Poznaj Pure Beauty Boxa
Makijaż

Usta jak róże dzięki ÉCLAT LIP GLOW od L’BIOTICA

Piękne kobiece usta stanowią inspirację dla poetów, pisarzy i malarzy, jednocześnie są dopełnieniem damskiej urody. Dbanie od delikatną skórę ust powinno być Twoim codziennym nawykiem, ponieważ różni się ona w sposób widoczny od skóry pozostałych obszarów ludzkiego ciała. Jest znacznie cieńsza, dlatego szybciej pojawiają się na niej, a także wokół niej, zmarszczki. Nie chroni jej warstwa rogowa, stanowiąca barierę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych oraz utrzymująca odpowiedni poziom nawilżenia, z tego powodu usta wymagają odpowiedniej i systematycznej pielęgnacji.

SEKRETY PIELĘGNACJI UST

W edycji WOMAN’S COLLECTION znajdziesz wyjątkowe NAWILŻAJĄCE SERUM DO UST Z OLEJEM RÓŻANYM od L’BIOTICA, które nie tylko regeneruje i nawilża skórę ust, ale także powiększa je optycznie. Jak dokładnie działa serum? Czym właściwie jest? Najprościej ujmując: to koncentrat i tak mocnych składników pielęgnujących. Aksamitna w swej konsystencji substancja dobrze się wchłania, trafiając do głębszych warstw skóry, nawet tej bardzo wymagającej. Warto wiedzieć, że przeciętnej jakości serum powinno się stosować na tydzień przed ważnym wydarzeniem – przed umówionym spotkaniem, wystrzałową imprezą czy ważnym wystąpieniem w pracy. Natomiast ÉCLAT LIP GLOW NAWILŻAJĄCE SERUM DO UST Z OLEJEM RÓŻANYM od L’BIOTICA to produkt z wyższej półki – jest szansa, że zadziała zaaplikowane na noc przed ważnym dla Ciebie wydarzeniem. Serum wskazane jest szczególnie do ust przesuszonych, wymagających intensywnej regeneracji. Przywraca wargom uczucie nawilżenia i komfortu oraz subtelnie nabłyszcza. Możesz stosować je tak często, jak tego potrzebujesz. Zawarty w serum olej różany idealnie nawilża delikatną skórę ust i znacząco poprawiają jej elastyczność, a także otula cudownym subtelnym zapachem. Kolejnym składnikiem zastosowanym w serum jest kwas hialuronowy, który utrzymuje optymalny poziom nawilżenia w naskórku, zapobiega przesuszeniu i wspomaga działanie odżywiające. W efekcie skóra ust będzie kusząco miękka i zregenerowana. No i najważniejsze: pamiętaj, że subtelnie nabłyszczone, idealnie nawilżone usta będą Twoją wizytówką!

DROGOCENNY OLEJEK RÓŻANY

Czy wiesz, ile kwiatów róż należy użyć, by wyprodukować kilogram olejku różanego? Darujmy sobie detale: to kilka dobrych ton płatków róży zbieranych – uwaga! – tylko raz w roku, o poranku, gdy są zamknięte i zawierają najwięcej wartościowych substancji. Tym, co składa się na pięknie pachnący olejek są terpeny, glikozydy, flawonoidy i antocyjany. Pozyskiwany jest on w procesie destylacji i powinien być stosowany zewnętrznie lub aromaterapeutycznie. Ze względu na alergizujące właściwości terpenów jego używanie odradzane jest kobietom w ciąży i dzieciom. Chętnie stosowany jest przez producentów kosmetyków w połączniu z innym składnikami aktywnymi, ponieważ nadaje wyjątkowy zapach, a także wykazuje się wieloma pozytywnymi właściwościami. Olejek działa m.in. przeciwzapalnie, przeciwwirusowo, antyoksydacyjnie i relaksująco.

Stosując L’BIOTICA ÉCLAT LIP GLOW NAWILŻAJĄCE SERUM DO UST Z OLEJEM RÓŻANYM oczarujesz pięknym wyglądem zmysłowych ust. To serum i wiele innych wspaniałych kosmetyków znajdziesz w pudełeczkach PURE BEAUTY, poznaj najnowszą edycję BOTANIC GARDENS <TUTAJ>, którą możesz zamówić w subskrypcji, pojedynczo, a także w pakiecie 3 lub 6.miesięcznym <TUTAJ>. Zapraszamy Cię do świata piękna PURE BEAUTY!