Poznaj Pure Beauty Boxa
Dłonie

Jeszcze więcej koloru, czyli szybki sposób na poprawę humoru Z PIERRE RENE

Kolory odgrywają w naszym życiu bardzo ważne miejsce! Odcienie ubrań, makijażu czy chociażby otoczenia, mają niebywały wpływ na samopoczucie oraz wygląd. Czując się dobrze, jesteśmy piękniejsze, czasem nie zdając sobie nawet sprawy z tej zależności. Znając znaczenie kolorów w naszym życiu, postanowiliśmy, że box kosmetyczny ENJOY THE SUNSHINE ubarwi Wam każdy dzień z pomocą marki PIERRE RENE!

TĘCZOWE PAZNOKCIE W KAŻDYCH WARUNKACH

Jak już wiemy, kolor to jeden z tych punktów, który dodaje charakteru, wpływając jednocześnie na nasze emocje. Nowoczesne kobiety świetnie orientują się w zakresie technik stosowania barw, zarówno w życiu zawodowym, jak i codziennym. Dzisiejsze Panie są piękne, niezależne i doskonale znają swoją wartość. Nie boją się marzyć, wyznaczają sobie cele i skrupulatnie je realizują. Kobieta XXI wieku jest świadoma swojej urody i potrzeb związanych z jej pielęgnacją. Jednak w tej całej doskonałości jest pewien szkopuł, który warto poruszyć, a mianowicie czas! I jego brak! Dlatego dbając o siebie, najchętniej sięgamy po kosmetyki, które nie zabierają nam długich godzin oraz które w prosty i szybki sposób, aplikować można w każdych warunkach. Kobiety zazwyczaj wybierają jeden konkretny kolor, który ozdabia ich stylizację. Zwykle zdecydowana barwa ląduje na ustach lub PAZNOKCIACH i właśnie te drugie, weźmiemy dziś pod lupę. Idealny manicure na pewno doda Wam pewności siebie, kobiecości i koloru. Ale niestety nie zawsze mamy czas, by spędzić godzinę lub dwie u kosmetyczki. Kolejna sprawa, co, jeśli nasz „MANI” dozna uszczerbku i będziemy potrzebowały jego szybkiej reaktywacji? W przypadku paznokci hybrydowych powinniśmy mieć przy sobie lakiery, lampę i czas, którego przecież mamy niewiele. Ta wersja jest bardzo dobra, ale właśnie czasochłonna i szkoda, że nie do wykonania w dowolnym miejscu. Natomiast klasyczny manicure to zupełnie inna bajka! I spokojnie można napisać, że ma całe rzesze fanek, które cenią go za szybkość i elastyczność, chociażby w wielu możliwościach obszaru aplikacji. Bez znaczenia czy będzie to autokar, łazienka w pracy czy też park. Zawsze i wszędzie możemy „na już” załatać odprysk, który optycznie, będzie praktycznie niewidoczny. Niektórzy powiedzą, że trwałość takich lakierów, jest kiepska… Być może faktycznie tradycyjny manicure utrzymuje się krócej, ale możliwość jego ekspresowej poprawy zawsze i wszędzie, jest na wagę złota! Natomiast ubytek w hybrydzie, który również się zdarza, to już znacznie trudniejsza sprawa. Dlatego warto czasem ukłonić się przed KLASYKĄ! Ale nie byle jaką! Mamy dla Was coś pięknego i tęczowego. Chcecie poznać naszego paznokciowego pomocnika?

PAZNOKCIE JAK MARZENIE Z PIERRE RENE

LAKIER DO PAZNOKCI PROFESSIONAL od marki PIERRE RENE, który znalazłyście w naszym boxie kosmetycznym ENJOY THE SUNSHINE, należy do typu tradycyjnych lakierów, jednak tę linię zdecydowanie wyróżnia nowa, lepsza formuła. Marka zastosowała EXPERT GEL TECHNOLOGY, który zawiera akryl i poliester, dzięki czemu w domowych warunkach możemy uzyskać zdumiewający efekt 3D. Brzmi ciekawie? Tak jest! Takie zestawienie składników zapewnia głęboki, nasycony kolor i przy okazji wysoki połysk, który będzie pięknie odbijał światło, tworząc lustrzaną powłokę. Dodatkowo uzyskana żelowa konsystencja, wzmacnia płytkę paznokciową, formując porządną tarczę przeciwdziałającą odpryskiwaniu i ścieraniu. Na skutek tego, otrzymujemy mocny i trwały efekt! Nie mogliśmy także zapomnieć o innych zaletach tego kosmetyku, które oczywiście posiada. 

LAKIER DO PAZNOKCI PROFESSIONAL PIERRE RENE został wyposażony w nowoczesny i zaskakujący pędzelek „DOUBLE TOUCH”, który jest niezwykle prosty w użyciu. Poza tym gwarantuje estetyczny manicure utrzymujący się siedem lub więcej dni! Marka PIERRE RENE pamiętała także o zabezpieczeniu opakowania – metoda CLICK SYSTEM zapobiega wysychaniu lakieru w butelce, co przedłuża jego użyteczność. Zbliżając się do końca, pragniemy również zwrócić uwagę na zdumiewające kolory tej serii! Właściwie każdy, znajdzie tu coś dla siebie, bez względu na preferencje kolorystyczne.

Kolor w naszym życiu jak już wiecie, jest bardzo ważny. Nadaje sens, wyraz i emocje! Towarzyszy nam każdego dnia i zmienia się w zależności od pory roku czy nastroju. Bo przecież jak to mówią, kobieta zmienną jest, dlatego postawmy na kolor, który jest nam bliski. Sprawdźcie koniecznie LAKIER do PAZNOKCI PROFESSIONAL od PIERRE RENE. Czekamy na wasze opinie!