Poznaj Pure Beauty Boxa
Włosy

RATED GREEN REAL GROW – ratunek dla wypadających włosów

Sytuacja, w której w trakcie czesania na szczotce pojawiają się całe kępki skrupulatnie pielęgnowanych włosów, potrafi spędzać sen z powiek niejednej z nas. Choć proces naturalnego wypadania naszych kosmyków to rzecz normalna, niekiedy ilość włosów pozostających na szczotce czy ubraniach budzi nasz niepokój. Jeśli odkryłaś przyczynę takiego stanu, skonsultowałaś ją z lekarzem lub trychologiem pora na tajną broń, która wesprze proces walki o zahamowanie tego procesu. Usiądź wygodnie, bo przygotowaliśmy dla Ciebie coś, czego jeszcze nigdy u nas nie było!

NADMIERNE WYPADANIE WŁOSÓW – CZY JEST SIĘ CZEGO OBAWIAĆ?

Kluczem do właściwego rozpoczęcia o walki o zahamowanie procesu wypadania włosów jest rozpoznanie przyczyny takiego stanu. Mogą to być zmiany hormonalne, stres, ciąża, anemia, niedobór witamin i minerałów w naszym organizmie, a nawet nieodpowiednia dieta. Dlatego jeśli obserwujesz, że włosy sypią się garściami – koniecznie udaj się do lekarza zamiast do drogerii. 

Oczywiście wypadanie włosów może mieć też związek z nieodpowiednią, najczęściej zbyt agresywną formą oczyszczania skóry głowy (mocne detergenty myjące) i naruszeniem bariery ochronnej, która z kolei prowadzi do osłabienia cebulek włosowych. W takim przypadku czas na zmianę Twojego szamponu, na taki, który przywróci skórze głowy odpowiedni komfort, wzmocni mieszki i przede wszystkim wyeliminuje czynnik drażniący i nasilający problem. I tu się doskonale składa, bo w naszym wyjątkowym, limitowanym boxie ROYALTY2 przygotowaliśmy dla Ciebie szampon, który jest w stanie ten problem rozwiązać.

RATED GREEN REAL GROW – SZAMPON, KTÓRY PRZECIWDZIAŁA WYPADANIU WŁOSÓW

Zamknięty w czarnej tubie, minimalistyczny i prosty w swej formie szampon REAL GROW by RATED GREEN poprawia kondycję skóry głowy i zapobiega wypadaniu włosów. Dodatkowo także wzmacnia osłabione włosy i szybko odbudowuje mieszki włosowe. Jak to możliwe? Sekret tkwi w kompozycji składników aktywnych dobranych w taki sposób, by realnie wpływać na wspomniane aspekty. Formuła szamponu opracowana na podstawie najnowocześniejszych metod technologii łączy w sobie wszystko to, co najskuteczniejsze wprost z natury i nauki! Co odpowiada za takie wszechstronne i jednocześnie skuteczne działanie? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie poniżej:

  • Wyjątkowy HP-DCC COMPLEX, który poprawia kondycję skóry głowy i włosów (zawiera ekstrakty z persymony, liści Camellia Sinensis oraz chleba świętojańskiego);
  • l-mentol o doskonałym działaniu odświeżającym;
  • kwas salicylowy, który odblokowuje ujścia mieszków włosowych zwiększając tym samym poziom wchłaniania składników aktywnych;
  • Dekspantenol znany ze swoich właściwościach pogrubiających i stymulujących wzrost;
  • organiczny sok z liści rozmarynu, który stanowi bazę szamponu o działaniu dotleniającym skórę głowy, a także kojącym, łagodzącym, przeciwłupieżowym i wzmacniającym cebulki włosów.

Ta prawdziwa bomba i bogactwo składników naturalnych sprawiają, że szampon RATED GREEN REAL GROW uchodzi za jeden z najlepszych w swojej dziedzinie, a o jego skuteczności świadczą rzesze zadowolonych kobiet i mężczyzn na świecie. Mamy nadzieję, że i Wy do nich dołączycie. Trzymamy za to kciuki!

WAŻNE! Szampon, który ma działać na skórę głowy, zawsze pozostawiamy na 3-5 minut, żeby miał szansę zadziałać. Nie należy go spłukiwać od razu po oczyszczeniu. Pamiętajcie o tym!

SZAMPON RATED GREEN REAL GROW, który skutecznie pomoże Ci w problemach z włosami mogłaś znaleźć w naszym limitowanym PURE BEAUTY BOX ROYALTY2 pełnym innych, wyjątkowych kosmetycznych niespodzianek. Sprawdź jego pełną zawartość TUTAJ.

Dodaj komentarz

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników.

Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz