Poznaj Pure Beauty Boxa
Ciało

BODY NATUR – plastry do depilacji, które dbają o środowisko

Depilacja towarzyszy nam kobietom praktycznie na co dzień, a wśród niezliczonych ilości rozwiązań do procesu pozbywania się niechcianych włosków możemy znaleźć sporo takich, które nie wpływają dobrze na środowisko, generując ogromy plastikowych odpadów. My jednak przygotowaliśmy dla Was coś zupełnie innego – PLASTRY DO DEPILACJI marki BODY NATUR, które nie tylko zatroszczą się o Twoją skórę, ale przy okazji o środowisko. Jak to możliwe? Przekonaj się sama! 

BODY NATUR – MARKĄ, KTÓRĄ WARTO POZNAĆ, JEŚLI ZALEŻY CI NA EKOLOGII

BODY NATUR to innowacyjna marka naturalnych, wegańskich i przede wszystkim efektywnie działających kosmetyków, które dbają o naszą skórę, aby wyglądała pięknie i zdrowo. Marka kładzie główny nacisk na dobro swoich klientów, wierzy w to, że odpowiednia pielęgnacja nie tylko poprawia nasz wygląd, ale też samopoczucie! Marka oferuje produkty najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach. Każdy z kosmetyków został odpowiednio przebadany, przez co jest bezpieczny nawet dla skóry wrażliwej. Oferta tej firmy zawiera naturalne formuły i przejrzyste składy, dodatkowo żaden z produktów nie był testowany na zwierzętach! Poza tym szanując Matkę Naturę, BODY NATUR stworzyło ekologiczne i biodegradowalne opakowania, które w 100% nadają się do recyklingu, a także kilka niezwykle ciekawych rozwiązań do stosowania na co dzień, czego przykładem są PLASTRY DO DEPILACJI.

EFEKTYWNA DEPILACJA NA CO DZIEŃ I Z EFEKTEM NA DŁUGO

Plastry do depilacji nie są niczym nowym ani innowacyjnym na polskim rynku kosmetycznym no chyba, że … mówimy o tych oferowanych przez BODY NATURE. Czym zatem się wyróżniają? Przede wszystkim tym, że są w pełni biodegradowalne i nie zawierają najmniejszej domieszki mikroplastiku. Stworzone na bazie wosku pszczelego i wzbogacone o ekstrakt ze spiruliny i bambusa minimalizują nie tylko ilość generowanych śmieci, ale także reakcji alergicznych, które często zdarzają się w przypadku plastrów syntetycznych. Efekt po ich zastosowaniu ma utrzymywać się aż do 4 tygodni, co znacznie ułatwi funkcjonowanie i zapewni komfort na dłużej. Co ciekawe PLASTRY DO DEPILACJI BODY NATURE, które znalazłyście w BOXIE BY HUSHAAABYE#3 w opakowaniu zawierają specjalne chusteczki dostosowane do pielęgnacji ciała po zabiegu depilacji. Dzięki nim w kilka sekund ukoisz skórę, przywrócisz jej komfort i zminimalizujesz możliwość podrażnienia. Trudno sobie wyobrazić, że to wszystko w zgodzie z naturą, ale z marką BODY NATURE wszystko jest możliwe. 

Czy miałaś szansę już je testować? Co sądzisz o takim rozwiązaniu? Daj nam koniecznie znać!

PLASTRY DO DEPILACJI BODY NATURE wraz z innymi kosmetykami, które zadbają o Ciebie, a przy okazji o środowisko, mogłaś znaleźć w naszym PURE BEAUTY BOX BY HUSHAAABYE3, którego pełną zawartość poznasz TUTAJ.