Poznaj Pure Beauty Boxa
Twarz

Naturalnie proste oczyszczanie twarzy z Konjac Sponge Company

PURE BEAUTY BOX BY HUSHAAABYE skrywa w sobie kilka zupełnie nowych i innowacyjnych rozwiązań pielęgnacyjnych, o których chcemy Wam opowiedzieć. Wśród aż 23 produktów znaleźć możecie specjalnie opracowaną, naturalną i niesamowicie delikatną oryginalną gąbkę Konjac od marki The Konjac Sponge Company, która jako jedyna na świecie posiada patent na proces produkcji gwarantujący nieskazitelną czystość i wolność od wszelkich zanieczyszczeń. Ciekawi, jak możecie ją wykorzystać?

CZYM JEST GĄBKA KONJAC?

Gąbka Konjac to akcesorium, które służy do ultra delikatnego, ale efektywnego oczyszczania twarzy i ciała. Może być wykorzystywana zarówno do mycia, jak i demakijażu. Tworzona z rosnącej dziko w krajach Dalekiego Wschodu rośliny Amorhophalls konjac – byliny wyjątkowej, bo naturalnie bogatej w minerały, witaminy, błonnik i wiele składników odżywczych, ale także o odczynie zasadowym, dzięki czemu wspaniale spełnia funkcję myjącą. Wyjątkowość gąbek Konjac polega na tym, że specjalna struktura włókien bardzo łagodnie, a głęboko oczyszcza skórę i w żaden sposób nie uszkadza naskórka, dzięki czemu mogą je stosować osoby nawet z najwrażliwszymi cerami lub trądzikiem.

DLACZEGO MARKA THE KONJAC SPONGE COMPANY?

Musimy Wam mocno zaznaczyć cechy, które wyróżniają markę THE KONJAC SPONGE COMPANY spośród innych producentów gąbek na świecie, żebyście miały świadomość nie tylko ich wyjątkowości, ale przede wszystkim faktu, że żaden inny producent na świecie nie gwarantuje takiej czystości swoich produktów. Oryginalne i opatentowane gąbki marki THE KONJAC SPONGE COMPANY składają się z tylko z 3 lub 4 składników: organicznej mąki z Konjacu (jakości spożywczej) pochodzącej z wyspy Jeju – jednego z najczystszych miejsc na świecie, wpisanego na listę światowego dziedzictwa Unesco, wody wulkanicznej z wyspy Jeju i dodatku pielęgnacyjnego np. zielonej glinki czy ekstraktu z rumianku. Gąbki nie zawierają żadnych konserwantów, barwników i ulepszaczy. To właśnie wyróżnia je na świecie. Należy pamiętać, że gąbki Konjac to akcesorium kosmetyczne, co oznacza, że producent nie ma obowiązku podawania składu na opakowaniu, więc można w nich znaleźć wszystko począwszy właśnie od barwników i konserwantów a skończywszy na dodatkach niewiadomego pochodzenia. Marka THE KONJAC SPONGE COMPANY jest jedyną marką na świecie z opatentowanym procesem produkcji gąbek, dzięki czemu może zapewnić klienta o biologicznej czystości, jakości surowca i dać Wam gwarancję najwyższej jakości. Żadna inna marka na świecie nie posiada takiego patentu.

JAK PRAWIDŁOWO UŻYWAĆ GĄBKI KONJAC?

Najważniejszą rzeczą jest odpowiednie obchodzenie się z gąbką Konjac – by mogła nam służyć jak najdłużej. Przed każdym użyciem gąbkę należy zamoczyć w letniej wodzie i dać jej chwilę, by całkowicie nasiąkła i stała się mięciutka. Następnie oczyszczamy buzię gąbką w formie delikatnego masażu. Musicie wiedzieć, że gąbka Konjac nie potrzebuje kosmetyków do właściwego oczyszczania – ale, jeśli lubicie, możecie do oczyszczania lub demakijażu użyć swojego ulubionego kosmetyku, ale w mniejszej ilości, ponieważ gąbka znacznie intensyfikuje jego działanie. Po zakończonym oczyszczaniu gąbkę należy dobrze wypłukać, delikatnie odcisnąć i odłożyć do wyschnięcia w suchym i przewiewnym miejscu lub przy grzejniku – ten etap jest bardzo ważny, jeśli chcemy, by gąbka nam długo służyła. Pozostawienie gąbki w wilgoci spowoduje, że gąbka może spleśnieć lub zgnić – i wtedy już nie nadaje się do użycia. Jeśli chcemy ją zdezynfekować, wrzucamy ją do wrzątku na ok. 2 minuty. Nie zmienia to w żaden sposób jej właściwości. Gdy już zużyjemy gąbkę, możemy ją włożyć do kompostownika lub do doniczki, by “trzymała” wodę dla rośliny.

THE KONJAC SPONGE COMPANY W PURE BEAUTY BOX BY HUSHAAABYE

W limitowanej edycji BY HUSHAAABYE znajdziecie jedną z sześciu rodzajów GĄBEK THE KONJAC SPONGE COMPANY Z NOWEJ LINII MANDALA, symbolizującej kręgi życia. Założeniem linii Mandala jest to, że najczystsza gąbka Konjac, której korzeń i składniki wyrastają z ziemi, wnosi swoją czystość, aby wspierać zdrową codzienną pielęgnację skóry, a po „wyczerpaniu jej życia” może wrócić do ziemi w swojej biodegradowalnej formie kończąc w ten sposób swój krąg. 

W pudełkach znajdziecie gąbki Konjac Mandala z dodatkiem:

  • nawilżającego aloesu,
  • łagodzącego rumianku i różowej glinki,
  • wzmacniającej strukturę skóry żółtej glinki,
  • odmładzającego bambusa,
  • oczyszczającego węgla bambusowego,
  • równoważącej wulkanicznej Scorii.

Niezależnie od rodzaju gąbki, na którą traficie w swoim pudełku, musicie wiedzieć, że ich delikatność, czystość i niesamowita jakość spełni Wasze oczekiwania w każdym calu – gwarantujemy miłość od pierwszego użycia!

Gąbkę konjac marki THE KONJAC SPONGE COMPANY oraz inne niezwykle ciekawe i zgodne z naturą produkty do pielęgnacji twarzy i ciała znajdziecie w naszym PURE BEAUTY box BY HUSHAAABYE. Poznaj pełną zawartość pudełka <TUTAJ>.

Dodaj komentarz

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników.

Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz