Poznaj Pure Beauty Boxa
Makijaż

Coś więcej niż szminka – podkreśl siebie z DR IRENĄ ERIS i zdobywaj świat!

Gdy poniedziałkowy poranek nie napawa Cię optymizmem, szefowa narzuciła na Ciebie jeszcze więcej trudnych zadań, a Ty sama zastanawiasz się, jak przejść przez kolejny dzień z podniesioną głową to wyraźny znak, że pora ubrać się … w pewność siebie. To właśnie idealny moment na lekcję ze samą sobą, czas, w którym musisz zrozumieć, że świat może należeć do Ciebie i choćby wszystkie najgorsze poniedziałki właśnie dały o sobie znać to Ty jesteś ich panią i od Ciebie zależy, co z nimi zrobisz. Bądź dziś każdego dnia jak ona – kobieta sukcesu, pewna siebie, elegancka, odziana w klasę i szyk, bądź jak DR IRENA ERIS, która swoją markę stworzyła właśnie dla Ciebie – po to żebyś nie bała się zdobywać świata.

SUKCES JEST KOBIETĄ

DR IRENA ERIS stworzyła kosmetyczną potęgę i wcale nie boimy użyć się tego określenia. Lata ciężkiej pracy, badań, a w końcu doświadczenia i zachowania przy tym niesamowitej klasy, poszanowania pracy ludzkich rąk i docieranie do kobiecych serc zaowocowały sukcesem na światową skalę, który pozwala nam używać tak doniosłych określeń. Kobieta, która tworzyła i wciąż tworzy dla kobiet. Kwintesencja szacunku i otwartości. Sama DR IRENA ERIS podkreśla, że Jej praca to nie tylko produkcja kosmetyków, to przede wszystkim odpowiadanie na potrzeby kobiet niezależnie od ich skóry, wieku czy statusu społecznego. Efektem takich idei jest więc nie tylko linia kosmetyków pielęgnacyjnych czy kolorowych, ale również sieć Kosmetycznych Instytutów i trzy pięciogwiazdkowe hotele SPA, w których możesz nabrać siły, skupić się na sobie i podarować sobie odrobinę czułości, na którą przecież zasługujesz, prawda?

W TROSCE O CIEBIE I TWOJĄ PEWNOŚĆ SIEBIE

W portfolio marki DR IRENA ERIS znajdziemy niezliczoną ilość propozycji, które odpowiadają na potrzeby każdego typu oraz rodzaju skóry. Każdy z nich tworzony jest w Centrum Naukowo-Badawczym we współpracy z ekspertami Kosmetycznych Instytutów, którzy już od lat tworzą unikalne na skalę światową rozwiązania pielęgnacyjne. Od podstawowych produktów pielęgnacyjnych, przez zaawansowane kuracje na konkretne problemy skóry, aż po ekskluzywną linię kosmetyków kolorowych, przygoda z DR IRENĄ ERIS jest zawsze drogą do samej Ciebie, jest zaproszeniem do poznania siebie w nowy sposób, do budowania Twojej pewności siebie, odkrywania i podkreślania tego, co w Tobie najlepsze. 

PODKREŚL SIEBIE KOLOREM SZYKU

W naszym PURE BEAUTY BOX ETERNAL ALLURE przygotowaliśmy dla Ciebie niezwykły i wyjątkowy produkt marki DR IRENA ERIS. To szminka, której kolor jest nieprzypadkowy. Specjalnie dla Ciebie wybraliśmy elegancki, ponadczasowy kolor ciemnej czerwieni ESOTERIC ROUGE nr 609, która ma za zadanie ubrać Cię nie tylko w pewność siebie, ale również szyk i urok, który pozwoli Ci przejść przez każdy dzień z podniesioną głową. To nieprawda, że czerwienie zarezerwowane są dla wybranych i chcemy Ci to udowodnić w tej edycji naszego pudełka. Matowe wykończenie, głęboki i trwały kolor sprawią, że zapomnisz o poprawkach nawet w najtrudniejszym dla Ciebie dniu. Podkreśl siebie, odkrywaj nieznane, bądź jak DR IRENA ERIS – twórz potęgę samej siebie.

MATOWĄ SZMINKĘ ESOTERIC ROUGE nr 609 od DR IRENA ERIS, ale także wiele więcej ciekawych kosmetyków, które pomogą Ci odkryć siebie i podkreślić swój naturalny urok, znajdziesz w PURE BEAUTY BOX ETERNAL ALLURE. Zamów tę edycję <TUTAJ>.

Dodaj komentarz

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników.

Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz