Poznaj Pure Beauty Boxa
Twarz Włosy

Zimowa, totalna odnowa skóry i włosów z produktami marki GARNIER

Co powiecie na szybką, ale skuteczną akcję odnowy skóry oraz włosów właśnie teraz, gdy za oknami szaleją mrozy? Jeśli tak, to mamy dla Was dziś niejedną, ale aż dwie propozycje od marki GARNIER oraz GARNIER FRUCTIS, które znalazłyście w naszym najnowszym pudełku REALLY LOVELY. Z jednej strony zadziałamy rewitalizująco i rozświetlająco na skórę twarzy, a z drugiej wspólnie zregenerujemy i dogłębnie odżywimy nasze kosmyki. Piszcie się na taką wspólną przygodę? Zapraszamy zatem do czytania!

GARNIER FRUCTIS GOODBYE DAMAGE KREM BEZ SPŁUKIWANIA DO WŁOSÓW 10W1

Czy to możliwe, że jeden kosmetyk będzie odpowiadał aż na dziesięć kluczowych potrzeb naszych włosów? Choć to trudne do wyobrażenia, marka GARNIER FRUCTIS niejednokrotnie udowodniła nam, że niemożliwe po prostu nie istnieje. Pierwszy produkt, który czekał na Was w pudełku REALLY LOVELY to opracowany przez specjalistów krem do włosów niewymagający od nas spłukiwania. Jego innowacyjna formuła zawiera wysoce skuteczny ekstrakt z olejku z owoców amli, płynnych protein roślinnych, białek z cytryny, a także witaminy B3 i B6. To właśnie dzięki nim przy regularnym stosowaniu produktu mamy szansę realnie wzmocnić i wygładzić nasze włosy, a dodatkowo ochronić je przed temperaturą aż do 230°C! 

Na dużą uwagę zasługuje również jego lekka i nieobciążająca formuła, dzięki której dodatkowo nie obciążycie swoich włosów, a już po pierwszym użyciu odczujecie znaczne zmiękczenie, jedwabistość, a także dogłębne nawilżenie. Produkt ten zapobiega również łamaniu się włosów na całej długości, regeneruje uszkodzone partie, a gdyby tego było mało chroni przed powstawaniem kolejnych mikroubytków będąc swoistą tarczą ochronną dla kosmyków każdego dnia. Wystarczy jego niewielką ilość wmasować w jeszcze wilgotne włosy i przejść do dalszej pielęgnacji. Prosto, szybko i niezwykle przyjemnie (zwróćcie również uwagę na zapach!). Brzmi jak prawdziwy pielęgnacyjny hicior, prawda? To jednak nie koniec przyjemności, ponieważ…

CZAS NA PRAWDZIWY ZDROWY BLASK!

Drugi kosmetyk, który czekał na Was w pudełku to SERUM NA PRZEBARWIENIA Z WITAMINĄ C, które jest jedną z nowości w ofercie marki. Lista jego zalet i właściwości jest naprawdę imponująca, jednak do najważniejszych z nich zdecydowanie należy skuteczna redukcja istniejących przebarwień, dogłębna rewitalizacja, rozświetlenie i działanie antyoksydacyjne. Te imponujące efekty zawdzięczamy oczywiście składnikom aktywnym, w których główny prym wiedzie silnie skoncentrowany [3,5%] kompleks witaminy C, niacynamidu i kwasu salicylowego. 

Producent na podstawie przeprowadzonych badań deklaruje, że pierwsze efekty przywrócenia blasku, wyrównania kolorytu skóry i redukcji przebarwień możemy zauważyć zaledwie w 6 dni, co jest wynikiem robiącym na nas ogromne wrażenie. Szklana butelka z serum zaskoczy Was jednak również konsystencją – lekka, bardzo przyjemna emulsja wchłania się dosłownie w kilka sekund i nie pozostawia po sobie absolutnie żadnego nieprzyjemnego śladu. Tuż po nałożeniu odczujecie silne nawilżenie i odżywienia, skóra stanie się natychmiastowo wygładzona. Gwarantujemy Wam, że w praktyce zrobi na Was ogromne wrażenie! 

Z takim duetem GARNIER macie realną szansę zrobić prawdziwą pielęgnacyjną rewolucję. Mamy nadzieję, że skutecznie zachęciliśmy Was do wspólnego testowania. Czekamy na Wasze wrażenia z używania obu produktów, osiągnięte rezultaty no i oczywiście wszystkie doznania zapachowo-konsystencyjne, które również są niezwykle istotne, prawda? Nie możemy się doczekać!

GARNIER FRUCTIS GOODBYE DAMAGE KREM BEZ SPŁUKIWANIA DO WŁOSÓW 10W1 ORAZ GARNIER SERUM NA PRZEBARWIENIA Z WITAMINĄ C wraz z innymi produktami, które pomogą Wam kompletnie odmienić swoją pielęgnację, mogłyście znaleźć w naszym pudełku REALLY LOVELY, którego pełną zawartość poznacie TUTAJ Moc, radość i dobra energia ze styczniowym boxem REALLY LOVELY! | Pure Beauty lub na naszym KANALE YOUTUBE (2) WOW 😻 Really Lovely * Pure Beauty * Styczeń 2023 – YouTube.