Poznaj Pure Beauty Boxa
Makijaż

MAX FACTOR 2000 CALORIE LIP GLAZE – gorący hit i makijażowy niezbędnik, który podbija Social Media!

Kiedy wczytywaliśmy się w pierwsze opinie na temat zawartości naszego marcowego pudełka FLORAL FUSION, produktem, który zrobił na Was największe wrażenie i wywołał falę pozytywnych komentarzy był BŁYSZCZYK MAX FACTOR 2000 CALORIE LIP GLAZE. Czy jesteśmy zdziwieni? Absolutnie nie, ponieważ równie ogromnym echem odbił się już w momencie swojej premiery stając się jednym z najgłośniej omawianych produktów na polskim rynku kosmetycznym. Czy przygotowaliśmy zatem dla Was prawdziwy hit podbijający serca? Przekonajmy się o tym wspólnie właśnie teraz.

LUSTRZANY BLASK BEZ EFEKTU KLEJENIA I PIELĘGNACYJNA FORMUŁA

BŁYSZCZYKI MAX FACTOR 2000 CALORIE LIP GLAZE już kilka dni po swojej premierze stały się w sieci prawdziwym viralem. Dziesiątki publikacji i recenzji, ale przede wszystkim zachwycający blask i bogata oferta kolorów sprawiły, że serca wielu użytkowniczek Social Mediów zabiły naprawdę mocniej (w tym również nasze, bo w tej propozycji zakochaliśmy się dosłownie od pierwszego wejrzenia). Jesteśmy szczęśliwi, że wspólnie z Wami możemy je przetestować za sprawą pudełka FLORAL FUSION, w którym każda z Was znalazła jeden z dziewięciu przepięknych odcieni 2000 CALORIE LIP GLAZE. Błyszczyki te wyróżniają się na rynku lustrzanym blaskiem bez uczucia klejących ust, który robi wrażenie już od pierwszego pociągnięcia. Duży, idealnie zaprojektowany aplikator ułatwia nakładanie i to bez potrzeby zaglądania w lusterko. 

97% uczestników testów konsumenckich przeprowadzonych przez markę potwierdza, że BŁYSZCZYKI MAX FACTOR 2000 CALORIE LIP GLAZE zapewniają maksymalny blask i sprawiają, że usta natychmiast po użyciu wydają się pełniejsze.* Starannie opracowana formuła mimo dodawania ustom obojętności nie powoduje wrażenia pieczenia i swędzenia. Dostępne są one aż w dziewięciu wariantach kolorystycznych (000 MELTING ICE, 005 HONEY CREAM, 010 COTTON CANDY, 050 GUAVA FLAIR, 075 PINK FIZZ, 085 FLORAL CREAM, 105 BERRY SORBET, 150 CARAMEL SWISH, 170 NECTAR PUNCH), więc każda z nas jest w stanie znaleźć swój idealny odcień. 

* test konsumencki na grupie 113 badanych

BŁYSZCZYKI MAX FACTOR 2000 CALORIE LIP GLAZE to jednak nie tylko lustrzany blask i efekt, który Was zachwyci, ale również pielęgnacyjna formuła realnie dbająca o odpowiednią kondycję ust. W składzie znajdziecie połączenie skwalanu o właściwościach wygładzających, ochronnych oraz zabezpieczających usta przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych z silnie nawilżającym kwasem hialuronowym. 

To jednak nie wszystko! Formuła błyszczyków to także regenerujący i wzmacniający olej rycynowy, zmiękczający i nawilżający olej jojoba oraz silnie odżywczy i uelastyczniający olej z awokado. Dzięki takiemu połączeniu, stosując BŁYSZCZYKI MAX FACTOR 2000 CALORIE LIP GLAZE troszczycie się o kondycję swoich warg i nie jesteście narażone na przesuszenie, ściągnięcie czy dyskomfort, co niewątpliwie uznajemy za ogromną ich zaletę. 

Jesteśmy bardzo ciekawi, który z dziewięciu odcieni trafił w Wasze ręce za sprawą pudełka FLORAL FUSION. Dajcie nam znać, jak podoba Wam się odcień, efekt lustrzanego blasku oraz czy zauważyłyście dodatkowe korzyści płynące z pielęgnacyjnej formuły. Czekamy na Was na naszych Social Mediach.  Jak zwykle zapraszamy Was również na nasz kanał YouTube, gdzie czeka na Was ujawnienie całej zawartości pudełka FLORAL FUSION Rozpoczynamy wiosnę! 🌺🌞 Nowa edycja FLORAL FUSION i konkurs dla Was!🌼🎉 – YouTube, a także po swój box FLORAL FUSION | Pure Beauty, jeśli z jakiegoś powodu jeszcze nie macie go w swoich rękach.