Poznaj Pure Beauty Boxa
Ciało Stopy

Pewny krok ku świeżości z dezodorantami marki ACERIN

Lato, choć dla wielu najlepszy okres w roku wraz z wyższymi temperaturami oraz wilgotnością, sprzyja poceniu się stóp, co może prowadzić do problemów takich jak nieprzyjemny zapach, otarcia, a nawet grzybica. Aby utrzymać stopy świeże i zdrowe w tym okresie, warto zastosować produkty, które skutecznie neutralizują nieprzyjemne zapachy i pomagają kontrolować pocenie. I mamy dla Was dobre wieści! Zarówno w naszym pudełku SYMFONIA BARW, jak i SELECTED FOR MEN #2 przygotowaliśmy dla Was dezodorant marki ACERIN w wersji SPORT ACTIVE lub KOMFORT, dzięki którym pożegnacie problemy ze stopami i sprawicie, że zawsze będą świeże, ochronione i gotowe na najdłuższe piesze wycieczki. Zostańcie z nami, by poznać je lepiej!

DEZODORANTY ACERIN – TAJNA BROŃ NA LATO

ACERIN to marka specjalizująca się w pielęgnacji skóry stóp. Ich produkty działają na różnego rodzaju problemy tj. odciski, obrzęki czy wzmożona potliwość. Wyroby ACERIN działają odświeżająco, regenerują i łagodzą nawet popękaną i zniszczoną skórę stóp. Zdrowe i zadbane stopy to nie tylko nasz komfort, ale i lepsze samopoczucie.ACERIN dba o swoich klientów wykorzystując wiedzę, doświadczenie i najwyższą jakość oferowanych produktów. 

W ofercie znajdziecie naprawdę ogromny wybór produktów, a do naszych pudełek trafiły ostatnio jej dw przedstawiciele w formie DEZODORANTÓW DO STÓP KOMFORT (BOX SYMFONIA BARW) oraz SPORT ACTIVE (SELECTED FOR MEN #2), których głównym zadaniem jest zapewnienie nam odpowiedniej higieny stóp. Produkty te natychmiast odświeżają skórę oraz długotrwale chronią ją przed wzmożonym poceniem i przykrym zapachem, a tym samym działają prewencyjnie przed otarciami, rozwojem chorób, odparzeniami czy innymi nieprzyjemnościami, które mogą zdarzać się w trakcie intensywnego wysiłku, letnich upałów, pracy czy noszenia złego obuwia. Wystarczy zaaplikować je na suche i oczyszczone stopy, odczekać kilka sekund do pełnego wchłonięcia … i tyle. Ważne jest, by obu wariantów nie stosować na uszkodzoną skórę, otwarte odciski czy pęknięcia. 

Czym jednak różni się wersja SPORT ACTIVE od KOMFORT? Choć każdy z nich spełnia swoją główne zadanie w kwestii odświeżenia czy przeciwdziałania poceniu to warto wiedzieć, że ACERIN KOMFORT szczególnie rekomendowany jest dla osób narażonych na częsty kontakt z grzybami, czyli np. często korzystających z basenu lub pracujących w wilgotnych warunkach. ACERIN SPORT ACTIVE z kolei jak sama nazwa wskazuje to propozycja dla osób noszących nieprzewiewne obuwie, uprawiających sport, oraz narażonych na częsty kontakt z grzybami, ale również bakteriami. W jego składzie znajdziecie dodatkowo ceniony i niezwykle skuteczny w kwestii rozprawiania się z bakteriami olejek z drzewa herbacianego. Oba warianty spełniają swoje zadanie w 100%, a już pierwsze ich użycie zapewnia niezwykłą różnicę, poprawia komfort oraz zapewnia uczucie świeżości. Dajcie im szansę właśnie teraz, gdy za oknem temperatury naprawdę szaleją – to będzie idealny sprawdzian, ale jednocześnie potwierdzenie ich skuteczności.

KIEDY I DLACZEGO WARTO STOSOWAĆ ROZWIĄZANIA MARKI ACERIN?

Warto pamiętać, że dezodorant do stóp to nie tylko element higieny czy zwykły produkt odświeżający. Propozycje marki ACERIN możecie wykorzystać jeszcze w innych sytuacjach np.:

  • jeśli Wasze stopy mają tendencję do nadmiernego pocenia się, co prowadzi do nieprzyjemnego zapachu,
  • jeśli regularnie ćwiczycie, biegacie lub uprawiacie jakąkolwiek inną formę, intensywnej aktywności fizycznej,
  • gdy często i długo nosicie zakryte buty,
  • jeśli nosicie buty z niskiej jakości tworzyw, które nie przepuszczają powietrza,
  • jeśli Wasza praca wymaga długiego stania lub chodzenia,
  • gdy chcecie zapobiec rozwojowi infekcji grzybiczych i bakteryjnych,
  • jeśli chcecie ochronić stopy przed otarciami wywołanymi nadmiernym poceniem,
  • po wyjściu z basenu lub innego miejsca, w którym powierzchnia miała styczność z wieloma innymi osobami.

To całkiem sporo, jak na jeden niewinnie wyglądający dezodorant, prawda? Mamy nadzieję, że dzięki temu wpisowi jeszcze chętniej sięgniecie po propozycje marki ACERIN. Dajcie nam koniecznie znać, czy miałyście już szansę przetestować je w praktyce. Jak podoba Wam się zapach i no i oczywiście, czy napiszcie, czy dezodorant uchronił Was przed nadmiernym poceniem, otarciami czy dyskomfortem. Czekamy na wieści od Was i widzimy się niebawem w kolejnym wpisie!

DEZODORANT DO STÓP ACERIN W WERSJI KOMFORT LUB SPORT ACTIVE mogłyście znaleźć w naszych PURE BEAUTY BOXACH SYMFONIA BARW LUB SELECTED FOR MEN#2. Jeżeli lubicie niespodzianki, a jednocześnie chcecie obdarować siebie lub kogoś bliskiego kompletnym, przemyślanym oraz praktycznym zestawem kosmetyków to koniecznie zajrzyjcie do naszego sklepu. Wraz z całą ekipą PURE BEAUTY co miesiąc przygotowujemy dla Was nowe pudełko subskrypcyjne, ale nie brak w naszej ofercie również wyjątkowych edycji limitowanych. Sprawdźcie je wszystkie już teraz i dajcie sobie szansę na przetestowanie tego, co najlepsze i to bez wychodzenia z domu!

BOXY MOŻECIE ZAMÓWIĆ TUTAJ -> SYMFONIA BARW