Poznaj Pure Beauty Boxa
Włosy

Szampon, jakiego jeszcze u nas nie było! STARS FROM THE STARS i chelatująca propozycja dla wszystkich włosomaniaczek

Wiemy, że trudno jest Was zaskoczyć, czymś co do tej pory jeszcze się u nas nie pojawiło, ale w naszym limitowanym boxie BY HUSHAAABYE#3 zrobimy to niejednokrotnie. Pierwszym produktem, który ma zamiar zamieszać w Waszych kosmetyczkach i łazienkach jest pewien szampon, jakiego na próżno szukać w naszych poprzednich edycjach. Poznajcie STARS FROM THE STARS i CHELATUJĄCY SZAMPON ENZYMATYCZNY, który skradnie serce niejednej włosomaniaczce. Gotowe? A zatem zaczynajmy! 

CZYM WŁAŚCIWIE JEST CHELATOWANIE? 

Chelatowanie włosów to termin, który z pewnością znany jest wśród tych z Was, które pokochały tzw. świadomą pielęgnację włosów. Może jednak budzić pewne wątpliwości pośród dziewczyn, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z dbaniem o kosmyki na nieco wyższym poziomie. Pod pojęciem chelatowania kryje się zabieg mający na celu oczyszczenie włosów i skóry głowy z osadów powstałych najczęściej z twardej wody, z którymi nie zawsze radzi sobie tradycyjny szampon. 

Nagromadzenie tego typu zanieczyszczeń powoduje, że składniki aktywne z produktów nakładanych w następnej kolejności może być utrudnione lub mało efektywne. Stąd może wynikać matowy wygląd naszych włosów mimo ogromnej dbałości o stosowanie odżywek, także często przesuszenie, a nawet ich kruszenie. Szampon, który znalazłyście w edycji BY HUSHAAABYE#3 ma szanse jednak nie tylko zmienić bieg tej historii, ale stać się również stałym bywalcem Waszych łazienek i włosowej rutyny.

SZAMPON CHELATUJĄCY STARS FROM THE STARS – JAK CIESZYĆ SIĘ JEGO WŁAŚCIWYM DZIAŁANIEM?

Kluczem do właściwego działania tego SZAMPONU jest nie tylko jego skład, ale również poprawne nakładanie, które nieco różni się od tradycyjnego szamponu oczyszczającego. Tu po dokładnym umyciu skóry naszej głowy należy pozostawić go na kilka chwil, by miał szansę zadziałać. Pianę, którą uzyskacie, rozprowadźcie delikatnie na pozostałej partii włosów, a następnie spłuczcie i przejdźcie do dalszej pielęgnacji. Sekretem jego działanie jest połącznie kwasów AHA z papainą (delikatnym enzymem złuszczającym z papi) oraz soli sodowej kwasu fitowego będącego naturalnym i bezpiecznym chelatorem. 

W przypadku tego szamponu działamy więc nie tylko w kwestii delikatnego, ale głębokiego oczyszczenia, ale przy okazji serwujemy sobie łagodny peeling enzymatyczny, dzięki czemu skóra naszej głowy dosłownie zyskuje nowe życie! Nie od dziś wiadomo, że dobrze oczyszczona skóra głowy, podobnie jak ta na naszej twarzy, równa się zdrowa, gotowa do dalszych zbiegów skóra. Dlatego mamy nadzieję, że wspólnie z nami odkryjecie nieznane dotąd ścieżki dbałości o swoje kosmyki. Testujcie go i koniecznie podzielcie się z nami swoimi wrażeniami. Czekamy na Wasze komentarze.

SZAMPON CHELATUJĄCY ENZYMATYCZNY STARS FROM THE STARS wraz z innymi produktami, które otworzą Cię na nowe kosmetyczne przygody i pozwolą zadać o siebie jeszcze efektywniej, możecie znaleźć w naszym PURE BEAUTY BOX BY HUSHAAABYE#3. Pełną zawartość tej edycji poznasz TUTAJ.