Poznaj Pure Beauty Boxa
Twarz

Co zrobić, gdy Twoja skóra traci jędrność?

Dzisiaj porozmawiamy sobie trochę o tym: jak zatrzymać jędrność i witalność naszej skóry na dłużej. Chyba każda z nas, bez wyjątków marzy o wspaniałej skórze i chce, aby tak wyglądała bez względu na wiek. Niestety z czasem skóra każdego z nas powoli traci swoją jędrność, a proces starzenia rozpoczyna się już w okolicach 25 roku życia! Tak, dobrze widzicie, już wtedy nasza skóra wymaga szczególnej troski i odpowiednich kosmetyków pielęgnacyjnych. Warto wiedzieć, że poziom kolagenu zawartego w komórkach skóry spada średnio co roku aż o 1%. Większość z Was pewnie teraz się nad tym zastanawia. Nie przypuszczałyście, że ten proces zaczyna się, aż tak szybko? Na szczęście można go zdecydowanie spowolnić. Ważne, aby używać odpowiednich kosmetyków, które dostarczą naszej skórze niezbędnych składników odżywczych kluczowych dla poprawy jej elastyczności. 

PIERWSZE SYGNAŁY UTRATY JĘDRNOŚCI SKÓRY

  • Poza kosmetykami można oczywiście zastosować jeszcze inne sposoby na poprawę jędrności naszej skóry. Należą do nich:
  • specjalne zabiegi na twarzy i ciało,
  • odpowiednia dieta, 
  • masaże,
  • sport.

Te wszystkie elementy z pewnością poprawią kondycję naszej skóry i pozwolą dłużej cieszyć się jej zdrowym i promiennym wyglądem. Jak możemy rozpoznać, że nasza skóra traci jędrność? Należy dokładnie przyglądać się naszemu ciału. Wygląd skóry zmienia się w znacznym stopniu etapami, ale uważnie obserwując można to zauważyć. Po pierwsze pojawiają się zmarszczki i bruzdy nosowo-wargowe. Kolejne oznaki starzenia dostrzec można w okolicach oczu w postaci kurzych łapek, gdzie skóra jest cienka i bardziej podatna na ten proces. Zdecydowanie dobrze widoczne są także inne sygnały pogorszenia elastyczności skóry. Chodzi między innymi o zmieniony owal twarzy (pojawiają się tak zwane “chomiki”). Możemy też zauważyć, że skóra naszej twarzy oraz szyi wydaje się cienka, a także przesuszona, przez co nabiera wręcz smutnego wyrazu. To poważny sygnał, że nasza skóra potrzebuje wsparcia odpowiednich kosmetyków. 

TOŁPA URBAN GARDEN, 30+. KREM-WITALNOŚĆ Z ANTYOKSYDANTAMI, DZIEŃ JAKO NAJLEPSZE WSPARCIE NASZEJ SKÓRY

Z pomocą naszej skórze przychodzi marka TOŁPA i jej kosmetyki z serii URBAN GARDEN 30+. Zostały one stworzone, z myślą o ochronie przed negatywnymi czynnikami życia w mieście. Kosmetyki z tej linii mają przede wszystkim na celu: dogłębne nawilżenie, naprawę uszkodzeń, eliminowanie oznak zmęczenia, a także wygładzenie pierwszych zmarszczek. Czasem każdy z nas potrzebuje chwili odpoczynku i relaksu, podobnie jest z naszą skórą ona też wymaga chwili wytchnienia. TOŁPA URBAN GARDEN to kosmetyki inspirowane ogrodem, dlatego właśnie są dostosowane do naturalnego dobowego rytmu skóry, by zwiększyć efekt pielęgnacji. W dodatku są przyjazne dla wrażliwej cery oraz nie zawierają: alergenów, silikonów, oleju parafinowego, parabenów i donorów formaldehydu. Każdy kosmetyk z tej serii dopasowany jest do dziennego rytmu skóry, uwzględnia szkodliwe działania środowiska, dając naszej skórze całościową ochronę i wykorzystując przy tym naturalną, dobroczynną moc roślin oraz naturalnych antyoksydantów. 

W boxie FEEL THE SUN dostępny jest krem z tej właśnie serii – TOŁPA URBAN GARDEN, 30+. KREM-WITALNOŚĆ Z ANTYOKSYDANTAMI, DZIEŃ. Kosmetyk ten jest absolutnym wsparciem dla naszej skóry na co dzień, w miejskim gąszczu, gdzie zanieczyszczone środowisko, tempo i styl życia mogą być dużym zagrożeniem dla jej pięknego wyglądu. Główne składnik kosmetyku to: torf tołpa, ekstrakt z ziaren szarłatu, ekstrakt z szałwii muszkatołowej, pochodna mocznika. Przeznaczony jest do stosowanie dla: skóry wrażliwej, z rozszerzonymi naczynkami, z widocznymi pierwszymi zmarszczkami. 

Podstawowe funkcje kremu:

  • stanowi ochronę przed powietrzem złej jakości, smogiem, kurzem, spalinami, klimatyzacja, suchym i ogrzewanym powietrzem,
  • pełni funkcję naprawczą – niweluje wszelkie uszkodzenia, zwiększa świetlistość skóry, witalizuje i eliminuje oznaki zmęczenia,
  • uelastycznia, czyli zdecydowanie wygładza pierwsze zmarszczki, głównie mimiczne, również zapobiega powstawaniu nowych,
  • dogłębnie nawilża, a także zatrzymuje wilgoć w naskórku,
  • wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry, dogłębnie poprawia jej kondycję i przywraca komfort.

Mamy nadzieję, że udało się nam Was przekonać, że zdecydowanie warto zadbać o jędrność naszej skóry już zawczasu. Pamiętajcie 1% kolagenu tracimy każdego roku. Brzmi strasznie, ale nie ma się co załamywać. Już dzisiaj możecie zamówić TOŁPA URBAN GARDEN, 30+. KREM-WITALNOŚĆ Z ANTYOKSYDANTAMI, DZIEŃ, który znajduje się w naszym fantastycznym, letnim boxie FEEL THE SUN. W edycji FEEL THE SUN znajdziecie oczywiście dużo innych kosmetyków, które w absolutnie genialny sposób zaopiekują się Wami. Warto mieć ten box u siebie w domu na co dzień. My go pokochaliśmy całym sercem. Teraz Wasza kolei!

Dodaj komentarz

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników.

Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz