Poznaj Pure Beauty Boxa
Włosy

Włosy zniszczone po lecie? Żaden problem! Intensywna kuracja regenerująca od marki BIOKAP

Słońce, morska woda albo po prostu pielęgnacja włosów traktowana nieco po macoszemu w trakcie upałów? Większość z nas zauważa w okresie, w którym kończy się lato, że kosmyki stały się przesuszone, matowe, łamliwe i brakuje im życia. Taki to już urok lata i dowód na to, że należy działać. Nie czas więc załamywać ręce, właśnie teraz sięgnij po intensywne i sprawdzone kosmetyki do włosów, po prostu zafunduj sobie prawdziwą dawkę regeneracji. Przed Tobą maska do włosów marki BIOKAP z linii BELLEZZA, którą znalazłaś w naszym pudełku ENJOY THE SUNSHINE.

CZY JEDEN PRODUKT JEST W STANIE POMÓC NASZYM WŁOSOM?

Słowo „kuracja” kojarzy nam się z procesem i kilkoma produktami, które pomogą go przeprowadzić, by cieszyć się efektem. Dziś jednak przedstawimy Wam jeden kosmetyk, który będzie w stanie działać, jak kilka innych – jest to MASKA DO WŁOSÓW REGENERUJĄCO-NAPRAWCZA marki BIOKAP z linii BELEZZA. Czy możecie sobie wyobrazić, że za pomocą zaledwie jednego produktu Wasze włosy mogą stać się zregenerowane, odżywione, nawilżone, wygładzone i po prostu zdrowsze? 

Sekret MASKI BIOKAP BELLEZA tkwi oczywiście w jej intensywnie działającym składzie, ale również sposobie aplikacji. W przypadku włosów normalnych efekt pielęgnacyjny osiągniecie już po 2 minutach od nałożenia, ale jeśli borykacie się ze skrajnie suchymi kosmykami, należy pozostawić ją na 15-20 minut. By wzmocnić efekt pielęgnacji i zapewnić sobie naprawdę dogłębną regenerację, pozostawioną na włosach maskę, warto owinąć ręcznikiem i ogrzać go suszarką do włosów. Ciepłe powietrze ułatwia penetrację składników aktywnych do włosów, dzięki czemu efekt będzie naprawdę zniewalająco dobry.

FITOKERATYNA, CERAMIDY I OLEJE – KOMPOZYCJA SKŁADNIKÓW DLA ZDROWYCH I PIĘKNYCH WŁOSÓW

Wspomnieliśmy Wam wyżej o składzie, który determinuje działanie tego kosmetyku, dlatego pozwolimy sobie trochę ten wątek rozwinąć. Najważniejszą rolę odgrywa tutaj hydrolizowana fitokeartyna z ryżu, która zachowuje się bardzo podobnie do naturalnej keratyny. Ma ona właściwości wypełniania włókien włosa, wzmocnienia ich trzonu i przeciwdziałania rozdwojonym końcówkom. Wnika ona głęboko w nasze włosy, dzięki czemu w bardzo szybkim tempie odzyskują one upragnioną miękkość, blask oraz odpowiedni poziom nawilżenia. 

Obok niej w składzie znajdziemy cenne zarówno dla włosów, jak i skóry ceramidy. Pozyskane z oliwy z oliwek wraz z zastosowanym olejem ze słodkich migdałów wspierają odbudowę nawet najbardziej zniszczonych włosów i zapewniają silne odżywienie na całej długości w tym także końcówek. 

Całość tworzy niezwykle efektywne połączenie, w którym macie szansę rozkochać się już po pierwszym użyciu. Spodziewajcie się po niej efektu WOW, jeśli jeszcze nie zdążyłyście jej sprawdzić.  Koniecznie dajcie nam znać, jak MASKA DO WŁOSÓW REGENERUJĄCO-NAPRAWCZA BIOKAP BELLEZZA wypada w Waszych testach – czekamy na Wasze komentarze! 

MASKĘ DO WŁOSÓW REGENERUJĄCO-NAPRAWCZĄ BIOKAP BELLEZZA wraz z innymi kosmetykami, które zapewnią Ci dogłębny efekt pielęgnacyjny na włosach oraz skórze, mogłaś znaleźć w naszym PURE BEAUTY BOX ENJOY THE SUNSHINE, którego pełną zawartość poznasz TUTAJ.