Poznaj Pure Beauty Boxa
Twarz

Krem pod oczy, który pokochasz od pierwszego użycia – APIVITA WINE ELIXIR

Do tego wpisu zmotywowałyście nas Wy, ponieważ nigdy wcześniej nie otrzymaliśmy tylu pozytywnych wiadomości na temat mini produktu, który wywołał w Was tak doskonałe wrażenia. Cóż – przekonani o jakości i genialnym działaniu produktów APIVITA gdzieś w środku czuliśmy, że KREM POD OCZY I DO UST z linii WINE ELIXIR będzie Wam się podobał, ale po raz kolejny nas totalnie zaskoczyłyście! Ilość pozytywnych opinii jest ogromna, więc już spieszymy z większą ilością informacji na jego temat. Zostańcie z nami, bo my zawsze gwarantujemy Wam tego typu fantastyczne odkrycia.

TAJEMNICZE POLIFENOLE Z WINOROŚLI Z SANTORINI

Linia WINE ELIXIR, którą mogłyście poznać za sprawą kremu do twarzy, który umieściliśmy w naszym limitowanym PURE BEAUTY BOX BY HUSHAAABYE2 już wtedy wywołała spore poruszenie. Zachwycone działaniem tego produktu postanowiłyśmy zgłębić wspólnie, z czego może ono wynikać i owe poszukiwania zaprowadziły nas aż … na Santorini. To właśnie stamtąd pochodzi sztandarowy składnik zastosowany w tej linii, a dokładniej polifenole pozyskane z winorośli porastającej wybrzeża tego urokliwego zakątka świata. Zmniejszają one widoczność zmarszczek, silnie ujędrniając i poprawiając kontur twarzy, a zatem stanowią doskonałą tarczę przeciw upływającemu czasowi, z którym walczy przecież każda z nas. 

To jednak nie wszystko! W kompozycji i formule kremu, o którym za moment Wam opowiemy, wykorzystano również ekstrakt z akacji, oliwę z oliwek, mastyks, masło Shea i kwas hialuronowy tworząc…

NIEZWYKLE EFEKTYWNY KREM POD OCZY I DO UST, KTÓRY ZACHWYCA!

I wcale nie używamy słowa „zachwyca” nad wyraz, ponieważ w tej chwili bazujemy na Waszych opiniach, które przesłałyście do nas po pierwszym testowaniu miniaturowych wersji tego kosmetyku, które umieściliśmy w edycji ENJOY THE SUNSHINE. Tak naprawdę w tym kremie pozytywne opinie wzbudza wszystko – od cudownej, otulającej konsystencji, przez wyraźne i dogłębne uczucie nawilżenia, aż po formułę, która doskonale współgra z każdym makijażem. Dlaczego warto kupić opakowanie pełnowymiarowe i używać go regularnie? Ponieważ pełnie swoich możliwości pokaże Wam po około 3 tygodniach.

Przede wszystkim możecie się po nim spodziewać zmniejszenia widoczności zmarszczek zarówno pod oczami, jak i w obrębie ust. Zapewnicie sobie wyraźny efekt liftingujący, ale również zmniejszycie widoczność cieni pod oczami i wszelkich oznak zmęczenia. Jakby tego było mało, nasz krem zwiększy gęstość i elastyczność skóry, a do tego nawilży, odświeży i będzie tarczą ochronną przed stresem antyoksydacyjnym, który bezpośrednio przyczynia się do szybszego starzenia naszej skóry. Jeśli uważacie, że to niemożliwe koniecznie musicie przekonać się na własnej skórze, tym bardziej że … pełnowymiarowy KREM POD OCZY I DO UST APIVITA VINE ELIXIR dostępny jest w naszym najnowszym PURE BEAUTY BOX PERFTEC SUMMER SET1, który możecie kupić TUTAJ i SET 2 TUTAJ.

PURE BEAUTY zawsze gwarantuje Ci moc zaskoczeń i wielkich odkryć pielęgnacyjnych. By nie przegapić żadnego z pudełek koniecznie załóż subskrypcje, by razem z nami przemierzać kosmetyczne szlaki. KREM POD OCZY I SO UST APIVITA WINE ELIXIR w wersji miniaturowej mogłaś znaleźć w naszym lipcowym pudełku ENJOY THE SUNSHINE, którego pełną zawartość poznasz TUTAJ.

Dodaj komentarz

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników.

Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz