodzą z certyfikowanych upraw ekologicznych. Organiczne oleje roślinne OLEIQ są w 100 % naturalne i tłoczone na zimno. Stanowią one cenne źródło witamin (głównie witaminy E) oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych. Mogą zastąpić kremy, bazy pod makijaż, stworzyć dodatki do kąpieli lub olejowania włosów. To właśnie dzięki temu z ogromną przyjemnością zapraszamy markę do tworzenia naszych wyjątkowych pudełek. Wierzymy, że pokochacie ją równie mocno, jak my!

OLEJ Z KONOPI SIEWNYCH OLEIQ wraz z innymi produktami, które pozwolą Ci odkryć nowy rodzaj pielęgnacji i zbliżą Cię do natury, mogłaś znaleźć w naszym PURE BEAUTY BOX BYHUSHAAABYE3, którego pełną zawartość poznasz TUTAJ.

Dodaj komentarz

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników.

Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz