Poznaj Pure Beauty Boxa
Lifestyle Twarz

Świętuj z nami Dzień Przyjaciela i podziel się z nim tym, co najlepsze. Wyjątkowa akcja #sharewithyourbestie!

Międzynarodowy Dzień Przyjaźni to idealny moment, aby przez gesty, słowa lub wspólne spędzanie czasu podkreślić, jak cenni są dla nas nasi Przyjaciele! Dołączcie z nami do akcji #sharewithyourbestie i świętujcie wraz ze swoją/swoim BFF w wielkim stylu! Jest to wyjątkowa okazja do wspólnego celebrowania, a przy okazji odkrywania skuteczności produktów marki GARNIER. 

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PRZYJACIELA – DLACZEGO WARTO GO ŚWIĘTOWAĆ?

Międzynarodowy Dzień Przyjaciela obchodzony 30 lipca każdego roku. Jest to wyjątkowa okazja do podkreślenia i celebrowania obecności naszych najbliższych towarzyszy życia. To święto pozwala nam docenić znaczenie przyjaźni i podziękować tym wyjątkowym osobom, które są z nami w dobrych i złych chwilach. Jest to również dzień, który daje nam możliwość podziękowania naszym przyjaciołom za ich wsparcie, życzliwość i oddanie. To doskonały moment, aby wyrazić wdzięczność za ich obecność w naszym życiu i docenić, jak wiele nam dają. Przyjaciele są tam dla nas w trudnych momentach, słuchają naszych problemów i dodają nam otuchy, dlatego warto upamiętnić tę więź, jaką z nimi mamy. Jeśli szukacie najlepszego sposobu na spędzenie wspólnie tego dnia to mamy dla Was kilka wskazówek:

  • Zróbcie wspólnie coś, co zapamiętacie! Dzień przyjaciela warto uczcić wspólnym wyjściem w Wasze ulubione miejsca, ale możecie też pomyśleć o czymś, co sprawi by zapadł on w pamięć jak najdłużej. Spróbujcie nowego i ekscytującego, jak np. wspinaczka ściankowa czy wspólny skok na bungee.
  • Pamiętajcie o dobrym jedzeniu. Nie od dziś wiadomo, że wspólne jedzenie zacieśnia więzy, dlatego koniecznie pójdźcie do ulubionej restauracji lub przygotujcie coś razem. Tego dnia nie obowiązuje liczenie kalorii, a wszelkie pyszności mają sprawić Wam tylko i wyłącznie przyjemność.
  • Urządźcie sobie domowe SPA i zadbajcie o siebie wzajemnie. Manicure, pedicure, maseczka i peeling, a może coś specjalnego dla Waszych włosów? Niezależnie od tego, co wybierzecie, może być to doskonała okazja nie tylko do rozmów, ale wspólnego odkrywania i testowania nowości kosmetycznych
  • Przygotujcie dla siebie drobne upominki. Pamiętajcie, że o wartości prezentów nie decyduje ich realny koszt. Najlepsze i najpiękniejsze prezenty to te darowane prosto z serca. Tutaj jednak razem z marką GARNIER mamy dla Was pewną propozycję…

TESTUJCIE WSPÓLNIE PIERWSZE CZARNE SERUM PURE ACTIVE OD MARKI GARNIER.

Doskonałym pomysłem na udany prezent będzie bestsellerowe i viralowe już SERUM PRZECIW NIEDOSKONAŁOŚCIOM GARNIER PURE ACTIVE. Jest to pierwsze CZARNE SERUM od GARNIR ze skoncentrowaną 4% formułą (NIACYNAMID+AHA+BHA), które szybko się wchłania i nie pozostawia na skórze czarnych śladów. Czy wiecie, że aż 95% Wizażanek poleciło Pure Active swoim przyjaciółkom! * Dołącz do nich i podaruj swojej BFF SERUM PRZECIW NIEDOSKONAŁOŚCIOM GARNIER PURE ACTIVE, którego wydajność oceniona została na 5 gwiazdek! **

*wyniki zostały przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie wizaz.pl na grupie 98 kobiet na przełomie listopada i grudnia 2022 r. **według 539 Wizażanek, które zrecenzowały ten produkt w katalogu KWC. Serum to redukuje niedoskonałości, przebarwienia i wyrównuje koloryt skóry. Jest odpowiednie dla skóry skłonnej do trądziku, a efekty jego stosowania są widoczne naprawdę bardzo szybko! Jeśli zależy Wam na tym, by pielęgnacja skóry była efektywna, a przy tym w pełni bezpieczna, skuteczna i co najważniejsze prosta i przyjemna to sięgajcie po tę propozycję bez zastanowienia. To co, namówiliśmy Was na wspólne testowanie?

Świętowanie Dnia Przyjaciela jest ważne, ponieważ daje nam okazję do docenienia i wzmocnienia więzi z naszymi bliskimi, czerpiąc radość z ich obecności. Celebrujcie ten dzień i koniecznie podzielcie się z nami wspólnymi zdjęciami z tego czasu. Będziemy czekać na Was na naszych kanałach społecznościowych. Wspólnie z marką GARNIER i akcją #sharewithyourbestie życzymy Wam cudownych, niezapomnianych i radosnych chwil niezależnie od dnia. Pamiętajcie, że dzielenie się tym, co najlepsze to jeden z najpiękniejszych aspektów przyjaźni. Niech więc radość, energia i SERUM PRZECIW NIEDOSKONAŁOŚCIOM GARNIER PURE ACTIVE będą z Wami!