Poznaj Pure Beauty Boxa
Twarz

Błękitna krew wśród kosmetyków i innowacja od SYLVECO

Nie bez powodu o przedstawicielach arystokracji mówiło się niegdyś, że w ich żyła płynie błękitna krew. To niesamowite określenie od zawsze zarezerwowane było tylko i wyłącznie dla wyjątkowych, niepowtarzalnych ludzi, którzy budzili szacunek i podziw. Gdyby tak zechcieć to porównanie przełożyć na kosmetyczny świat i znaleźć wśród nich perły, które można by zaliczyć do gamy błękitnokrwistych wcale nie byłoby to łatwe zadanie. Kosmetyczny rynek powiedział nam już wiele w kwestii niepowtarzalnych formuł czy bogactwa składu – dziś jednak to SYLVECO rozdaje karty i wchodzi na rynek ze swoim niebieskim serum, które zdecydowanie można nazwać arystokratą wśród innych kosmetyków. Dlaczego?

DOSŁOWNIE I W PRZENOŚNI

Nowe SERUM REGENERUJĄCE SYLVECO Z NIEBIESKIM OLEJKIEM BLUE TANSY to bohater i gwiazda naszej edycji ETERNAL ALLURE. Możecie je odkryć w pełnowymiarowej wersji, którą przygotowaliśmy dlatego, że nieustannie chcemy Was zaskakiwać. Interpretacja serum SYLVECO tak naprawdę może być dokonywana na dwóch obszarach – dosłownym, ponieważ dzięki zawartości naturalnego niebieskiego olejku Blue Tansy jego barwa jest wyjątkowa i niespotykana na rynku kosmetycznym (a już na pewno nie w naturalnej gamie produktów), ale również w przenośni – jako błękitnokrwisty przedstawiciel asortymentu marki, ponieważ do tej pory w ofercie SYLVECO nie pojawiło się nic równie niszowego i niepowtarzalnego. Same widzicie, że mamy tu do czynienia z prawdziwie królewskim produktem – całym tylko i wyłącznie dla Was!

CZYM JEST NIEBIESKI OLEJEK BLUE TANSY?

Ten wyjątkowy olejek powstaje z wrotyczu marokańskiego stosowanego głównie w celu silnej i dogłębnej regeneracji skóry. Oprócz niesamowitego niebiesko-błękitnego koloru, który można wykorzystać do barwienia formuły produktu przypisuje mu się również szereg właściwości pielęgnacyjnych. Blue Tansy oprócz wspomnianej regeneracji skóry doskonale łagodzi wszelkie podrażnienia i stany alergiczne, dlatego z powodzeniem może być stosowany u osób z problemami dermatologicznymi. Co więcej ma jeszcze jedną cechę, która dopełnia jego wyjątkowe działanie – ma ciepły, delikatny kwiatowo-ziołowy zapach, dzięki któremu nasze serum nie tylko efektywnie działa na skórze, ale jeszcze umila codzienną aplikację i pozwala wejść do świata nieznanych aromatów.

ODBUDOWA, REGENERACJA, UKOJENIE I LEKKOŚĆ

Oczywiście SERUM REGENERUJĄCE SYLVECO to nie tylko Blue Tansy, choć czuliśmy się w obowiązku wprowadzić w Was w ten wyjątkowy świat olejku z wrotyczu marokańskiego. Jak na markę SYLVECO przystało skład produktu jest przepełniony dobroczynnymi składnikami aktywnymi:

  • olej z ogórecznika doskonale tolerowany przez najwrażliwsze skóry,
  • olej z opuncji figowej uznany za najlepszy, naturalny składnik anti-age,
  • olej z nasion pomidora o działaniu regenerującym,
  • olej z nasion chia, który chroni skórę przed utratą wody,
  • skwalan znany jako najlepszy i najdelikatniejszy emolient,

a także witamina E, olej z kiełków pszenicy i triglicerydy kwasu kaprylowego i kaprynowego. Ta wyjątkowa mieszanka tworzy formułę nie tylko o działaniu silnie regenerującym, ale przede wszystkim przywracającym komfort, kojącym i łagodzącym nawet najwrażliwsze, alergiczne skóry. Rzadko na ryku kosmetycznym można spotkać serum z tak ukierunkowanym na skóry problematyczne działaniem, a SYLVECO zrobiło to wprost doskonale! Dodajmy do tego działanie seboregulujące, wspierające walkę z trądzikiem … i chyba mamy tu ideał, tym bardziej, że formuła została stworzona tak, by nie obciążać skóry, dawać uczucie lekkości i kompletnie nie pozostawiać po sobie tłustej warstwy. Cieszymy się, że nasz PURE BEAUTY BOX ETERNAL ALLURE może Was nim obdarować.

SERUM REGENERUJĄCE od SYLVECO, ale także wiele więcej wyjątkowych i niepowtarzalnych kosmetyków, które wprowadzą Cię do nieznanego kosmetycznego świata, znajdziesz w PURE BEAUTY BOX ETERNAL ALLURE, szczegółową zawartość boxa znajdziesz <TUTAJ>.

Dodaj komentarz

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników.

Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz