Poznaj Pure Beauty Boxa
Włosy

Lekkość i skuteczność z nową odżywką do włosów ONLYBIO HAIR IN BALANCE

Lato to okres, w którym poszukujemy lekkich i świeżych rozwiązań nie tylko w przypadku pielęgnacji naszej twarzy. Okres ciepła, szalonych przygód i wyjazdów rządzi się swoimi prawami i to właśnie wtedy zaczynamy poszukiwać nie tylko multifunkcyjnych, ale przede wszystkich lekkich, świeżych i nieobciążających formuł. Mgiełki do ciała, mleczka, podkłady mineralne – to one królują latem, prawda? Dodajmy więc do tego coś do naszych włosów, razem z marką ONLYBIO przygotowaliśmy dla Was kosmetyk, który ma szansę stać się Waszym letnim hitem. Co to takiego? Przekonajcie się!

LEKKOŚĆ NA WŁOSACH … I W TWOIM BAGAŻU

W czasie wakacji i wyjazdów trudno o spakowanie wszystkich ulubionych produktów. Maska, odżywka, coś ochronnego i robi się tego naprawdę sporo, a przecież bagaż to ostatnia rzecz, o którą powinnyśmy się martwić w trakcie urlopu. Marka ONLYBIO wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nie tylko okresu letniego, ale także wygody i funkcjonalności stworzyła jednak odżywkę, która jest w stanie zastąpić kilka produktów! 

Wyobraźcie sobie, że za pomocą jednego ruchu możecie zapewnić sobie efekt gładkich, odżywionych i prostych do rozczesania (nawet po słonych kąpielach morskich) włosów, które pachną soczystym arbuzem i prawdziwymi wakacjami! Brzmi jak letni ulubieniec, prawda? My też czujemy w dosłownie i w przenośni, że to będzie nasze ogromne odkrycie! To jak, zaczynamy testowanie?

ONLYBIO HAIR IN BALANCE ODŻYWKA DO WŁOSÓW BEZ SPŁUKIWANIA 

… i to w wygodnej, poręcznej i funkcjonalnej formie. Tak naprawdę o produkcie, który znalazłyście w naszym pudełku WYSPA SKARBÓW, można mówić jedynie w superlatywach. Począwszy od wspomnianego arbuzowego zapachu, formule, która pozwala na szybką i efektywną pielęgnację w kilka sekund, aż po perfekcyjny skład i piękne kolorowe opakowanie. Jeśli Twoje kosmyki są szorstkie, matowe, albo puszą się pod wpływem słońca, morskiej wody lub z natury są po prostu niesforne to ODŻYWKA BEZ SPŁUKIWANIA ONLYBIO pomoże załatwić ten problem dosłownie jednym użyciem. 

Efekt, jaki uzyskacie poprzez naniesienie jej na włosy to przede wszystkim natychmiastowe wygładzenie i dociążenie kosmyków. Wszystko to za sprawą wegańskich silikonów i emolientów takich jak olej brokułowy, które otulą i jednocześnie ochronią przed negatywnymi skutkami czynników zewnętrznych. Zawarty w składzie ekstrakt z akacji zadziała również kondycjonująco, przez co w kilka sekund pożegnacie spuszone, frywolne i trudne do okiełznania włosy. Jej ogromną zaletą jest również to, że kompletnie nie przetłuszcza włosów i mimo bogatego składu – zachowuje lekkość w dosłownym znaczeniu tego słowa. Stosuj ją za każdym razem, gdy masz problem z rozczesaniem, widzisz przesuszenia i potrzebujesz natychmiastowej reakcji. Wystarczy nanieść ją na kosmyki, gdy są wilgotne, zachowując zasadę „od ucha w dół”. Niezwykle proste, prawda? Mamy nadzieję, że pokochacie ten produkt równie mocno jak my. Czekamy z niecierpliwością na Wasze komentarze!

ODŻYWKĘ BEZ SPŁUKIWANIA ONLY BIO HAIR IN BALANCE wraz z innymi kosmetykami, które pomogą Ci w stworzeniu wakacyjnego niezbędnika, mogłaś znaleźć w naszym PURE BEAUTY BOX WYSPA SKARBÓW, którego pełną zawartość poznasz TUTAJ.