Poznaj Pure Beauty Boxa
Twarz

Cztery gatunki róż dla pięknej, nawilżonej i zdrowej skóry twarzy od EQUILIBRA

Nie bez powodu mówi się, że róża jest królową wszystkich kwiatów. Ma ona miliony fanów i miłośników na całym świecie, a jej gatunki i odmiany bywają tak zaskakujące, że wejście w różany świat często pozwala odkrywać nam prawdziwe ziemskie cuda. Nic dziwnego, że już od wieków stosowana jest również w pielęgnacji naszego ciała i twarzy. Pierwsze wywary z płatków róż czy kąpiele, niegdyś zarezerwowane tylko dla królowych i monarchiń, były synonimem luksusu i wysokiej pozycji społecznej. Dziś na szczęście różane kosmetyki są na wyciągnięcie ręki i po jeden z nich możecie sięgnąć do naszego boxa. Poznajcie wyjątkowy tonik marki EQUILIBRA z linii ROSA dedykowanej właśnie królowej wszystkich kwiatów.

CZYSTA WODA RÓŻANA EQUILIBRA – CZTERY GATUNKI RÓŻ ZAMKNIĘTE W JEDNYM PRODUKCIE

Nie sposób nie zacząć omawiania tego kosmetyku od zaznaczenia faktu, iż w jego składzie nie znajduje się tylko jeden gatunek róży, ani nawet nie dwa, ale aż cztery! Są wśród nich odmiany niezwykle szlachetne i rzadkie, które jeszcze bardziej wzmacniają efekt oraz poczucie luksusu. Co ciekawe, w formule naszego toniku wyciągi z róży zostały poddane procesom fermentacji, dzięki czemu ich działanie jest bardziej intensywne. To właśnie dzięki temu produkt spełnia jednocześnie rolę tonizującą, przeciwutleniającą, ale również silnie nawilżającą i ujędrniającą. 

W składzie znajdziemy zatem wyciągi z róż: damasceńskiej (znanej również z pięknego i intensywnego zapachu), Canina (silnie nawilżająca i bogata w witaminę C), stulistna (o właściwościach przeciwzapalnych, łagodzących i kojących), a także rdzawa, która jest bogata w przeciwutleniacze i walczy z przedwczesnym starzeniem się skóry. Ta prawdziwie królewska mieszanka sprawi, że od dziś tonizowanie skóry przejdzie na zupełnie inny poziom, a Wy zauważycie, że siła drzemiąca w naturalnych składnikach bywa naprawdę zaskakująca.

DLA SKÓRY WRAŻLIWEJ … I WIELU INNYCH

Pielęgnacja produktami różanymi dedykowana jest przede wszystkim cerom wrażliwym ze względu na swój delikatny charakter oraz działanie nawilżająco-kojące. Jest także w stanie sprostać oczekiwaniom również cer normalnych, dojrzałych czy mieszanych. Wody różane są jednymi z najbardziej wszechstronnych, ale także najczęściej wybieranych produktów tonizujących, dlatego kompletnie nie musicie się jej obawiać. 

Umieszczając CZYSTĄ WODĘ RÓŻANĄ ROSA marki EQUILIBRA w naszym boxie BRIGHT HARMONY, byliśmy przekonani, że wzbudzimy w Was zainteresowanie. Tonik ten stosujemy dwa razy dziennie, po porannym oczyszczaniu skóry twarzy, a przed nałożeniem właściwego kremu i wieczorem po wykonaniu demakijażu oraz oczyszczania przed nałożeniem Waszego ulubionego serum. Swoją drogą – zajrzyjcie do marki EQUILIBRA, ponieważ linia ROSA to nie tylko ten wspaniały tonik, ale także kremy, serum czy chusteczki. Pamiętajcie też, że wspólnie z marką przygotowaliśmy dla Was rabat w wysokości 25% na hasło: PB25 ważny do końca października 2022 roku. Pozostaje nam teraz życzyć Wam udanej pielęgnacji i zakupów! Koniecznie podzielcie się z nami swoimi wrażeniami po testowaniu.

CZYSTĄ WODĘ RÓŻANĄ EQUILIBRA wraz z rabatem na zakupy w sklepie marki oraz próbkami innych produktów, mogłaś znaleźć w naszym PURE BEAUTY BOX BRIGHT HARMONY, którego pełną zawartość poznasz TUTAJ.