Poznaj Pure Beauty Boxa
Stopy

Nowość od marki EWA SCHMITT i NANO TARKA, jakiej jeszcze nie widziałaś!

Właśnie teraz oficjalnie rozpoczynamy przygodę i odkrywanie produktów z naszej ósmej już limitowanej odsłony pudełka ROYALty#8. Bardzo się cieszymy, że po raz kolejny możemy obdarować Cię zestawem nowości i wspólnie rozpocząć testowanie, tym bardziej że przygotowaliśmy aż 22 wspaniałe propozycje, więc naprawdę będzie się działo! Rozpoczynamy mocno, bo od premierowej nowości marki EWA SCHMITT i NANO TARKI, która nie tylko zmieni proces złuszczania martwego naskórka, ale także sprawi, że nie będziesz chciała już wracać do innych tego typu produktów. Zostań z nami i przekonaj się o jej wspaniałej jakości.

NOWOCZESNA TECHNOLOGIA DLA PEŁNEGO BEZPIECZEŃSTWA I MAKSYMALNEJ TRWAŁOŚCI

Nie sposób inaczej rozpocząć wpisu na temat NANO TARKI EWA SCHMITT jak nie od innowacyjnej technologii zastosowanej w procesie jej tworzenia, która naprawdę robi na nas wrażenie. Nano szkło, czyli nowoczesny materiał inżynieryjny, który tworzy powierzchnię ścierającą tarki to jeden z tych elementów, który zdecydowanie wyróżnia tę tarkę pośród innych dostępnych w drogerii. 

Magia i działanie nano szkła opiera się zwiększonej wytrzymałości, odporności na zarysowania, ale także na działanie szkodliwych czynników chemicznych. Cechy te gwarantują więc, że Twoja tarka będzie nie tylko skuteczna, ale też maksymalnie trwała i posłuży Ci przez wiele tygodni. Zmniejszona przyczepność brudu i proste oczyszczanie nano szkła sprawia, że zachowanie higieny TARKI EWA SCHMITT jest naprawdę łatwe. Jest ona banalnie prosta w czyszczeniu – wystarczy, że po każdym użyciu dobrze wypłuczesz ją pod strumieniem bieżącej wody i pozostawisz do wyschnięcia. Ta nowoczesna technologia to jednak nie tylko trwałość przez długie tygodnie, bezpieczeństwo stosowania i maksymalna higiena, ale także skuteczność, dzięki której stopy odzyskają upragnioną gładkość i miękkość.

ŁAGODNY CHARAKTER – ZDECYDOWANIE DZIAŁANIE

Powierzchnia ścierająca wykonana z nano szkła gwarantuje Ci wysoką ścieralność martwego naskórka, ale bez narażania na podrażnienia, ranki czy mikrouszkodzenia. Tarka doskonale radzi sobie ze zrogowaciałym naskórkiem i popękanymi piętami, pozostawiając skórę gładką, miękką i gotową również na nadchodzący sezon letni. Jej używanie jest proste i przyjemne – już po pierwszym użyciu zaskoczy Cię jej delikatność, a przy tym naprawdę zauważalny efekt. Jej ergonomiczny kształt sprawia, że pewnie trzyma się ją w dłoniach, a sam design cieszy oko i wyróżnia się spośród tradycyjnych produktów tego typu. Dodatkowo, dzięki możliwości stosowania na sucho i mokro, możesz pielęgnować swoje stopy zawsze i wszędzie, niezależnie od warunków. Szybko, prosto, przyjemnie… i bardzo nowocześnie. NANO TARKA EWA SCHMITT ma szansę realnie zmienić Twoje podejście do złuszczania martwego naskórka, dlatego koniecznie ją przetestuj i daj nam znać, jak Ci się podoba. Napisz nam, co sądzisz o powierzchni ścierającej, jak podoba Ci się design i czy do tej pory miałaś styczność z produktem wykonanym z nano szkła. Czekamy na Twój komentarz na naszych Social Mediach, ściskamy Cię mocno i do zobaczenia!

NANO TARKA EWA SCHMITT to część starannie przygotowanego przez nas zestawu produktów z limitowanej edycji ROYALty#8. Jeśli masz ochotę sprawdzić, co jeszcze znalazło się w jego wnętrzu sprawdź nasz kanał YouTube, gdzie przygotowaliśmy dla Ciebie unboxing -> PRAWIE JAK KALENDARZ ADWENTOWY! 😍👌 Ujawniamy zawartość ROYALty#8!🔥🔥🔥 – YouTube