Poznaj Pure Beauty Boxa
Zapachy

My Kind of LOVE marki Kilian

Pure Beauty Box

Marka Kilian (przeczytaj krótką historię marki tutaj) wprowadziła na rynek linię zapachów MY KIND OF LOVE, dzięki którym każda kobieta będzie roztaczać wokół siebie kuszącą i uwodzicielską woń.

Linia kuszących zapachów

W skład linii wchodzą cztery zapachy o znacznie bardziej przystępnych cenach niż pozostałe produkty z portfolio marki Kilian – stąd wniosek, że marka kieruje te produkty do osób młodszych o mniej zasobnych portfelach. Koncepcja linii polega na przedstawieniu czterech rodzajów miłości, które charakteryzują następujące epitety: zabawna, cierpka, gorąca i słodka.
Każda z wód perfumowanych z linii MY KIND OF LOVE nosi zadziorną, temperamentną nazwę, która idealnie spaja się z naturą danego zapachu:
PRINCESS – I DON’T NEED A PRINCE BY MY SIDE TO BE A PRINCESS
KISSING – KISSING BURNS 6.4 CALORIES A MINUTE. WANNA WORK OUT?
BOYS – BAD BOYS ARE NO GOOD BUT GOOD BOYS ARE NO FUN
ADULTS – LET’S SETTLE THIS ARGUMENT LIKE ADULTS, IN THE BEDROOM, NAKED.
To, co łączy tę kolekcję, to struktura olfaktoryczna, którą charakteryzuje jedno słowo „simplexity”. Twórca marki Kilian Hennessy wyjaśnia jego znacznie w ten sposób: „Simplexity to idea połączenia prostoty i złożoności. Chciałem, aby ta kolekcja zawierała wielowarstwowe nuty i akordy, z których jestem znany, ale zbudowane wokół kluczowego składnika, który jest niezwykły, zaskakujący i natychmiast rozpoznawalny.”

Księżniczka bez księcia

W premierowej edycji PURE BEAUTY znalazł się jeden z zapachów z „miłosnej” kolekcji Kilian – PRINCESS – I DON’T NEED A PRINCE BY MY SIDE TO BE A PRINCESS. Jest on połączeniem na wskroś łamiącym wszelkie zasady, gdyż główny akord zapachu, stworzony przez Killiana Hennessy wraz z kreatorką perfum Honorine Blanc, jest mieszanką zielonej herbaty z cukrową pianką marshmallow. „Chciałem podkreślić girl power wyjątkowym zapachem przywołującym na myśl wszystkie damskie moce. (…) Gourmand z kopniakiem, PRINCESS jest jak popijanie mokki z zielonej herbaty z imbirem, który stanowi pikantną przyprawę.” – mówi Kilian Hennessy.
Nuty głowy zapachu PRINCESS to: Imbir, Zielona herbata;
Nuta serca: Brzoskwinia, Jaśmin, Jabłko;
Nuta bazy: Wanilia, Pianka marshmallow, Żywica.

Czym są zapachy Gourmand?

Gourmand po francusku to łakomczuch, nie dziwmy się więc, że słodkie zapachy karmelu lub czekolady zostały ochrzczone tym mianem. Perfumy, które mają w swej kompozycji słodkie nuty pralin, cukierków czy waty cukrowej, a także gumy balonowej nazywamy właśnie Gourmand. W przypadku zapachu PRINCESS tę nutę stanowi woń marshmallow, słodkich pianek cukrowych, ulubionych przez dzieciaki i niektórych dorosłych. Kreatorzy perfum łączą te słodkie aromaty z pikantnymi przyprawami tworząc wyrafinowane zapachy, które wyłamują się z kanonu klasyki.

Jaka jest PRINCESS?

Zapach PRINCESS „Jest idealnie puszysty. Nie ma w nim nawet odrobiny mroku ani poczucia ciężkości”, mówi Kilian Hennessy nawiązując do faktu, iż nie wykorzystano w nim paczuli, czyli nuty, która tradycyjnie pojawia się w przepysznych, orientalnych kompozycjach.
„W pierwszej chwili PRINCESS wydaje się być prostym zapachem, ale wkrótce pojawia się on w całym swoim natężeniu i ujawnia osobowość, która jest po prostu niesamowita.” I rzeczywiście jest ona niesamowita…

Sprawdź, czy jego wyjątkowa woń pobudza Twoje zmysły, przetestuj zapach na swojej skórze. Fiolkę perfum MY KIND OF LOVE PRINCESS otrzymasz w edycji NARODZINY PIĘKNA PURE BEAUTY.

Dodaj komentarz

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników.

Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz