Poznaj Pure Beauty Boxa
Ciało

KALENDARZ ADWENTOWY DZIEŃ 5 – z afrykańskich stepów wprost do Twojej łazienki – Masło KAKAO ŁUPANE od marki MOHANI

Wiemy, jak bardzo kochacie odkrywać naturalne skarby od marki MOHANI i że z wielką niecierpliwością oczekujecie, aż coś z asortymentu tej marki trafi do naszych PURE BEAUTY BOXÓW. Czy KALENDARZ ADWENTOWY MERRY CHRISTMAS mógł obyć się bez żadnej propozycji MOHANI? Oczywiście, że nie, dlatego w piątym dniu wspólnego odkrywania zawartości wita się z Wami wyjątkowe, nietuzinkowe MASŁO DO CIAŁA, TWARZY I WŁOSÓW KAKAO ŁUPANE MOHANI wprost z zachodnich stepów Afryki!

JAKIE WŁAŚCIWOŚCI MA MASŁO KAKAOWE?

Masło kakaowe znajduje szerokie zastosowanie w kosmetyce głównie ze względu na fantastyczne właściwości nawilżające, regenerujące, odżywcze i przeciwutleniające. Jest bardzo dobrze tolerowane przez skórę. Ma naturalny, kakaowy zapach i jest polecane szczególnie w pielęgnacji cer dojrzałych, suchych i odwodnionych.

Jest niezwykle uniwersalne i może być stosowane zarówno do pielęgnacji ciała, twarzy oraz włosów. Może stanowić bazę dla Waszych własnych kosmetyków lub być stosowane bezpośrednio na skórę w czystej postaci. Łupki masła, które zauważycie tuż po otwarciu produktu MOHANI należy rozgrzać w dłoniach, dzięki czemu nabiorą one aksamitnej miękkości i zmienią swoją konsystencję, a co z tym idzie – bez problemu nałożycie je na wybraną partię ciała. 

MASŁO DO CIAŁA, TWARZY I WŁOSÓW KAKAO ŁUPANE MOHANI doskonale sprawdza się w obszarach, które są zazwyczaj mocniej przesuszone – na piętach, łokciach czy kolanach i właśnie tam będzie w stanie pokazać, jak ogromny potencjał pielęgnacyjny drzemie w tym składniku. To jednak nie koniec ciekawostek na jego temat. Dzięki właściwościom ujędrniającym i napinającym fantastycznie sprawdzi się również na udach, brzuchu i pośladkach. MASŁO KAKAOWE ma szanse sprawdzić się u osób z dermatozami np. łuszczycą, ponieważ natłuszcza skórę, uzupełnia niedobory NNKT, skutecznie odżywia, nawilża i chroni w jednym czasie. Jeśli borykacie się z podobnymi problemami, to koniecznie musicie je wypróbować.

SKUTECZNOŚĆ NATURY I JAKOŚĆ MOHANI

Marka MOHANI niejednokrotnie udowodniła nam, że do produkcji swoich kosmetyków wybiera tylko najlepsze, najczystsze i sprawdzone składniki. Nie inaczej jest w przypadku KAKAO ŁUPANEGO, które nie tylko przyjechało do nas z Afryki Zachodniej, ale jest też biologicznie czystym pskładnikiem, co oznacza, że nie został poddany procesom rafinacji, dzięki czemu zachowuje pełnie swoich właściwości. Jak na pewno zauważycie, masło zamknięte jest w szklanym słoiku, ponieważ marce MOHANI zależy również na kwestiach ochrony naszego środowiska naturalnego. Każda z Was otrzymała produkt pełnowymiarowy o wartości 27,90 zł za 100 ml masełka.

Za nami piąty dzień wspólnego odkrywania perełek kosmetycznych z KALENDARZA ADWENTOWEGO MERRY CHRISTMAS. Mamy ogromną nadzieję, że MASŁO DO CIAŁA, TWARZY I WŁOSÓW KAKAO ŁUPANE MOHANI pozwoli Wam rozpieścić się w trakcie niejednego zimowego wieczoru i spełni Wasze oczekiwania pielęgnacyjne. Koniecznie podzielcie się z nami wrażeniami w komentarzach i pamiętajcie, że spotykamy się tu codziennie przez 24 dni, aż do końca okresu Adwentu!