Poznaj Pure Beauty Boxa
Makijaż

Satynowo-matowe wykończenie makijażu na najwyższym poziomie z pudrem w kompakcie DR IRENA ERIS

Która z nas nie marzy o idealnie wykończonym makijażu bez zbędnego efektu pudrowości, niezdrowego matu i nieestetycznego odbijania światła w sztucznym oświetleniu? Jeśli zależy Wam i być może szukacie w tej chwili pudru, który ma szansę wyeliminować te wszystkie czynniki, to doskonale się składa, bo razem z marką DR IRENA ERIS przygotowaliśmy dla Was propozycję, wobec której po prostu nie da się przejść obojętnie. Poznajcie razem z nami COMPACT POWDER SPF30, który znajdziecie w naszym limitowanym boxie ROYALty#3.

JAKOŚĆ PREMIUM OD PIERWSZEGO WEJRZENIA

Na samym początku chcielibyśmy zwrócić uwagę na wizualny aspekt kosmetyków tworzonych przez markę DR IRENA ERIS. Choć nie powinno się oceniać książki po okładce, nie da się nie zwrócić uwagi na sposób tworzenia opakowań kosmetyków do makijażu – w przypadku DR IRENY ERIS luksus, niezwykła jakość, ale także odpowiedni wymiar elegancji i szyku jest widoczny gołym okiem i to właśnie on zwraca uwagę jako pierwszy. COMPACT POWDER SPF30 już po otworzeniu urzeka szczegółowością, pięknym lustrzanym odbiciem, idealnie skrojoną gąbeczką, wygodnym zamknięciem czy chociażby samą wielkością opakowania. Wszystko to sprawia, że na kosmetyki makijażowe tej marki patrzymy zupełnie inaczej, a one same dają nam poczucie najwyższej klasy i jakości premium. Gdy tylko go zobaczycie na żywo, jesteśmy pewni, że przyznacie nam rację. Czy zatem nasz limitowany BOX ROYALty#3 mógłby się obyć bez takiej propozycji? Na to pytanie odpowiedź jest tylko jedna. 

NIEZWYKŁE WYKOŃCZENIE MAKIJAŻU I JEDNOCZESNA OCHRONA SKÓRY

Abstrahując od aspektu wizualnego, którego oczywiście nie dało się pominąć, skupmy się teraz na właściwościach pudru. W tej kwestii również nie da się marce DR IRENA ERIS odmówić wspaniałego pomysłu na połączenie satynowo-matowego wykończenia naszego makijażu wraz z ochroną skóry przed szkodliwymi skutkami promieni słonecznych. 

Lekka, kremowa i bardzo komfortowa w nakładaniu formuła COMPACT POWDER SPF30 zapewni nam długotrwały mat, ale bez efektu tzw. niezdrowej płaskości. Po zastosowaniu pudru koloryt skóry będzie wyrównany, a niedoskonałości lekko zamaskowane. Dodatek SPF30 połączony z dobroczynnym działaniem witaminy E dopełni całości, sprawiając, że skóra będzie oddychała i nie ulegnie przesuszeniu nawet wtedy, gdy makijaż nosimy przez długie godziny. Piękne satynowe wykończenie sprawi, że puder będzie wyglądał wspaniale w każdym rodzaju oświetlenia, dzięki czemu nie będziemy musiały się martwić, chociażby o zdjęcia. Na ogromny plus zasługuje tu fakt, iż marka DR IRENA ERIS przeprowadziła nad tym pudrem specjalne badania potwierdzające wszystkie cechy, o których wspomnieliśmy wyżej. Co ciekawe, udowodniła nimi także jego niezwykłą trwałość, która wynosi aż 12 godzin od nałożenia!

COMPACT POWDER SP30 DR IRENA ERIS rekomendowany jest tak naprawdę do każdego rodzaju i typu cery ze szczególnym uwzględnieniem sytuacji, w których będziemy wystawiać naszą twarz na długotrwałe oddziaływanie słońca. Wysoka ochrona przeciwsłoneczna zawarta w formule zadba o to, by naszej skórze nie działo się nic złego, nawet jeśli w pędzie codzienności zapomnimy o kremie z filtrem. Możemy aplikować go za pomocą dołączonej do opakowania gąbeczki (dla uzyskania średniego i pełnego krycia) lub po prostu za pomocą swojego ulubionego pędzla, jeśli zależy nam na niewielkim lub średnim pokryciu skóry naszej twarzy. 

Dla każdego coś dobrego i jesteśmy przekonani, że wiele z Was odkryje w nim swój prawdziwy hit. Trzymamy za to kciuki!

COMPACT POWDER SP30 DR IRENA ERIS wraz z innymi kosmetykami, które zapewnią Wam poczucie luksusu i wyjątkowości, będziecie mogły znaleźć w naszym limitowanym BOXIE ROYALty#3, którego możecie zamówić TUTAJ. Pamiętajcie, by śledzić nasze kanały społecznościowe, by być na bieżąco i nie przegapić żadnego magicznego momentu w życiu PURE BEAUTY!