Poznaj Pure Beauty Boxa
Twarz

Pielęgnacja i ochrona Twoich ust w trakcie lata – HERBAPOL POLANA i pomadka, którą musisz mieć!

Ochrona przeciwsłoneczna jest wpisana w naszą rzeczywistość szczególnie mocno w trakcie trwającego lata, zazwyczaj jednak ogranicza się do zabezpieczania twarzy i skóry na ciele, prawda? Pora na chwilę szczerości – kiedy ostatni raz odpowiednim faktorem SPF zabezpieczyłaś również swoje usta? Czy to nie jest tak, że tę partię na naszej twarzy traktujemy nieco po macoszemu i zapominamy o pomadkach z filtrem ochronnym? Jeżeli jesteś w tym gronie to mamy niespodziankę – w boxie MAY…BE GREAT razem z marką HERBAPOL POLANA przygotowaliśmy dla Ciebie właśnie taki produkt do ust, który nie tylko zadba o nawilżenie, ale również będzie chronił przed słońcem. Musisz go wypróbować właśnie teraz!

DLACZEGO NALEŻY CHRONIĆ USTA FILTRAMI PRZECIWSŁONECZNYMI?

Usta są szczególnie mocno narażone na negatywne skutki oddziaływania promieni słonecznych i braku odpowiedniej ochrony. Spowodowane jest to tym, że usta w przeciwieństwie do innych obszarów naszego ciała i twarzy nie posiadają zdolności do syntezy melaniny, która to naturalnie zwiększa odporność na poparzenia słoneczne. Usta są więc całkowicie bezbronne wobec szkodliwego oddziaływania promieni słoneczne i należy je bezwzględnie chronić stosując pomadki z filtrami. 

Konsekwencją zaniedbań może być skrajne przesuszenie, pękanie skóry na ustach, szybsze starzenie się tej okolicy, ale również zwiększenie ryzyka zachorowania na nowotwór wargi, co jest już jednym z najczarniejszych scenariuszy. Mamy nadzieję, że te argumenty skutecznie zachęcą Was do tego, by sięgać po pomadki z filtrem ochronnym regularnie i z dbałością. To tak niewiele, a może naprawdę zmienić naszą rzeczywistość oraz stan zdrowia, dlatego gorąco apelujemy do Was o to, by faktycznie taki produkt mieć zawsze przy sobie i wybierać pomadki z filtrem SPF co najmniej na poziomie 15.

HERBAPOL POLANA – POMADKA DO UST, KTÓRA PIELĘGNUJE I CHRONI JEDNOCZEŚNIE

W naszym majowym PURE BEAUTY BOX MAY…BE GREAT znalazłyście pomadkę z filtrem ochronnym od marki HERBAPOL POLANA, którą to po raz pierwszy gościmy w pudełkach. Ta niepozornie wyglądająca pomadka to prawdziwy must have tego lata właśnie ze względu na to, że oprócz składników nawilżająco-odżywczych zawiera także filtr ochronny na poziomie SPF20. W składzie pomadki znajdziemy naturalne aktywne, m.in. olej z maku, olej z rokitnika i olej z wiesiołka. Wzmacniają one skórę ust, regulują poziom nawodnienia, odpowiednio natłuszczają i dostarczają jej kompleks niezbędnych witamin i składników odżywczych. Dlatego po użyciu pomadki niemalże natychmiastowo odczujecie komfort, przyjemne uczucie nawilżenia i natłuszczenia, które wszystkie tak bardzo cenimy w kosmetykach do pielęgnacji do ust. 

Bardzo ważnym aspektem dotyczącym tej pomadki jest fakt, że mimo zawartości filtra ochronnego nie pozostawia ona po sobie nieprzyjemnego, gorzkawego posmaku, co często zdarza się w produktach tego typu. POMADKA HERBAPOL POLANA od dziś powinna stać się Waszym letnim niezbędnikiem. Mamy nadzieję, że tak właśnie będzie! Napiszcie nam w komentarzach czy już ją testujecie i jakie są Wasze wrażenia.

Odkrywaj wspólnie z nami gorące nowości i twórz swój letni (choć nie tylko!) niezbędnik! Włącz do niego między innymi POMADKĘ HERBAPOL POLANA. Śledź nas na bieżąco i łap pudełka, kiedy tylko pojawią się w sprzedaży. Czekamy na Ciebie każdego miesiąca! Pełną zawartość majowej edycji MAY…BE GREAT możesz zobaczyć TUTAJ.

Dodaj komentarz

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników.

Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz