Poznaj Pure Beauty Boxa
Makijaż

Baw się, eksperymentuj i czaruj spojrzeniem z EYELINERAMI BRIGHT LIGHT od PROFUSION!

Pełnia lata na dobre rozgościła się w naszej codzienności, dlatego czas najwyższy pakować kosmetyczki. Koncerty, festiwale… urlopowe wyjazdy, imprezy w plenerze czy po prostu piknik z przyjaciółmi to idealny moment na to, by do swojej codzienności wpuścić odrobinę szaleństwa i wyjątkowości. Razem z marką PROFUSION COSMETICS postanowiliśmy ułatwić Wam to zadanie i w naszej najnowszej edycji GLAMOUR HEAVEN, przygotowaliśmy pięć propozycji kolorowych, pełnych energii EYELINERÓW BRIGHT LIGHT. Kto ma ochotę tego lata poeksperymentować i tchnąć więcej barw w swoją codzienność ten koniecznie zostaje z nami do końca, a na naszych Social Mediach zostawia serducho. Zapraszamy!

KOLOROWE EYELINERY PROFUSION – MOC MOŻLIWOŚCI I SPOJRZENIE PEŁNE ENERGII

PROFUSION COSMETICS to marka kosmetyczna, która rozpoczęła swoją działalność w Los Angeles 25 lat temu, na rynki międzynarodowe wkroczyła w 2016 roku. PROFUSION dba, by dostarczać swoim klientom wysokiej jakości kosmetyki w dobrej cenie dla początkujących wizażystów i nie tylko z całego świata, dlatego w portfolio produktów znajdziecie wiele nieszablonowych i wyjątkowych jak nasze EYELINERY BRIGHT LIGHT propozycji. 

Marka zachęca swoich klientów do kreatywnej zabawy kolorami, rozwijania swoich umiejętności i przy okazji podniesienia swojej samooceny. Kosmetyki te nie mają żadnych granic! Pasują do każdego odcienia skóry, wieku i płci, nie obciążają budżetu i zapewniają doskonałą jakość. W ofercie PROFUSION COSMETICS znajdziemy podkłady, profesjonalne paletki cieni, bronzery, rozświetlacze i wiele, wiele innych. Kolorowe, radosne i bardzo energetyczne EYELINERY BRIGHT LIGHT są kwintesencją twórczości i idei marki w pełnym znaczeniu tego słowa. Spójrzcie tylko na te odcienie! Szalona paleta pozwala na zabawę, uwolnienie kreatywności, przełamanie schematów i idealnie sprawdzi się na nadchodzący okres letnich festiwali oraz koncertów. Razem z marką przygotowaliśmy dla Was aż pięć różnych kolorów, dlatego koniecznie napiszcie nam, który z nich trafił w Wasze ręce i czy możecie się nam pochwalić już stworzonym przy ich pomocy makijażem. Chętnie pokażemy Wasze prace na naszych Social Mediach, więc jeśli macie ochotę, podsyłajcie nam zdjęcia.

PIĘĆ PROPOZYCJI IDEALNYCH NA WAKACJE!

Kolorowe kreski na oczach dominują w okresie wiosenno-letnim, a obecne trendy makijażowe wyraźnie wskazują, że będzie to tegoroczny hit! EYELINERY BRIGHT LIGHT, które dla Was przygotowaliśmy pochodzą z dwóch linii: NEON oraz PASTEL, ale niezależnie od tego, jaki trafił ostatecznie w Wasze ręce, macie gwarancję intensywnego pigmentu, bardzo dobrej jakości pędzelka i efektu bez konieczności poprawek. 

Jeśli chodzi o neonowe propozycje to przygotowaliśmy wspólnie z marką dwie: FLASH, czyli intensywny odcień pomarańczy, a także STROBE, który jest uderzeniem różu w pięknej, cukierkowej odsłonie. Kolory te wyróżniają się nie tylko mocną widocznością, ale również… tym, że świecą w ciemności! Umożliwia Wam to stworzenie naprawdę fantazyjnego looku i możliwość wyróżnienia się z tłumu. Oczami wyobraźni już widzimy Wasze makijaże, dlatego zachęcamy do tego, by dać im szansę i pobawić się szczególnie gdy czeka na Was nocny koncert. Efekt WOW gwarantowany. Z linii pastel mamy dla Was aż trzy różne propozycje: WHITE, czyli mocno kryjący, biały i intensywny kolor idealny do tworzenia nie tylko kresek, ale także wzorów, LAVEND – przepiękny odcień rozbielonego fioletu, który przepięknie wygląda przy ciemnej oprawie oka i wreszcie MINT, fantastyczny kolor mięty, jakiego na próżno szukać na rynku. Wszystkie trzy kolory mimo swojego intensywnego pigmentu pozostają w gamie pasteli, dlatego bez problemu możecie nosić je również na co dzień, jako subtelny akcent swojego makijażu. 

To, jak? Gotowe na zabawę kolorem? EYELINERY BRIGHT LIGHT to poza odcieniami gwarancja wysokiej trwałości, dlatego nie musicie obawiać się o rozmazywanie czy zanikanie koloru nawet w trakcie najbardziej szalonej zabawy.

Jeden z pięciu losowo wybranych EYELINERÓW BRIGHT LIGHT wraz z innymi produktami, które pozwolą Wam przygotować się na okres letni, mogłyście znaleźć w naszym pudełku GLAMOUR HEAVEN. Jeśli macie ochotę sprawdzić, co jeszcze znalazło się w jego wnętrzu, zapraszamy na nasz kanał YouTube, gdzie czeka na Was unboxing -> Wartość produktów ponad 400 zł! 🎉🌞 Odkryj GLAMOUR HEAVEN i weź udział w konkursie!🌼🎉 – YouTube. Przypominamy, że box wciąż dostępny jest w sprzedaży, więc jeśli z jakiegoś powodu nie macie go u siebie, czekamy na Was w naszym sklepie -> https://purebeauty.pl/subskrypcja/