Poznaj Pure Beauty Boxa
Twarz

Twój osobisty wehikuł czasu, czyli nowe serum na zmarszczki od FEEDSKIN

Od pierwszych myśli na temat pudełka BY HUSHAAABYE#3, wiedzieliśmy, że czego jak czego, ale tego serum z pewnością u nas nie zabraknie. Przed Wami -TIME MACHINE, jak sama marka FEEDSKIN powiedziała o swoim nowym serum, dla nas samych brzmi już skutecznie. Tak oto w pełnej krasie przychodzi dziś do Was pokazać się z jak najlepszej strony, ponieważ to właśnie teraz w okolicy jesieni i zimy macie szansę realnie docenić jego pielęgnacyjne działanie. Przed Wami osobisty wehikuł czasu – wsiadamy w niego wspólnie!

JAK WŁAŚCIWIE DZIAŁA SERUM NA ZMARSZCZKI TIME MACHINE OD MARKI FEEDSKIN?

O tym, że działa szybko i skutecznie z pewnością przekonacie się w zaciszu własnego domu, jednak nie moglibyśmy rozpocząć tego wpisu od szeregu podstawowych informacji na temat tego kosmetyku. A zatem nasz produkt, tak jak sama nazwa wskazuje został stworzony przede wszystkim po to, by opóźnić procesy starzenia, ale także redukować istniejące już zmarszczki. Wszystko to za sprawą peptydów nazywanych „botox like”, które należą go gamy tzw. biomimetycznych i mają realną zdolność wygładzania, a także zmniejszają nielubiane przez nas zmarszczki mimiczne. 

To leciutkie, emulsyjne serum ma jednak do zaoferowania coś znacznie więcej – wyrównanie kolorytu skóry, uelastycznienie i przyspieszenie regeneracji, ale także utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia oraz poprawę tekstury naszej skóry. Jego wesołe, różowe opakowanie nie pozwoli o sobie zapomnieć na łazienkowej półce, a nie pozostaje to bez znaczenia, ponieważ nakłada się je nieco inaczej niż tradycyjne serum.

JAK PRAWIDŁOWO UŻYWAĆ SERUM TIME MACHINE?

Odpowiedź jest prosta, choć może być zaskakująca. Serum używamy 2 lub maksymalnie 3 razy w tygodniu zamiast kremu na noc, po uprzednim oczyszczeniu i stonizowaniu naszej skóry. Jeśli borykacie się z problemem suchej skóry, serum można domknąć kremem lub produktem olejowym – w innym przypadku nie ma takiej konieczności. Rzadsza częstotliwość jego stosowania wynika przede wszystkim z zastosowanego tu liporetinolu – łagodniejszej pochodnej retinolu znanej ze swoich właściwości przeciwstarzeniowych.

Jeśli jeszcze nie miałyście okazji oglądać naszego liva z ekspertem marki SYLVECO – Panią Izabelą Janiec (LINK TUTAJ), która tłumaczyła, na czym polega działanie retinolu i dlaczego, należy trzymać się zasad jego prawidłowej aplikacji, to z tego miejsca gorąco Was do tego zachęcamy. Pani Izabela na przykładzie właśnie SERUM TIME MACHINE wyjaśni Wam krok po kroku, czym jest wspomniany liportinol i jak prawidłowo rozpocząć kurację z jego udziałem. Powielanie przez nas informacji nie miałoby najmniejszego sensu, ponieważ Panią Izabelę słucha się z ogromną przyjemnością. Przekonajcie się same! 

Mamy nadzieję, że wspólnie z nami rozpoczniecie swoją kurację z udziałem łagodniejszych pochodnych retinolu. Wiemy, że ten składnik, choć kochany za swoje działanie, potrafi wzbudzić wiele wątpliwości, dlatego tym bardziej zachęcamy Was do czerpania wiedzy na jego temat od świetnych specjalistów.

SERUM NA ZMARSZCZKI FEEDSKIN TIME MACHINE wraz z innymi kosmetykami, które pomogą Ci zbudować jesienno-zimową rutynę pielęgnacyjną, mogłaś znaleźć w naszym limitowanym PURE BEAUTY BOX BY HUSHAAABYE#3, którego pełną zawartość poznasz TUTAJ.