Poznaj Pure Beauty Boxa
Ciało

Skóra muśnięta słońcem w środku zimy? Z BODYBOOM nie musisz się ograniczać!

Większość z nas tęskni już do beztroskich wakacji, urlopu, plaży … i słońca, które otula naszą skórę nadając jej pięknego odcienia. Cóż – musimy jeszcze poczekać co najmniej trzy miesiące, ale co powiesz na to, żeby nieco przyspieszyć? Jeżeli marzy Ci się piękna, zdrowa opalenizna już teraz to doskonale się składa, ponieważ razem z marką BODYBOOM przygotowaliśmy dla Ciebie PIANKĘ BRĄZUJĄCĄ, którą bez problemu można nazwać słońcem w butelce. Spróbujemy razem nadać skórze kuszącego odcienia?

NIEZWYKŁA KONSYSTENCJA I EFEKT, O JAKIM MARZYSZ

PIANKA BRĄZUJĄCA BODYBOOM znalazła się w naszej lutowej edycji YOU’RE CUTE właśnie po to, żebyś jeszcze przed rozpoczęciem sezonu mogła wypróbować ją w zaciszu własnego domu i nabrać pewności, że będzie to produkt dla Ciebie. Główny zarzut, jaki miewamy wobec produktów brązujących to zostawianie nieestetycznych smug, często pomarańczowy kolor i zapach, który pozostawia wiele do życzenia. W przypadku produktu BODYBOOM mamy do czynienia z formułą pianki/musu, dzięki czemu jej aplikacja jest banalnie prosta i niweluje ryzyko powstawania zacieków. Jeżeli masz w domu specjalną rękawicę do tego typu kosmetyków to połączenie jej z pianką całkowicie eliminuje ten problem. 

Cudowna, lekka konsystencja to jednak nie wszystko. Marka zadbała również o neutralny kolor, dzięki czemu nie musisz bać się efektu cegły – tonacja pianki jest wyważona, a przy tym naprawdę subtelna i z pewnością nie obudzisz się rano z przerażeniem. Ważną, a może nawet i najważniejszą cechą tego kosmetyku jest to, że nie pachnie typowym samoopalaczem. BODYBOOM zadbało, by otulała ciało nie tylko pięknym kolorem, ale także sprawiała przyjemność pod każdym względem. Jesteśmy przekonani, że odmieni ona Twój pogląd na samoopalacze. Mamy nadzieję, że dasz się skusić na testowanie już teraz, tym bardziej że zadbano tu również o naturalny, pielęgnujący skórę skład na bazie erytrulozy, ekstraktu z kurkumy, nasion Chia oraz ze słodkich migdałów.

JAK PRAWIDŁOWO APLIKOWAĆ PIANKĘ BRĄZUJĄCĄ BODYBOOM?

By cieszyć się pięknym i subtelnym efektem bez żadnych przeszkód warto jest zastosować się do zaleceń producenta. Przede wszystkim przed użyciem tej pianki rekomendowane jest wykonanie peelingu całego ciała po to, by wygładzić strukturę skóry, ale również dogłębnie ją oczyścić. Następnie nakładamy piankę, najlepiej kulistymi ruchami partia po partii. Pierwsze efekty będą zauważalne po kilku godzinach. 

Finalny rezultat będzie uzależniony od dwóch czynników: ilości użytej pianki, ale także naszego naturalnego odcienia skóry. Jeżeli boisz się i obawiasz, albo nie stosowałaś takich kosmetyków to proponujemy zrobić sobie test np. na niewidocznej części nogi, by sprawdzić jak produkt się zachowa. Ważne jest, żeby po bezpośredniej aplikacji pianki odczekać chwilę, zanim się ubierzesz – produkt musi się wchłonąć, żeby nie pobrudzić Twoich ubrań. Pamiętaj również, żeby przeczekać co najmniej cztery godziny zanim skóra będzie miała kontakt z wodą. Kosmetyk musi popracować na skórze i jest to bardzo ważne.

Jak widzisz, wcale nie musisz się ograniczać. Słońce w butelce już na Ciebie czeka! Daj nam znać w komentarzu czy stosowałaś już produkty tego typu. Jakie masz doświadczenia z samoopalaczami? Czy marka BODYBOOM skutecznie zachęciła Cię do testowania już teraz? Czekamy na wieści od Ciebie.

PIANKA BRĄZUJĄCA BODYBOOM wraz z innymi kosmetykami, które już teraz przygotuje Cię na nadejście upragnionego lata znalazła się w naszym PURE BEAUTY BOX YOU’RE CUTE, którego pełną zawartość poznasz na naszym KANALE YOUTUBE -> (35) YOU’RE CUTE 🍭 Pure Beauty – Luty 2023 🎁 Unboxing – YouTube.

Dodaj komentarz

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników.

Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz