Poznaj Pure Beauty Boxa
Ciało

Czekoladowo-pomarańczowa przyjemność pielęgnacji. Olejek do masażu KANU NATURE idealny na jesień i zimę!

Trudno oprzeć się urokowi i zapachom KANU NATURE, o czym najlepiej świadczą nasze dwie dodatkowe edycje specjalne, w których zdecydowaliśmy się umieścić tylko i wyłącznie produkty tej marki. Zarówno nasza, ale również Wasza miłość do tych kosmetyków kwitnie w najlepsze, dlatego nie czekając dłużej, postanowiliśmy rozpieścić Was czymś jeszcze. W edycji limitowanej BY HUSHAAABYE #3 znalazł się pewien wyjątkowy olejek, o którym koniecznie chcemy Wam dzisiaj opowiedzieć. Będzie skutecznie i bardzo pysznie!

OLEJEK PACHNĄCY JESIENIĄ I SŁODYCZAMI

Pysznie, ponieważ nie sposób nie skojarzyć naszego dzisiejszego bohatera z apetycznymi pralinkami. OLEJEK DO MASAŻU CIAŁA CZEKOLADA I POMARAŃCZA to prawdziwa kwintesencja tego, jak powinien pachnieć „smakowity” kosmetyk. Z jednej strony cudownie rześka i świeża pomarańcza, z drugiej zaś kakaowo-czekoladowe akordy, które razem tworzą tak apetyczną i tak niesamowitą mieszankę, że stosowanie tego kosmetyku równa się wyłącznie z głęboką przyjemnością. Wcale, ale to wcale nie dziwi nas fakt, że produkty KANU NATURE trafiają do najlepszych salonów SPA – prosty skład, cudowne zapachy i otulające formuły bezsprzecznie kojarzą nam się z najlepszymi zabiegami i błogim relaksem. W boxie BY HUSHAAABYE #3 umieściliśmy OLEJEK DO MASAŻU CIAŁA, głównie przez to, że to właśnie w okresie jesienno-zimowym stawiamy na bardziej intensywną i dogłębną pielęgnację skóry. Łącząc to z pralinkowym zapachem tworzymy zatem propozycję idealną na zimne wieczory pełną miłości do nas samych. Wchodzicie w to razem z nami? 

WŁAŚCIWOŚCI PIELĘGNACYJNE OLEJU SŁONECZNIKOWEGO

Bazą olejków do masażu KANU NATURE jest naturalny olej słonecznikowy. Jeden z najbardziej wszechstronnych i najpopularniejszych olejów naturalnych stosowanych w kosmetyce. Jest bogaty w naturalne fosfolipidy, zawiera w swoim biologicznym składzie spore pokłady witaminy E i karotenu. Działa przede wszystkim zmiękczająco i ochronnie. Jest olejem przeciwzapalnym, a przy tym jest doskonałym nośnikiem dla innych składników w kosmetykach. Świetnie nadaje się do masażu, również w przypadku kobiet w ciąży i w pielęgnacji maluchów. Ma udowodnione działanie wspierające naturalne mechanizmy obronne skóry, wspiera jego regenerację, a także doskonale odżywia i chroni przed utratą wilgoci. Jest świetnie tolerowany i nie powoduje alergii, dlatego nawet osoby z najwrażliwszą skórą nie muszą się go obawiać w żaden sposób!

Jak widzicie – bez problemu da się połączyć prostotę składu, naturę i piękny zapach tworząc wyjątkowy kosmetyk, który będzie dbać o naszą skórę, ale jednocześnie sprawi nam po prostu mnóstwo radości. Testujcie go koniecznie i dajcie nam znać, jakie są Wasze wrażenia. Jak zwykle czekamy na Wasze komentarze!

OLEJEK DO MASAŻU CIAŁA CZEKOLADA I POMARAŃCZA KANU NATURE wraz z innymi kosmetykami, które pozwolą Ci zadbać o siebie kompleksowo, a jednocześnie dadzą Ci mnóstwo przyjemności tej jesieni, znajdziesz w naszym PURE BEAUTY BOX BY HUSHAAABYE #3, którego pełną zawartość poznasz TUTAJ.