Poznaj Pure Beauty Boxa
Twarz

Jak dbać o męską twarz, aby spowolnić objawy starzenia?

Jeśli do tej pory myjesz twarz zwykłym mydłem i wciąż dziwi Cię to, że z tygodnia na tydzień Twoja przystojna buźka coraz głębiej znika pod warstwą zmarszczek, ten tekst piszemy dla Ciebie. Dowiedz się, jak szybko i skutecznie możesz zadbać o zdrowy, świeży i młody wygląd swojej cery.

STRES, MIASTO, ZŁE ODŻYWIANIE = PRZYSPIESZONA STAROŚĆ

Żyjesz w dużym mieście? Długo pracujesz każdego dnia? Jesz to, co akurat masz pod ręką i na szybko? A może wszystko na raz? To niestety prosta droga do staro wyglądającej skóry. Powietrze pełne spalin, codzienny stres i niewystarczająca ilość składników odżywczych w diecie, mogą z czasem doprowadzić do wyglądu, z którego nie będziesz zadowolony. Pesel wciąż atrakcyjny, ale na twarzy nosisz kilka dodatkowych lat.

Oczywiście zmiana stylu życia może temu zapobiec, ale bądźmy realistami – wymaga to czasu i samodyscypliny. Są jednak dwa proste rozwiązania, które całkiem szybko pomogą Twojej buzi odzyskać wygląd przystojniaka. Pierwsze, to picie większych ilości wody, która pomoże naturalnie nawilżyć również skórę, a przy okazji zredukować ilość toksyn w organizmie, dodając Ci energii na co dzień. Drugie, to porządne oczyszczanie i nawilżanie cery od zewnątrz, ale uwaga – ważne czym i jak to robisz.

DLACZEGO ZWYKŁE MYDŁO NIE JEST DOBRE DO MYCIA TWARZY?

Klasyczne mydło na bazie sodu dobrze radzi sobie z zanieczyszczeniami, ale szybko i mocno wysusza skórę. Przesuszeniu cery sprzyjają też czynniki pogodowe i ogólne niedobory wody w organizmie (za dużo kawy i za mało wody w codziennej diecie). Skóra staje się wtedy nieprzyjemnie naciągnięta i z czasem, jak dno wyschniętego jeziora, pokrywa się liniami i bruzdami. Mycie twarzy zwykłym mydłem pogłębia te objawy, dlatego lepiej jest wybrać do tego celu inny kosmetyk. Jaki? Najwygodniejszy będzie taki 2 w 1!

OCZYSZCZANIE TWARZY Z JEDNOCZESNYM PEELINGIEM

Męskie kosmetyki mają tę przewagę nad damskimi, że często łączą w sobie kilka funkcji, działając kompleksowo i szybko. Jeśli więc nie lubisz spędzać w łazience dużo czasu, połącz oczyszczanie twarzy z peelingiem. Usuniesz w ten sposób martwy naskórek, odsłaniając nową, świeżą warstwę skóry.

W naszym boxie SELECTED FOR MEN umieściliśmy MIKROZŁUSZCZAJĄCY ŻEL PEELINGUJĄCY DO MYCIA TWARZY TOŁPA, który możesz stosować codziennie. Jego naturalna, wegańska formuła usunie zanieczyszczenia, nadmiar sebum (przez które twarz się błyszczy), a także odblokuje pory, aby skóra mogła swobodnie oddychać. Antybakteryjne działanie żelu pomoże też zapobiec powstawaniu krostek, grudek i niedoskonałości, a fizjologiczne pH zapobiegnie wysuszeniu cery.

Lubimy dawać naszym klientom wybór, dlatego w męskim boxie znajdziesz też PEELING DO TWARZY DUETUS. Ten kosmetyk sprawdzi się do cery mieszanej lub skłonnej do powstawania wyprysków i niedoskonałości. Pomoże mechanicznie złuszczyć martwy naskórek, a dodatkowo, dzięki aktywnemu węglowi, zapewni skórze detoksykację. Zawarte w recepturze oleje pomogą odżywić skórę, poprawiając jej wygląd.

OCZYSZCZONA, ODŚWIEŻONA I CO TERAZ?

Po oczyszczaniu twarzy warto potraktować ją dowolnym kremem nawilżającym lub olejkiem, które dodatkowo odżywią skórę. Jeśli nosisz zarost, te kosmetyki pomogą Ci też zadbać o jego świeży i zadbany wygląd. Pisaliśmy o tym więcej w tym tekście, a niezbędne produkty znajdziesz w naszej specjalnej edycji SELECTED FOR MEN.


Sprawdź jaką zawartość miał ten wyjątkowy box, zajrzyj <TUTAJ>. To aż 17 kosmetyków o łącznej wartości ponad 850 zł!

2 komentarze

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników.

Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz