Poznaj Pure Beauty Boxa
Twarz

Bezpieczna ochrona skóry już od pierwszego roku życia z emulsjami na bazie filtrów mineralnych od marki BIOLIQ

W trosce o Waszą skórę w naszej czerwcowej edycji SYMFONIA BARW nie mogło zabraknąć produktu, który będzie ją odpowiednio chronił przed skutkami promieniowania słonecznego. Wiemy, że okres wakacyjny rządzi się swoimi prawami, a plażowanie, kąpiele w morzu czy wyjazdy w ciepłe kraje pozwalają na moment zapomnieć o właściwej rutynie pielęgnacyjnej. SPF w Waszych kosmetyczkach jednak nie może zabraknąć, ale żeby ograniczyć nieco bagaż razem z marką BIOLIQ przygotowaliśmy dla Was coś, co przyda się u całej rodziny. Zostańcie z nami i poznajcie EMULSJE OCHRONNE SPF 30 i SPF 50 na bazie filtrów mineralnych, które są nowością w ofercie i już szturmem podbijają kosmetyczny rynek! 

FILTRY MINERALNE – U KOGO SPRAWDZĄ SIĘ NAJLEPIEJ?

Zacznijmy jednak od podstaw, by dokładnie zobrazować sobie z jakim produktem będziecie miały styczność. Filtry mineralne mają naprawdę wiele pozytywnych cech, choć czasami wydają się znacznie bardziej trudne „w obsłudze” niż chemiczne. Przede wszystkim są bardzo dobrze tolerowane, delikatne i mają bardzo niski potencjał uczuleniowy, co czyni je idealnym składnikiem w kosmetykach ochronnych dla osób o wrażliwej skórze, alergików, dzieci, niemowląt oraz osób z problemami skórnymi, takimi jak egzema, atopowe zapalenie skóry czy łuszczyca. Są rekomendowane również po zabiegach, przy kuracji retinoidami czy po wykonaniu tatuażu – innymi słowy wszędzie tam, gdzie spotykamy się z problemem wrażliwości, naruszonej bariery lub zmienionej chorobo skórze, co niekoniecznie jest tak oczywiste w przypadku innych rodzajów kosmetyków ochronnych. Filtry mineralne mają również pewną wadę. Przede wszystkim mają cięższą i wymagającą wpracowania w skórę konsystencję – charakterystyczne bielenie filtra to właśnie zasługa minerałów. Producenci kosmetyków często jednak stosują specjalne dodatkowe komponenty, które pomagają zminimalizować ten efekt, co jest istotne dla osób, które cenią sobie także estetyczne wykończenie tego typu kosmetyków. Marce BIOLIQ idealnie udało się opracować formułę, która mimo tego, że zawiera filtr mineralny w postaci dwutlenku tytanu to nie bieli skóry, tak jak można się było tego spodziewać.

Jeżeli chcecie dokładnie ocenić konsystencję, a także efekt na skórze to z tego miejsca zapraszamy Was na nasz kanał YouTube, gdzie Justyna omawia i pokazuje produkty BIOLIQ również w praktyce. Link do filmu -> (305) Kosmetyczne TOP 5 z boxa SYMFONIA BARW 🌺🌈 – YouTube

SPF 30 I SPF 50 – JAKIE SĄ ICH WSPÓLNE CECHY, A CO JE OD SIEBIE RÓŻNI?

Przejdźmy zatem do szczegółowego omówienia dwóch emulsji BIOLIQ – przypominamy, że produkty były losowo dobierane do boxów, a Wy trafiłyście na jeden z dwóch wariantów (dajcie nam koniecznie znać, jaki znalazł się w Waszej SYMFONII BARW). 

Oba te kosmetyki łączy kilka wspólnych cech:

  • gwarancja wysokiej ochrony przeciwsłonecznej przed promieniowaniem UVA, UVB i HEV;
  • fotostabilny filtr mineralny odbijający promienie słoneczne jak lustro;
  • ultra łagodna formuła dla skór wrażliwych;
  • możliwość stosowania u dzieci już od pierwszego roku życia;
  • wodoodporność;
  • zawartość bazy pielęgnacyjnej w postaci masła Shea, oleju jojoba i oleju migdałowego, czyli silnie odżywczego, regenerującego i ochronnego kompleksu dla lżejszej formuły filtra oraz dogłębnej pielęgnacji w jednym;
  • przyjemna emulsyjna i bardzo wydajna konsystencja.

MINERALNE EMULSJE OCHRONNE BIOLIQ różnią się między sobą przede wszystkim poziomem ochrony SPF – w pudełku znajdziecie albo wariant z SPF 30, czyli zapewniającym wysoką ochronę przeciwsłoneczną lub SPF 50, która gwarantuje bardzo wysoką ochronę przeciwsłoneczną. Kolejną cechą, która różni je od siebie jest fakt, że wariant SPF 30 zawiera w swoim składzie dodatkowo niacynamid. Ten niesamowity składnik o szerokim spektrum działania został również szeroko omówiony na naszym kanale YouTube, dlatego po raz drugi już zapraszamy Was do obejrzenia materiału -> (305) 🌺 Justyna o składnikach: Wszechobecny niacynamid: Czy Twoja skóra również go pokocha? 🤔 – YouTube. Wersja SPF 50 z kolei dodatkowo zapewnia ochronę przed promieniowaniem IR, czyli podczerwonego odpowiadającego między innymi za generowanie wolnych rodników.

Pamiętajcie, że niezależnie od wariantu, na który trafiłyście w swoim pudełku, codzienne używanie kosmetyków z filtrem SPF jest niezwykle istotne. To one chronią naszą skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV, które może powodować przedwczesne starzenie, zmarszczki, przebarwienia i zwiększać ryzyko wystąpienia nowotworów skóry. Regularne stosowanie kosmetyków z SPF pomaga w utrzymaniu zdrowej i pięknej skóry oraz zapobiega negatywnym skutkom promieniowania słonecznego, dlatego nigdy nie zaniedbujcie tej sfery swojej pielęgnacji. Mamy nadzieję, że razem z marką BIOLIQ będzie to jeszcze prostsze i przyjemniejsze!

Pełną zawartość czerwcowej edycji PURE BEAUTY BOX SYMFONIA BARW, w której znalazła się jedna z dwóch EMULSJI OCHRONNYCH BIOLIQ (SPF 30 LUB SPF 50) możecie poznać TUTAJ -> Uderzenie energii i kompleksowy zestaw na lato! Poznajcie zawartość czerwcowej edycji SYMFONIA BARW! | Pure Beauty lub na naszym kanale YouTube, gdzie wraz z Dianą, naszą Klientką i Miłośniczką omawiamy dla Was całość tej edycji. Zapraszamy! -> (287) 😍 Sprawdź, który kosmetyk skradł serca dziewczyn z naszego teamu! UNBOXING edycji SYMFONIA BARW 🎁💄 – YouTube