Poznaj Pure Beauty Boxa
Twarz

Mniej znaczy więcej – nowa odsłona tołpa authentic

Czy da się stworzyć skuteczny i efektywny kosmetyk używając zaledwie minimalnej, podstawowej ilości składników? Czy uważacie, że minimalizm w kwestii formuł może iść w parze z jakością i wymiernym działaniem? Jeśli na te pytania w Twojej głowie rodzi się przecząca odpowiedź i nie wyobrażasz sobie, że kosmetyk stworzony na bazie kilku składników ma szansę zmienić stan Twojej skóry na lepsze, to zatrzymaj się teraz z nami na chwilę i poznaj zupełnie nową odsłonę marki TOŁPA AUTHENTIC, która to przełamuje kosmetycznych schematów. Jak to możliwe?

MINIMALIZM, PROSTOTA I SKUTECZNOŚĆ – NOWA LINIA TOŁPA 

TOŁPA do tej pory kojarzyła nam się z bogactwem swoich formuł i niezliczoną ilością kosmetyków do wyboru. Tak naprawdę z jej pomocą dałoby się przemierzyć całą gamę składników z różnych zakątków świata – od ekstraktów egzotycznych, aż po nasz polski, poczciwy torf, którego TOŁPA jest wiernym przedstawicielem od lat. Tym razem jednak coś się zmieniło. Marka TOŁPA postanowiła przełamać schemat produktów, które tworzyła i wprowadziła na rynek linię AUTHENTIC – prostą, minimalistyczną, której formuły i składy tworzone są tylko i wyłącznie z bazowych składników bez żadnych zbędnych dodatków. AUTHENTIC to seria kosmetyków, których skład nie przekracza nigdy dziesięciu komponentów, dzięki czemu oferuje klientkom tylko i wyłącznie skoncentrowane, proste, a przy tym naprawdę skuteczne rozwiązania. Autentycznie.

TONIK DO TWARZY Z KWASEM GLIKOLOWYM NA BAZIE 9 SKŁADNIKÓW

Nie wyobrażamy sobie, żeby mogło zabraknąć produktu z nowej linii TOŁPA w naszym pudełku, dlatego też PURE BEAUTY BOX ETERNAL ALLURE przywita Was jednym z przedstawicieli linii AUTHENTIC. Specjalnie dla Was wybraliśmy tonik stworzony zaledwie na bazie 9 składników, które tworzą całą formułę (w tym również bazową wodę, konserwanty czy substancje regulujące odpowiednie pH). W przypadku tego toniku, ale oczywiście całej nowej linii nie ma mowy o żadnym przypadku – otrzymujecie konkretny produkt z konkretnymi składnikami i konkretnym działaniu. Zero kompromisów, żadnych dodatków. To musi być autentycznie dobry kosmetyk, a dzięki ETERNAL ALLURE, same przekonacie, że my tutaj niczego nie obiecujemy bez powodu.

KWAS GLIKOLOWY I TORF TOŁPA

Główne skrzypce w toniku, który znajdziecie w naszym pudełku odgrywają dwa składniki aktywne:

  • kwas glikolowy (a dokładniej jego czyste molekuły), który jednocześnie codziennie lekko złuszcza skórę, a przy tym dostarcza jej prawdziwej dawki nawilżenia. Efektem stosowania kwasu glikolowego w takiej formie jest wyrównanie kolorytu, odpowiednia równowaga mikrobiomu i prawidłowo funkcjonująca bariera hydrolipidową,
  • torf Tołpa, czyli sztandarowy składnik marki o działaniu antyoksydacyjnym, który doskonale chroni, odżywia i wzmacnia nawet najwrażliwsze skóry.

Choć wydawać, by się mogło, że produkt o tak minimalnym składzie może nie dorównywać tym wszystkim bogatym formułom, nic bardziej mylnego. Jakość marki TOŁPA daje gwarancję skuteczności i działania swojej linii AUTHENTIC, a Ty sama możesz się o tym przekonać kupując edycję ETERNAL ALLURE. Jeśli poszukujesz więc minimalistycznych rozwiązań, szukasz dla siebie prostszych rozwiązań i cenisz sobie konkretne działanie swoich kosmetyków, zdecydowanie powinnaś poznać dokładnie tę linię. Kto wie, może niebawem w naszym pudełku znajdziesz coś jeszcze?

TONIK DO TWARZY TOŁPA AUTHENITIC, ale także wiele więcej ciekawych kosmetyków, które przełamują schematy i wprowadzą Cię w zupełnie nową odsłonę pielęgnacji, znajdziesz w PURE BEAUTY BOX BOTANIC ETERNAL ALLURE, szczegółową zawartość boxa znajdziesz <TUTAJ>.

Dodaj komentarz

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników.

Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz