Poznaj Pure Beauty Boxa
Twarz

Innowacja i moc składników wprost z natury – SUNEWMED+ i produkt, jakiego jeszcze u nas nie było!

Już za moment wybiją dwa lata naszej rynkowej działalności i mimo setek rodzajów produktów, które pojawiały się w PURE BEAUTY BOXACH, wciąż można doszukać się kosmetyków, które pojawiają się po raz pierwszy. To dla nas ogromna radość, że możemy obdarowywać Was innowacyjnymi, zaawansowanymi technologicznie produktami! Sądząc po Waszych komentarzach po ujawnieniu zawartości, chyba właśnie mamy hit! Wspólnie z nami odkryjcie produkt marki SUNEWMED+, jest nim AKTYWATOR POD KREM DO TWARZY I POD OCZY, czyli kosmetyk, który jest w stanie dokonać cudów! Skąd takie stwierdzenie? Zostańcie z nami i przekonajcie się same.

CZYM TAK NAPRAWDĘ JEST AKTYWATOR POD KREM MARKI SUNEWMED+?

Kosmetyk marki SUNEWMED+ z edycji BRIGHT HARMONY to nic innego jak ultra bogaty w substancje aktywne koncentrat do stosowania albo pod ulubiony krem, albo solo w postaci serum na noc – zgodnie z Waszymi preferencjami. Producent zaleca domykanie kuracji aktywatorem z wykorzystaniem swojego ulubionego kremu, ale z Waszych komentarzy wynika, że stosowany samodzielnie sprawdza się równie doskonale. Jego działanie jest wielotorowe i bardzo zaawansowane, ale w głównej mierze skupiać się ma wokół odmładzania, uelastyczniania, ujędrniania i działania przeciwzmarszczkowego. 

Pełnie swoich sił i możliwości pokaże Wam po kilku tygodniach regularnego stosowania. Marka SUNEWMED+ w opisie produktu zaznacza nam również, że stosując aktywator, możemy spodziewać się efektu, który pozwoli nam zrezygnować z makijażu. Nie wiemy jak Wy, ale my wchodzimy w to na 100%!

ZAAWANSOWANE SKŁADNIKI AKTYWNE WPROST Z NATURY!

Składniki aktywne zawarte w formule mogą nas jednak zapewnić o wielu innych doskonałych właściwościach. Warto przyjrzeć im się z bliska, tym bardziej że wiele z nich pochodzi od naszej Matki Natury, która jak widać może sprostać nawet największym wymaganiom i oczekiwaniom nowoczesnego Klienta. W kosmetyku znajdziemy między innymi:

  • filtrowany śluz ślimaka o genialnym działaniu przeciwzmarszczkowym,
  • wąkrotkę azjatycką, która uszczelnia i wzmacnia naczynia krwionośne, a przy tym wspiera proces syntezy kolagenu w skórze,
  • korzeń rdestu japońskiego, jedno z najlepszych źródeł resweratrolu o działaniu przeciwstarzeniowym,
  • zieloną herbatę, która jest świetnym antyoksydantem,
  • kojący i przeciwzapalny rumianek,
  • detoksykujący rozmaryn i wygładzający zmarszczki wyciąg z piwonii. 

Zestaw składników aktywnych zdecydowanie robi wrażenie nawet na największych sceptykach. Nie bez powodu kosmetyk ten został niejednokrotnie nagrodzony w prestiżowych konkursach kosmetycznych. 

Konsystencja aktywatora jest bardzo lekka – wodna i jednocześnie lekko żelowa, wchłania się w kilka chwil. Aplikacja produktu jest zatem szybka, przyjemna i jakże efektywna. Tuż po nałożeniu na skórę czuć efekt wygładzenia, lekkiego napięcia i nawilżenia. Z niecierpliwością oczekujemy zakończenia kuracji i odstawiamy makijaż na bok! Dajcie nam znać, jak idą Wasze testy i czy widzicie już pierwsze spektakularne efekty. Z niecierpliwością czekamy na Wasze komentarze.

AKTYWATOR POD KREM DO TWARZY I POD OCZY MARKI SUNEWMED+ wraz z innymi innowacyjnymi i bogatymi w składniki aktywne kosmetykami, mogłaś znaleźć w naszym PURE BEAUTY BOX BRIGHT HARMONY, którego pełną zawartość poznasz TUTAJ.